Prenájom: priestory pre obchod, služby, administratívu, kancelárie v centre Podbrezovej

Reality Podbrezová

Kancelárie, administratívne priestory | Nevyplnená | 255 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestory ( 250 m2) v centre obce Podbrezová, ktoré sú vhodné na obch

Publikované: 05.09.2022 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Podbrezová

1,250 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

ZNÍŽENÁ CENA! Zrenštruovaná garzónka na Erenburgovej - NA PREDAJ

Reality Lučenec

Garsónka | I.Erenburga | 18 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj kompletne rekonštruovanú garzónku blízko cent

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Lučenec

Cena dohodou

Na predaj 4 izbový rodinný dom, 100 m2, pozemok 611 m2, fotovoltika, bazén, Okoč

Reality Okoč

Rodinný dom | Nevyplnená | 100 m²

----- R E Z E R V O V A N É ----- Moderný 4-ročný rodinný dom v tichej časti Okoč

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Okoč

177,000 € 1770 €/m²

RE/MAX | Pozemky na predaj Galanta - zaujímavá investičná príležitosť

Reality Galanta

Zmiešaná zóna | Nevyplnená | 84,873 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj pozemky v investične zaujímavej časti G

Publikované: 19.09.2022 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Galanta

Cena dohodou

Na predaj: Multifunkčná budova priamo v centre Dunajskej Stredy.

Reality Dunajská Streda

Polyfunkčný objekt | Nevyplnená | 151 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! RE/MAX ponúka na predaj multifunkčný objekt – obchodné priestory a 3-izb

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Dunajská Streda

171,000 € 1132 €/m²

Na predaj pozemok Námestovo, Oravská Jasenica

Reality Oravská Jasenica

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 1,045 m²

Na predaj pozemok na výstavbu rodinného domu Oravská Jasenica 1045 m2. Realitná kancelária RE

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Oravská Jasenica

113 €/m2 113 €/m2

TALASA UTOPIAN VILLAGE | Etapa - Talasa Terra

Reality Španielsko

3 izbový byt | Španielsko

TALASA 
UTOPIAN VILLAGE : TRVALO UDRŽATEĽNÝ DOMOV V EL Vergel, pár metrov od pláže La Almadrab

Publikované: 26.03.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

234,000 € 3441 €/m²

Na predaj exkluzívna usadlosť s nekonečnými možnosťami využitia!

Reality Dubník

Rodinný dom | Nevyplnená | 659 m²

Snívate o jedinečnej nehnuteľnosti, ktorá spája luxusné bývanie, rekreačnú atmosféru a komerčn

Publikované: 18.04.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Dubník

1,100,000 € 1669 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Prenájom kancelárie, Bratislava - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Košická | 28 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom kancelárske priestory v Ružinove na Košickej uli

Publikované: 24.04.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

531.7 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Slnečný stavebný pozemok - 993 m3 - Bojnice

Reality Bojnice

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 993 m²

Ponúkame Vám na predaj mierne svahovitý pozemok v lukratívnej časti kúpeľného mesta Bojnice.

Publikované: 09.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bojnice

155,000 € 156 €/m²

NA PREDAJ stavebný pozemok v priemyselnej zóne Bernolákova

Reality Bernolákovo

Komerčná zóna | Nevyplnená | 2,896 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj stavebný pozemok v priemyselnej časti B

Publikované: 15.09.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

179 €/m2 179 €/m2

Na predaj orná pôda v extraviláne Záhorskej Vsi

Reality Záhorská Ves

Orná pôda | Nevyplnená | 7,422 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj viacero pozemkov v extraviláne obce Záh

Publikované: 14.05.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Záhorská Ves

19,900 € 3 €/m²

REZERVOVANÉ, Na predaj rodinný dom v obci Veľké Uherce

Reality Veľké Uherce

Rodinný dom | Nevyplnená | 140 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v pokojnej časti obce mimo hlavnej cesty, v ulici s minimál

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Veľké Uherce

128,000 € 914 €/m²

VEĽKÁ KANCELÁRIA S VLASTNOU TERASOU | 214 m² | BBC1 | BRATISLAVA

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 214 m²

Reprezentatívne sídlo spoločnosti s exteriérovým benefitom Ponúkame na prenájom kancelársky p

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

2,525.2 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

PRENÁJOM 2-IZBOVÝ BYT S VÝHĽADOM | JÉGÉHO

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégeho | 55 m²

Ponúkame na prenájom moderný a plne zariadený 2-izbový byt v obľúbenej novostavbe na Jégého ul

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

850 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na prenájom kancelárie od 20 m v Bratislave

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Záhradnícka | 20 m²

Na prenájom kancelárske priestory v širšom centre Bratislavy. Kancelárska budova sa nachádza

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

10.8 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Novostavba 4 + 1 izbový rodinný dom, 198m2, Hažín

Reality Hažín

Rodinný dom | Nevyplnená | 108 m²

Výborná cena NOVOSTAVBA Hažín Ponúkame na predaj peknú, modernú NOVOSTAVBU len 7 min od Michal

Publikované: 15.07.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Hažín

178,900 € 1656 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA. Pripravený pozemok na výstavbu rekreačnej chaty, 573m2, oblasť Vinianka

Reality Vinné

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 573 m²

Hľadáte pozemok na Zemplínskej Šírave? ZNÍŽENÁ CENA Ponúkame exkluzívne pekný pozemok s nád

Publikované: 07.03.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Vinné

39,000 € 68 €/m²

Lukratívne pozemky pri vode Domaša- časť Dobrá, ul Slnečná

Reality Kvakovce

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 361 m²

Výborná cena ! Lukratívne pozemky v rekreačnej oblasti Domaša - časť Dobrá pri vode Na preda

Publikované: 16.07.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Kvakovce

Cena dohodou

PREDAJ - stavebný pozemok na rodinný dom Kocúrany okres Prievidza

Reality Kocurany

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 1,116 m²

Pozemky na PREDAJ lokalita Prievidza - Kocurany Ponúkame na predaj stavebný pozemok v lokalite

Publikované: 09.06.2022 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Kocurany

62,000 € 56 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Obchodné-prevádzkové priestory | OC Molo Sekier- Zvolen

Reality Zvolen

Obchodné priestory | Nevyplnená | 400 m²

Realitná kancelária RE/MAX vám ponúka jedinečnú príležitosť prenajať si obchodno-prevádzkové p

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Zvolen

9.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

PRENÁJOM | 1 - izbový byt | Sídlisko Rimava

Reality Rimavská Sobota

1 izbový byt | Nevyplnená | 39 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na prenájom kompletne rekonštruovaný 1 izbový byt na Síd

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Rimavská Sobota

390 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Obchodné-prevádzkové priestory | OC Molo Sekier- Zvolen

Reality Zvolen

Obchodné priestory | Nevyplnená | 200 m²

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Zvolen

Cena dohodou

Nadčasový RD v absolútnom centre Devína, BA IV.

Reality Bratislava-Devín

Rodinný dom | Hradná | 180 m²

Realitná kancelária RE/MAX v našom zastúpení ponúka novučkú, nadčasovú nehnuteľnosť v Devíne.

Publikované: 17.07.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Devín

699,000 € 4606 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8541)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Byty v Banskej Bystrici (1381)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)