3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, žiadaná lokalita ulica Janka Kráľa

Reality Nitra

3 izbový byt | Janka Kráľa | 70 m²

VitoReality ponúka na predaj krásny 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii vo vyhľadávanej lo

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Nitra

205,000 € 2929 €/m²

Novinka
Novinka

◄ Kancelárske priestory, 2 spojené miestnosti, plocha 55 m2

Reality Prešov

Kancelárie, administratívne priestory | Slovenská | 55 m²

Ak hľadáte nový priestor pre Vaše aktivity v centre nášho krajského mesta, ponúkame Vám na pren

Publikované: 05.08.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Prešov

8 €/m2/mesiac 11 €/m2/mesiac

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Veľký rodinný dom s veľkým pozemkom na ul. M. Uhra.

Reality Michalovce

Rodinný dom | Miloša Uhra | 327 m²

Hľadáte priestranné bývanie v tichej časti mesta s výbornou dostupnosťou do centra Michaloviec?

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 04.11.2025
Domy na predaj Michalovce

320,000 € 979 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Veľká garáž (plocha 37 m2) s elektrinou – zaparkujete aj 2 autá.

Reality Prešov

Garáž | Alexandra Matušku | 37 m²

Hľadáte bezpečné parkovanie na Sekčove alebo praktický skladový priestor s elektrinou? Ponúkam

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Objekty na predaj Prešov

52,000 € 1405 €/m²

člen NARKS

84 árový pozemok vhodný na výstavbu čerpacej stanice PHM.

Reality Sobrance

Iný stavebný pozemok | Pri parku | 8,383 m²

Realitná kancelária Reality VLADOM Vám exkluzívne ponúka na predaj rovinatý pozemok s výmerou c

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 27.02.2026
Pozemky na predaj Sobrance

Cena dohodou

člen NARKS

< Pozemok s krásnym výhľadom v rezidenčnej štvrti – Hrádok.

Reality Michalovce

Pozemok pre rodinné domy | Hrádok | 1,310 m²

Realitná kancelária Reality VLADOM Vám exkluzívne ponúka na predaj veľký stavebný pozemok s vým

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Pozemky na predaj Michalovce

190 €/m2 190 €/m2

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebný pozemok o výmere 1 568 m², Hrádok.

Reality Michalovce

Pozemok pre rodinné domy | Kamenárska | 1,568 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj veľký stavebný pozemok o výmere 1 568 m² v lukratívnej štvrti

Publikované: 05.03.2024 Aktualizované: 06.11.2025
Pozemky na predaj Michalovce

120 €/m2 120 €/m2

člen NARKS

◄ 2 prepojené kancelárske miestnosti s parkovaním – Prešov, centrum

Reality Prešov

Kancelárie, administratívne priestory | Vajanského | 36 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory nachádzajú sa na prízemí budovy v centre Prešova

Publikované: 16.12.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Prešov

346 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS

^ Na predaj pozemok s elektrickou prípojkou – Fintice, plocha 648 m2.

Reality Fintice

Pozemok pre rodinné domy | Na Odálke | 648 m²

Predstavujeme Vám na predaj krásny slnečný pozemok v svahu, čo umožňuje zaujímavé architektonic

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Pozemky na predaj Fintice

52,500 € 81 €/m²

člen NARKS

▼ Pozemok, plocha 80 árov, pri Toryse na sídlisku III.

Reality Prešov

Iný stavebný pozemok | Nezadaná | 8,000 m²

▼ Základné informácie Lokalita - v strede sídliska III. v Prešove pri rieke Torysa. Plocha - 0,

Publikované: 30.04.2025 Aktualizované: 23.02.2026
Pozemky na predaj Prešov

Cena dohodou

člen NARKS

2 miestnosti ako ambulancia, plocha 19+24 m2

Reality Prešov

Iný priestor | Slovenská | 43 m²

Hľadáte nové priestory pre Vašu činnosť alebo potrebujete jednoducho zmenu? Máme pre Vás niečo

Publikované: 09.01.2024 Aktualizované: 23.02.2026
Priestory na prenájom Prešov

600 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

VYMEŇ SUSEDA! - Výnimočný 4-izbový byt v krásnej tichej lokalite Šamorína – predzáhradka a moderný koncept, posledný byt voľný

Reality Šamorín

4 izbový byt | 123 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 4 izbový byt v jedinečnom koncepte výstavby s tromi jednotkami s v

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Šamorín

259,500 € 2110 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

VYMEŇ SUSEDA! - Nadštandartný 3 izbový byt so záhradou v Dunajskej lužnej

Reality Dunajská Lužná

3 izbový byt | Hlavná | 78.07 m²

Ponúkame vám na predaj moderný a zároveň elegantný 3-izbový byt v štandarde s vlastnou záhrado

