PRENÁJOM PEKNÉHO, NOVÉHO,KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÉHO 2 IZBOVÉHO BYTU NA STREČIANSKEJ ULICI S PIVNIČNOU KOBKOU

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Strečianska | 42 m²

ACCENT REAL exkluzívne ponúka na prenájom veľmi pekný, slnečný 2-izbový byt na ulici Strečnians

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

690 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

ROŽNÝ VOĽNÝ STAVEBNÝ POZEMOK (612M2), SKVELÁ POLOHA - MOST PRI BRATISLAVE

Reality Most pri Bratislave

Pozemok pre rodinné domy | Ľ. Podjavorinskej | 612 m²

ACCENT REAL exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok v novovznikajúcej lokalite rodinných d

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Most pri Bratislave

199,999 € 327 €/m²

Novinka
Novinka

LUKRATÍVNE KANCELÁRSKE PRIESTORY V ŠIRŠOM CENTRE BRATISLAVY PRI OC AVION

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Trnavská cesta | 232.2 m²

ACCENT REAL exkluzívne ponúka na prenájom lukratívne kancelárske priestory na Trnavskej ceste,

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Novinka
Novinka

NOVOSTAVBA - 2 IZBOVÝ BYT S0 ZÁHRADOU - VILA DOMY SENEC

Reality Senec

2 izbový byt | Dlhá | 45 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj veľmi pekné 2-izbové byty v peknom rezidenčnom komplexe Viladomy

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Senec

165,000 € 3667 €/m²

PRENÁJOM - PEKNÝ, ZREKONŠTRUOVANÝ 2- IZBOVÝ BYT V RUŽINOVE UPROSTRED ZELENE

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Sputniková | 43 m²

ACCENT REAL exkluzívne ponúka na prenájom pekný 2- izbový byt vo vyhľadávanej lokalite bratisla

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

550 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

ZNÍŽENÁ CENA - STAVEBNÝ POZEMOK - RAČA (MOŽNOSŤ ROZDELENIA NA TRI ČASTI)

Reality Bratislava-Rača

Pozemok pre bytovú výstavbu | Rača | 2,089 m²

ACCENT REAL ponúka na predaj stavebný pozemok na rekreačnú stavbu (chatu) v lokalite Bratislava

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

410,000 € 196 €/m²

KRÁĽOVIČOVE KRAČANY - VEĽKÝ STAVEBNÝ POZEMOK 1200m2 SO STARŠÍM DOMOM

Reality Kráľovičove Kračany

Pozemok pre rodinné domy | 1,226 m²

Ponúkame na predaj dvojizbový starší rodinný dom v intraviláne obce Kráľovičove Kračany, vzdia

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Kráľovičove Kračany

Cena na vyžiadanie

KOMERČNÉ PRIESTORY S PARKOVANÍM (280M2) NA FREKVENTOVANEJ TRNAVSKEJ CESTE - PRI ZIMNOM ŠTADIÓNE

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Trnavská cesta | 280 m²

Ponúkame na prenájom komerčné priestory bývalého kasína v skvelej lokalite na Trnavskej ceste,

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

PEKNÝ OPLOTENÝ SLNEČNÝ POZEMOK (500M2) V ČUNOVE

Reality Bratislava-Čunovo

Záhrada | Čunovo | 500 m²

Ponúkame na predaj slnečný pozemok na záhradkárčenie a rekreáciu v tichej lokalite m. č. BA - Č

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Čunovo

75,000 € 150 €/m²

DIZAJNOVÝ 3-IZBOVÝ BYT S LOGGIOU A S GARÁŽOU V NOVOSTAVBE SYMPATIA - VAJNORSKÁ

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Vajnorská | 74 m²

✨ Ponúkame na predaj elegantný dizajnový 3-izbový byt situovaný v modernej novostavbe Sympatia

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

420,000 € 5676 €/m²

DVOJPODLAŽNÁ CHATA(108M2) V ŠTÝLOVOM ŠTANDARDE - MALEBNÁ LOKALITA HORNÉ HÁMRE - KOSTIVRCH

Reality Horné Hámre

Chalupa, rekreačný domček | Kostivrch | 108 m²

Po úspešne zrealizovaných troch etapách výstavby rekreačných chát Vám ponúkame možnosť objednať

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Horné Hámre

195,000 € 1806 €/m²

PREDAJ KOMPLETNE ZREKONŠTROVANÉHO 3 IZBOVÉHO BYTU S LÓGIOU A PIVNIČNOU KOBKOU V NÍZKOM PANELOVOM DOME S VÝŤAHOM

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Ožvoldíková | 71.19 m²

ACCENT REAL exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt s balkónom – Ožvoldíkova, Bratislava - Dúb

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

245,000 € 3441 €/m²

PRÉMIOVÉ OBCHODNÉ PRIESTORY(166M2) S VÝKLADMI NA FREKVENTOVANEJ ULICI V CENTRE - KRÍŽNA UL.

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Krížna | 166 m²

Accent real exkluzívne ponúka na prenájom nadštandardné, kompletne zrekonštruované obchodné= pr

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

3,000 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

PEKNÝ OPLOTENÝ SLNEČNÝ POZEMOK (1000M2) V ČUNOVE

Reality Bratislava-Čunovo

Záhrada | Čunovo | 500 m²

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Čunovo

75,000 € 150 €/m²

REZERVOVANÝ - VEĽKORYSÝ 1 IZBOVÝ BYT SO SAMOSTATNOU KUCHYŇOU

Reality Bratislava-Lamač

1 izbový byt | Bakošova | 43 m²

ACCENT REAL exkluzívne ponúka na predaj priestranný 1-izbový byt v obľúbenej lokalite Bratislav

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

169,900 € 3951 €/m²

PEKNÝ 2-IZBOVÝ BYT S GARÁŽOU V NOVOSTAVBE V STAROM MESTE PRI MEDICKEJ ZÁHRADE (SASINKOVA UL)

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Sasinkova | 58 m²

ACCENT REAL exkluzívne ponúka na prenájom elegantný a priestranný 2‑izbový byt v modernej novos

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

850 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

KLIMATIZOVANÝ 1-IZBOVÝ BYT S LOGGIOU A S PARKOVACÍM MIESTOM - SLNEČNICE MESTO

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 35 m²

Ponúkame na prenájom moderný, kompletne zariadený 1-izbový byt v obľúbenej zóne Slnečnice Mes

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

500 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

DVE SAMOSTATNÉ GARÁŽE PLUS POZEMOK DÚBRAVKA ULICA NA VRÁTKACH - 449M2

Reality Bratislava-Dúbravka

Garáž | Na vrátkach | 449 m²

Ponúkame na predaj pozemok s výmerou 449m2 v Dúbravke. Pozemok je situovaný medzi ulicou Na vrá

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Dúbravka

95,000 € 212 €/m²

NÁDHERNÁ HISTORICKÁ BUDOVA V CENTRE BANSKEJ BYSTRICE (1700m2)

Reality Banská Bystrica

Polyfunkčný objekt | Námestie SNP | 1,770 m²

SKVELÁ INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ: ACCENT REAL exkluzívne ponúka na predaj jedinečnú nehnuteľnosť

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

PRENÁJOM POSLEDNÝCH ZARIADENÝCH KANCELÁRIÍ S PARKOVACÍMI MIESTAMI - FREKVENTOVANÁ IVANSKÁ CESTA

Reality Bratislava-Ružinov

Administratívny objekt | Ivanská cesta | 38 m²

ACCENT REAL ponúka na prenájom posledné voľné kancelárie s výmerou 19 m2 a 38 m2 situované v a

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

242 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

GARÁŽOVÉ STÁTIE NA PRENÁJOM - POLYFUNKČNÝ OBJEKT RETRO

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Nevädzova | 19 m²

Ponúkame na prenájom parkovacie miesto s výmerou 13m2 na -2. poschodí v polyfunkčnom objekte

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

100 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Reality Kráľovičove Kračany

Pozemok pre rodinné domy | 1,226 m²

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Kráľovičove Kračany

Cena na vyžiadanie

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Ožvoldíková | 71.19 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

245,000 € 3441 €/m²

Novinka
Novinka

LESNÝ POZEMOK V SUSEDSTVE CHATOVEJ OSADY - 4845M2 - DEVÍNSKE JAZERO

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Lesná pôda | Devínske jazero | 4,845 m²

Ponúkame na predaj pozemok s výmerou 4845m2 v katastrálnom území Záhorská Bystrica. Pozemok je

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

57,000 € 12 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Reality v Martine (740)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30362)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Rodinné domy na predaj (23023)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8532)
Upresniť hľadanie