REZERVOVANÝ! Predaj | 4i RD (110m2) na 621m2 parcele. Možnosť odpočtu DPH. Dunajská Streda |Gofar |Exkluzívne

Reality Lehnice

Rodinný dom | Dunajská Streda | 111 m²

Realitná kancelária GOFAR ponúka exkluzívne na predaj novostavbu 4 izbového vzorového rodinného

Publikované: 08.06.2025 Aktualizované: 15.04.2026
Domy na predaj Lehnice

289,900 € 2612 €/m²

REZERVOVANÝ! Predaj |Luxusný 3i RD nadštandard +tepelné čerpadlo +trasa +2xparking, Vojka nad Dunajom, DS |Gofar |Exkluzívne

Reality Vojka nad Dunajom

Rodinný dom | Nezadaná | 77 m²

REZERVOVANÝ! Realitná kancelária GOFAR ponúka exkluzívne na predaj novostavbu luxusného, dizajn

Publikované: 14.08.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Domy na predaj Vojka nad Dunajom

258,000 € 3351 €/m²

Predaj| 3iRD podpivničený+samostatná garáž so skladom, pozemok 575 m2 |Gofar |Exkluzívne

Reality Šamorín

Rodinný dom | Mliečňanská | 207 m²

Realitná kancelária Gofar ponúka exkluzívne na predaj samostatne stojaci rodinný dom s garážou

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Šamorín

288,500 € 1394 €/m²

Moderná novostavba 4iRD+krb+terasa+záhrada+2xparking Horný Bar (DS) |Predaj |Gofar |Exkluzívne

Reality Horný Bar

Rodinný dom | Nezadaná | 117 m²

Realitná kancelária GOFAR ponúka exkluzívne na predaj štýlovú novostavbu 4i rodinného domu v ti

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Horný Bar

216,000 € 1846 €/m²

Predaj| Zariadená novostavba 4i RD, Dunajská Streda |Gofar |Exkluzívne

Reality Lehnice

Rodinný dom | Nezadaná | 125 m²

REZERVOVANÝ! Realitná kancelária GOFAR ponúka exkluzívne na predaj priestranný a luxusne preved

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 07.03.2026
Domy na predaj Lehnice

235,000 € 1880 €/m²

Stavebné pozemky 624m2 a 625m2 pre rodinné domy v obľúbenej lokalite Florida park, Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

Pozemok pre rodinné domy | Kaplnská ulica | 625 m²

Realitná kancelária GOFAR ponúka exkluzívne na predaj dva stavebné pozemky s výmerou 625 m² a 6

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Pozemky na predaj Dunajská Streda

113,000 € 181 €/m²

Predaj| Priestranná (131m2) novostavba (2025) 4iRD blízko prírody a 15min od BA /R7, Kyselica |Gofar |Exkluzívne

Reality Holice

Rodinný dom | Nezadaná | 111 m²

Realitná kancelária GOFAR ponúka exkluzívne na predaj modernú novostavbu veľkometrážneho (131m2

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Holice

299,900 € 2702 €/m²

REZERVOVANÝ! Predaj| Veľkometrážny (153m2) 3i RD - len 25 minút od Bratislavy, Trstená na Ostrove |Gofar |Exkluzívne

Reality Lehnice

Rodinný dom | Nezadaná | 136 m²

Realitná kancelária GOFAR ponúka exkluzívne na predaj priestranný (136 m²), krásne presvetlený

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Domy na predaj Lehnice

205,000 € 1507 €/m²

Reality Šamorín

Rodinný dom | Mliečňanská | 111 m²

Publikované: 08.06.2025 Aktualizované: 15.04.2026
Domy na predaj Šamorín

289,900 € 2612 €/m²

Predaj| 4i RD v super lokalite na R7 (cca 2 min)+terasa (31m2)+garáž+záhrada-Holice, DS |Gofar |Exkluzívne

Reality Holice

Rodinný dom | Nezadaná | 127 m²

Realitná kancelária GOFAR exkluzívne ponúka na predaj moderný 4-izbový rodinný dom v pokojnej o

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Holice

269,900 € 2125 €/m²

Predaj | Energeticky úsporný 3i byt s 2 parkovacími státiami, záhradou a veľkou terasou, iba 10 min od R7, Baka, okr. DS | Gofar | Exkluzívne

Reality Baka

3 izbový byt | Nezadaná | 70 m²

Realitná kancelária Gofar ponúka exkluzívne na predaj moderný, energeticky úsporný 3-izbový byt

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Byty na predaj Baka

149,000 € 2129 €/m²

POSLEDNÝ VOĽNÝ veľkometrážny 3i byt (96,5m2)+2xparking +záhradka +terasa, Trstená na Ostrove, DS |Gofar |Exkluzívne

Reality Trstená na Ostrove

3 izbový byt | Trstená na Ostrove | 96.51 m²

POSLEDNÝ VOĽNÝ BYT! KOLAUDACIA-SEPTEMBER 2026 Realitná kancelária GOFAR ponúka exkluzívne na

Publikované: 18.06.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Trstená na Ostrove

144,800 € 1500 €/m²

Luxusní dvojdům s vyhřívaným bazénem a střešní terasou Sabunike

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

V atraktivní přímořské lokalitě Sabunike nedaleko Privlaky a historického města Nin nabízíme mo

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj

490,000 € 3267 €/m²

DUNAVEA PARK | Veľkometrážny 3i byt (96,5m2) +2xparking +záhradka +terasa, Trstená n/O, DS |Gofar |Exkluzívne

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Trstená na Ostrove | 96.51 m²

Realitná kancelária GOFAR ponúka exkluzívne na predaj veľkometrážny trojizobý byt so záhradou,

Publikované: 18.06.2025 Aktualizované: 24.01.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

144,800 € 1500 €/m²

Predaj| Exkluzívne stavebné pozemky 711m2 a 709m2 vo Florida Parku, DS – Vaše miesto pre vysnívaný dom| Gofar| exkluzívne

Reality Dunajská Streda

Pozemok pre rodinné domy | Kaplnská ulica | 711 m²

Realitná kancelária GOFAR ponúka EXKLUZÍVNE na predaj dva výnimočné stavebné pozemky s veľkorys

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Pozemky na predaj Dunajská Streda

121,000 € 170 €/m²

Predaj| Štýlový 4i RD s galériou, veľkou terasou a záhradou v blízkosti Dunaja, Trstená na Ostrove, len 20 min. od BA| Gofar |Exkluzívne

Reality Trstená na Ostrove

Rodinný dom | Nezadaná | 122 m²

Realitná kancelária ponúka exkluzívne na predaj moderný, architektonicky atraktívny 4-izbový ro

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Trstená na Ostrove

209,800 € 1720 €/m²

Predaj| Celoročne obývateľný kompletne zariadený rekreačný dom v chránenej oblasti, Číčov, okr KN |Exkluzívne |Gofar RK

Reality Číčov

Rodinný dom | Malá | 60.14 m²

Realitná kancelária GOFAR ponúka EXKLUZÍVNE na predaj veľký celoročne obývateľný a kompletne za

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Číčov

155,000 € 2577 €/m²

Reality Šamorín

Rodinný dom | Nová | 131 m²

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Šamorín

299,900 € 2289 €/m²

Prostorný 3+kk s rozkošnou terasu jen pár kroků od pláže – Byala, Bulharsko

Reality Bulharsko

3 izbový byt | Bulharsko

Představte si ráno, kdy otevřete balkonové dveře a z dálky uslyšíte moře. Slunce pomalu stoupá

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj

135,000 € 1534 €/m²

Moře na dosah, klidná atmosféra a pohodlí pro každý den – váš 2+kk apartmán ve Sveti Vlas

Reality Bulharsko

2 izbový byt | Bulharsko

Sveti Vlas patří mezi nejvyhledávanější lokality bulharského pobřeží, a není to náhoda. Spojuje

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj

88,000 € 2047 €/m²

2+kk s nádhernou panoramatickou terasou, komplex Fortuna Cape 5, Byala

Reality Bulharsko

2 izbový byt | Bulharsko

Nabízíme vám světlý a prostorný dvoupokojový apartmán v klidném přímořském městě Byala, jen pár

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj

94,000 € 1288 €/m²

Výjimečný penzion → investiční příležitost u moře → Primorsko

Reality Bulharsko

Hotel, penzión, ubytovňa | Bulharsko

Existují nemovitosti, které jsou jen místem k bydlení. A pak jsou ty, které vytvářejí příběhy,

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na predaj

432,000 € 1490 €/m²

Klid a výhled na moře – prostorné studio v Byale bez poplatků za údržbu

Reality Bulharsko

Garsónka | Bulharsko

Apartmán se nachází v 1. podlaží pětipodlažní obytné budovy, přičemž pod ním je situované kryté

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj

61,500 € 1398 €/m²

KVALITNE ZREKONŠTRUOVANÝ 3-I BYT - KLÍMA, LOGGIA A PIVNICA

Reality Nitra

3 izbový byt | Petzwalova | 65 m²

NOVÁ ZNÍŽENÁ CENA – 186.900 € BYT, DO KTORÉHO SA ZAMILUJETE PRI PRVOM KROKU ✨ Niektoré byty s

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Nitra

186,900 € 2875 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Reality v Martine (740)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty na predaj v Bratislave (8533)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30361)
Rodinné domy na predaj (23019)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Upresniť hľadanie