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Dunajská Lužná

269,900 € 3457 €/m²

člen NARKS

VYMEŇ SUSEDA – TOP prízemný obchodný priestor na prenájom - OMNIA -Ružinov /119m2/ + 2x parkovacie miesto

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Tomášikova | 119 m²

Hľadáte reprezentatívne miesto pre svoje podnikanie v jednej z najvyhľadávanejších častí Ružino

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

1,790 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

člen NARKS

VYMEŇ SUSEDA! - NA PREDAJ VÝNIMOČNÝ STAVEBNÝ POZEMOK URČENÝ PRE DEVELOPERA – Dunajská Lužná

Reality Dunajská Lužná

Pozemok pre bytovú výstavbu | Košariská | 13,000 m²

Na predaj atraktívny pozemok o výmere 13 000 m², určený na rezidenčnú výstavbu v obľúbenej loka

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Dunajská Lužná

115 €/m2 115 €/m2

člen NARKS

VYMEŇ SUSEDA! - Hladame pre klienta 3 izbovy byt v BA II., Vrakuňa

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | 70 m²

Hľadáme pre konkrétneho klienta s prevereným financovaním 3 izb. byt v mestskej časti Bratislav

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Vrakuňa

230,000 € 3286 €/m²

člen NARKS

VYMEŇ SUSEDA! - Ponúkame vám na predaj moderný a zároveň elegantný 4-izbový byt s vlastnou záhradou ktorý je súčasťou 3-domu v obci Dunajská Lužná

Reality Dunajská Lužná

4 izbový byt | Hlavná | 102 m²

Ponúkame vám nový domov v modernej novostavbe typu trojdom. Každá jednotka má vlastný samostatn

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Dunajská Lužná

330,000 € 3235 €/m²

člen NARKS

VYMEŇ SUSEDA! - VÝNIMOČNÁ GARSÓNKA s LOGGIOU, VYHĽADÁVANÁ LOKALITA PETRŽALKA, TOPOLČIANSKA UL., BA V.

Reality Bratislava-Petržalka

Garsónka | Topoľčianska | 29 m²

Ponúkame na predaj výnimočnú, Garsónku o celkovej o výmere 29.00 m2 so zasklenou loggiou 6.00 m

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

154,900 € 5341 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

VYMEŇ SUSEDA! – VÝNIMOČNÝ KOMPLETNE ZARIADENÝ 2 IZB. BYT S LOGGIOU, PARKINGOM, NOVOSTAVBA, BUDATÍNSKA UL., BA V.

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Budatínska | 53.67 m²

Ponúkame na prenájom výnimočný slnečný 2 izbový klimatizovaný byt s loggiou, s celkovou výmerou

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

750 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

člen NARKS

VYMEŇ SUSEDA! - INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ: Projekt „Penzión Svet Seniorov“ s platným stavebným povolením.

Reality Šrobárová

Hotel, penzión, ubytovňa | 4,467 m²

Ponúkame na predaj lukratívny investičný celok v obci Šrobárová (okres Komárno) určený na výsta

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na predaj Šrobárová

299,999 € 67 €/m²

člen NARKS

VYMEŇ SUSEDA! – VÝNIMOČNÝ KOMPLETNE ZARIADENÝ 2 IZB. BYT S LOGGIOU, NOVOSTAVBA, JUNÁCKA UL., BA III.

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Junácka | 45 m²

Ponúkame na prenájom výnimočný, moderne zariadený 2-izbový byt v prestížnej novostavbe na Junác

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

670 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

člen NARKS

VYMEŇ SUSEDA! – VÝNIMOČNÝ 2 IZB. ZARIADENÝ BYT S BALKÓNOM A GARÁŽOVÝM STÁTÍM, TRNAVSKÁ CESTA, BA II, RUŽINOV,

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Trnavská cesta | 54 m²

Ponúkame na prenájom výnimočný, priestranný 2-izb. byt s balkónom vo vyhľadávanej lokalite Ruži

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

910 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

člen NARKS

VYMEŇ SUSEDA! PONUKAME NA PREDAJ SAMOSTATNÚ GARÁŽ 22.75m2, STUPAVA

Reality Stupava

Garáž | Kúpeľná | 22.75 m²

Ponúkame na predaj murovanú garáž v radovej zástavbe garáži o celkovej výmere 22.75 m2 //3.70 m

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na predaj Stupava

25,500 € 1121 €/m²

člen NARKS

VYMEŇ SUSEDA! - VÝNIMOČNÝ POZEMOK BRATISLAVA III – NOVÉ MESTO, VINOHRADY – KOZIARKA 1502.00m2.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rekreačný pozemok | 1,502 m²

Ponúkame na predaj výnimočný, pozemok o celkovej výmere 1502.00 m2. Slnečný, rovinatý pozemok

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

95,000 € 63 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30346)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Rodinné domy na predaj (22995)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Byty na predaj v Bratislave (8524)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie