Na predaj záhrada s murovaným domčekom

Reality Komárno

Záhrada | Česká republika | Komárno

Ponúkam na predaj záhradku s murovaným domčekom a murovanou pivnicou v Komárne v časti za Real-

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

35,000 € 127 €/m²

Na predaj - Rodinný dom v obci Stránske s pozemkom 1780m2

Reality Stránske

Rodinný dom | 190 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Stránske. Táto nehnuteľnosť je ideálna pre tých, ktorí hľ

Publikované: 24.02.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Stránske

Cena dohodou

NA PREDAJ - EXKLUZÍVNY STAVEBNÝ POZEMOK v Tepličke nad Váhom

Reality Teplička nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | 676 m²

Na predaj výnimočný stavebný pozemok v jednej z najvyhľadávanejších lokalít – Teplička nad Váho

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Teplička nad Váhom

205,000 € 303 €/m²

Na predaj rodinný dom v Karancskeszi

Reality Karancskeszi

Rodinný dom | Maďarsko | Karancskeszi

Na predaj rodinný dom na pozemku 603 m2. Cena 44 000 eur. Dom je celý podpivničený a má aj gará

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Karancskeszi

44,000 € 440 €/m²

NA PREDAJ, Pozemok vhodný pre rodinný dom 1771m2, Sverepec

Reality Sverepec

Pozemok pre rodinné domy | 1,771 m²

Realitný servis Mansory Vám ponúka na predaj krásny slnečný pozemok vhodný na výstavbu jedného

Publikované: 08.07.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Sverepec

209,000 € 118 €/m²

NA PREDAJ, 3-izbový dom Žilina - Strážov

Reality Žilina

Rodinný dom | 102.28 m²

Na predaj skolaudovaná stavba v meste Žilina – Strážov Stavba je postavená na pozemku o výmere

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Žilina

259,000 € 2532 €/m²

Na predaj rodinný dom v Somosköújfalu na pozemku 1 848m2

Reality Fiľakovo

Rodinný dom | 120 m²

Na predaj rodinný dom v Somosköújfalu na pozemku 1 848 m2 za 42 000 eur. Dom má 3 izby, vstupnú

Publikované: 21.01.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Fiľakovo

42,000 € 350 €/m²

NA PREDAJ stavebný pozemok za 18 000 eur 1 712 m2

Reality Lučenec

Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,712 m²

Na predaj stavebný pozemok v obci Ipolytarnóc, 12 km od Lučenca. Pozemok má 1 712 m2 (9x190) ce

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Lučenec

18,000 € 11 €/m²

NA PREDAJ rodinný dom s pozemkom 603 m2

Reality Lučenec

Rodinný dom | 100 m²

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Lučenec

44,000 € 440 €/m²

Na prenájom rodinný dom 450 eur

Reality Lučenec

Rodinný dom | 80 m²

Na prenájom rodinný dom s pozemkom 922 m2 za 450 eur / 1 mesiac, plus energie podľa spotreby cc

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na prenájom Lučenec

450 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

NA PREDAJ rodinný dom za 33 600 eur

Reality Lučenec

Rodinný dom | 90 m²

Na predaj rodinný dom za 33 600 eur s pozemkom 1 609 m2. Po vstupe do domu je chodba, kuchyňa,

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Lučenec

33,600 € 373 €/m²

NA PREDAJ stavebný pozemok 3 420 m2 za 28 000 eur

Reality Lučenec

Pozemok pre rodinné domy | 3,420 m²

Na predaj stavebný pozemok v obci Ipolytarnóc, 12 km od Lučenca. Pozemok má 3 420 m2 (18 m šírk

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Lučenec

28,000 € 8 €/m²

NA PREDAJ pozemok 3802 m2 pre rodinný dom alebo chalupu

Reality Jelšovec

Pozemok pre rodinné domy | 3,802 m²

Na predaj pozemok vhodný pre výstavbu rodinného domu. Pozemok 3 802 m2 je celý oplotený. Elektr

