DIRECTREAL|Kancelárske / obchodné priestory na prenájom

Reality Zlaté Moravce

Kancelárie, administratívne priestory | 1. mája | 70 m²

Directreal Exkluziv - Directreal Exkluziv ponúka na prenájom kancelárske priestory v Zlatých M

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Zlaté Moravce

7 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Na predaj stavebný pozemok v Branči

Reality Branč

Pozemok pre rodinné domy | Staničná ulica | 1,058 m²

Directreal Exkluziv - ​Na predaj slnečný stavebný pozemok v tichej časti obce Branč ​Hľadáte m

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Branč

85,000 € 80 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|1- izbový byt so súkromnou záhradou - stačí sa nasťahovať ! Miesto, ktoré dáva bývaniu zmysel.

Reality Nitra

1 izbový byt | Stračia | 20 m²

Directreal Exkluziv - Ponúkam na prenájom príjemný 1-izbový byt so záhradou, ktorý poskytuje k

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Nitra

550 €/mesiac 28 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Záhrada na oddych a záhradkárčenie - Južný Prameň, Nitra

Reality Nitra

Záhrada | Južný Prameň | 444 m²

Directreal Exkluziv - Záhrada na oddych a rekreáciu – Nitra, Južný prameň – Párovské Háje !!

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

49,000 € 110 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj, 3 izbový rodinný dom s veľkou záhradou, Dedinka

Reality Dedinka

Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²

Veľký pozemok, čistička, nová strecha. Vhodné aj ako chalupa na celoročné úžívanie. V obci Ded

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Dedinka

89,900 € 749 €/m²

Novinka
Novinka

Pekný 1 izbový byt, Tilgnerova ulica, Bratislava IV. Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

1 izbový byt | Tilgnerova | 38 m²

Ponúkame na prenájom veľmi príjemný a moderne zrekonštruovaný 1 izbový byt vo vyhľadávanej loka

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

600 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Zariadený 2i byt - kompletne zrekonštruovaný - obľúbená lokalita

Reality Nitra

2 izbový byt | Jarmočná | 58 m²

KABØ real estate Vám ponúka na prenájom príjemný a prerobený 2-izbový byt, nachádzajúci sa vo v

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Nitra

740 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Rodinný dom Čereňany kúsok od Partizánskeho a Prievidze

Reality Čereňany

Rodinný dom | visnova | 200 m²

281-12-MACHO Ponúkame na predaj veľký dvojpodlažný rodinný dom v obci Čereňany s pozemkom o vý

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Čereňany

128,000 € 640 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Pozemk o veľkosti 976m2 s RD v pôvodnom stave, všetky IS, tichá ulica, Bernolákovo

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Tabakova | 120 m²

Directreal Office - Exkluzívnou ponukou na predaj je rodinný dom v pôvodnom stave na pozemku o

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Bernolákovo

299,000 € 2492 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Orná pôda o veľkosti 44 473 m2 v k.ú.STUDENÉ, Most pri Bratislave

Reality Most pri Bratislave

Orná pôda | Studené | 44,473 m²

Directreal Office - Ponúkame na predaj rozsiahly súvislý celok ornej pôdy o výmere 4,47 hektár

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Most pri Bratislave

1,111,825 € 25 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|2-IZB.BYT 50 M2 S VEĽKOU LOGGIOU, KLIMATIZÁCIA, GARÁŽ. STÁTIE, PIVNICA V NOVOSTAVBE NOVÝ RUŽINOV-CEZAR CENA ZA ARCHITEKTÚRU

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Bajkalská | 50 m²

Directreal Office - Ponúkame na prenájom zariadený 2-izb. byt s priestrannou loggiou v kľudnom

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

680 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Nebytový priestor s dvomi vstupmi vo vyhľadávanej lokalite !

Reality Bratislava-Karlova Ves

Obchodné priestory | Pribišova | 121 m²

Dlhé Diely – Pribišova – predaj nebytového priestoru o celkovej výmere 121 m2, nachádzajúceho s

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Karlova Ves

1,200 €/m2 10 €/m2

Novinka
Novinka

Petržalka - predaj nebytového priestoru 313 m2 na prízemí

Reality Bratislava-Petržalka

Obchodné priestory | Holíčska | 313 m²

Petržalka – Holíčska ulica – nebytový priestor sa nachádza na prízemí trojpodlažnej, samostatne

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Petržalka

1,000 €/m2 3 €/m2

Novinka
Novinka

Petržalka - Holíčska - predaj nebytového priestoru

Reality Bratislava-Petržalka

Obchodné priestory | Holíčska | 804 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Petržalka

1,000 €/m2 1 €/m2

Novinka
Novinka

Zrekonštruované priestory na zdravotníctvo, služby, kancelárie !

Reality Bratislava-Dúbravka

Kancelárie, administratívne priestory | Kudlákova | 140 m²

Dúbravka - Kudláková ulica - priestory po kompletnej rekonštrukcii, cca 140 m2, v samostatne st

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Dúbravka

9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Novinka
Novinka

Ponúkame na predaj 5 -izb. rodinný dom vo Dvoroch nad Žitavou.

Reality Dvory nad Žitavou

Rodinný dom | 216 m²

Ponúkame na predaj 5 -izb. rodinný dom vo Dvoroch nad Žitavou. Priestranný a zateplený 5-izbový

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Dvory nad Žitavou

146,000 € 676 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj pozemok v Pribyline

Reality Pribylina

Zmiešaná zóna | Nevyplnená | 2,159 m²

REMAX ponúka na predaj pozemok v obci Pribylina, nachádzajúci sa priamo pri hlavnej ceste v sm

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Pribylina

99,000 € 46 €/m²

Na predaj PREDAJNÝ STÁNOK v Liptovskom Jáne, Liptov

Reality Liptovský Ján

Polyfunkčný objekt | Nová | 65 m²

Podnikateľská príležitosť! RE/MAX ponúka na predaj zabehnutý predajný stánok v centre obce Li

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na predaj Liptovský Ján

35,000 € 538 €/m²

Na predaj rodinný dom v Bobrovci, Liptov

Reality Bobrovec

Rodinný dom | Nevyplnená | 160 m²

RE/MAX ponúka na predaj rodinný dom vo vyhľadávanej Liptovskej obci Bobrovec, vzdialenej len 6

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Bobrovec

129,000 € 806 €/m²

Stavebné pozemky v obci Liptovský Ján, Liptov

Reality Liptovský Ján

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 510 m²

RE/MAX ponúka stavebné pozemky v malebnej Jánskej Doline v obci Liptovský Ján, v pokračujúcom

Publikované: 07.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Ján

125 €/m2 125 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

STAVEBNÝ POZEMOK NA PREDAJ V ZASTAVANEJ ULICI – 800 m² + PODIEL NA CESTE (SPOLU 1120 m²)

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 800 m²

RE/MAX ponúka na predaj stavebný pozemok v meste Liptovský Mikuláš, mestská časť Okoličné – St

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

TOP PONUKA MODERNIZÁCIA V CENTRE, TEHLA, PARKOVANIE VO DVORE

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Záhradnícka | 94 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 3,5-izbový byt, ktorý spája charakter poctivej tehlovej stavby s k

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

300,000 € 3191 €/m²

Novinka
Novinka

Staromestská elegancia v tichej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Holekova | 77 m²

Na tichej ulici ukrytej pred ruchom každodennosti sa nachádza byt s atmosférou starého mesta a

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

300,000 € 3896 €/m²

PRENÁJOM PEKNÉHO, NOVÉHO,KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÉHO 2 IZBOVÉHO BYTU NA STREČIANSKEJ ULICI S PIVNIČNOU KOBKOU

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Strečianska | 42 m²

ACCENT REAL exkluzívne ponúka na prenájom veľmi pekný, slnečný 2-izbový byt na ulici Strečnians

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

690 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8532)
Rodinné domy na predaj (23023)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Reality v Martine (740)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30362)
Upresniť hľadanie