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Jelšovec

60,000 € 16 €/m²

NA PRENÁJOM, kancelárske priestory, Bytča - centrum

Reality Bytča

Kancelárie, administratívne priestory | 92 m²

Na prenájom kancelárske priestory na 1. poschodí v centre mesta Bytča. 3 kancelárie s výmerou 9

Publikované: 08.07.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Bytča

500 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

NA PREDAJ, Pozemok vhodný na výstavbu v Detvianskej Hute vo výmere 5958 m2

Reality Detvianska Huta

Pozemok pre rodinné domy | 5,360 m²

Na predaj pozemok vhodný na výstavbu jedného a viac rodinných domov / rekreačných objektov. Poz

Publikované: 05.08.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Detvianska Huta

54,999 € 10 €/m²

NA PREDAJ, 400m2 Investičný pozemok - Rudina

Reality Rudina

Rekreačný pozemok | 400 m²

Ponúkame na predaj rovinatý investičný pozemok s rozlohou približne 400 m2, nachádzajúci sa na

Publikované: 08.02.2023 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Rudina

12,000 € 30 €/m²

NA PREDAJ, Rekreačná chata s panoramatickým výhľadom v Terchovej

Reality Terchová

Chalupa, rekreačný domček | 80 m²

Na predaj chata s krásnym výhľadom na dolinu – Terchová, lokalita Horná Tižina (smer Šípková) V

Publikované: 18.06.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Terchová

149,900 € 2249 €/m²

NA PREDAJ, Rekreačná chata v Dierovej

Reality Žaškov

Chalupa, rekreačný domček | 80 m²

Na predaj rekreačná chata v obci Žaškov Ponúkame na predaj rekreačnú chatu situovanú v krásnej

Publikované: 13.05.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Žaškov

99,999 € 1250 €/m²

NA PREDAJ, Pozemok pre rodinný dom 1311m2 - Raková

Reality Raková

Pozemok pre rodinné domy | 1,311 m²

Ponúkame na predaj krásny, slnečný a rovinatý stavebný pozemok situovaný v tichej a vyhľadávane

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Raková

82,500 € 63 €/m²

NA PREDAJ stavby s pozemkom 16073 m2, 28 eur/m2, v Lučenci

Reality Lučenec

Komerčná zóna | 16,073 m²

Na predaj pozemky 16 073 m2 so stavbami, bývalé železničné depo, s koľajiskami, pri železničnej

Publikované: 15.08.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Lučenec

28 € 0 €/m²

NA PREDAJ, Investičný pozemok v Obci - Turie

Reality Turie

Pozemok pre rodinné domy | 1,164 m²

Na predaj investičný pozemok v obci Turie. Pozemok je relatívne rovinatý, s rozlohou 1164 m². N

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Turie

87,300 € 75 €/m²

Na predaj rodinný dom za 43 500 eur

Reality Lučenec

Rodinný dom | 100 m²

Na predaj tehlový rodinný dom v Litke s pekným pozemkom a výhľadom na lúky za 43 500 €. V dome

Publikované: 18.10.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Lučenec

43,500 € 435 €/m²

NA PREDAJ 3 izbový byt 81 m2 s balkónom

Reality Veľký Krtíš

3 izbový byt | 80.82 m²

Na predaj 3 izbový byt 81 m2 v pôvodnom stave na ulici Hviezdoslava. K bytu je balkón a pivnica

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Veľký Krtíš

67,000 € 829 €/m²

DIRECTREAL|Predaj 2 - izbový zrekonštruovaný byt v tehlovom bytovom dome

Reality Trenčín

2 izbový byt | 28. októbra | 62 m²

Directreal Pro - Ponúkame na predaj priestranný 2 - izbový byt v tehlovom bytovom dome na ulic

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Trenčín

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8531)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Rodinné domy na predaj (23019)
Reality v Martine (740)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30361)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Upresniť hľadanie