NOVOSTAVBA 3 IZBOVÉHO BYTU A 1-2 ŠEMŠA, KOŠICE OKOLIE

Reality Šemša

3 izbový byt | Šemša | 73 m²

NOVOSTAVBA BYTU A 1-2, ŠEMŠA, KOŠICE OKOLIE Ponúkame na predaj útulný 3 izbový prízemný byt s

Publikované: 29.11.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Šemša

215,000 € 2397 €/m²

CHATKA SO ZÁHRADOU, KOŠICE ZÁPAD, ČIČKY

Reality Košice-Sídlisko KVP

Záhradná chatka | 384 m²

V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj záhradu s chatkou v obľúbenej záhradkárskej lokalite

Publikované: 16.10.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Košice-Sídlisko KVP

72,000 € 188 €/m²

INVESTIČNÝ POZEMOK, MYSLAVA, KOŠICE ZÁPAD

Reality Košice-Myslava

Orná pôda | 2,611 m²

Na predaj investičný pozemok o výmere 2611 m2 nachádzajúci sa v mestskej časti Myslava, Koš

Publikované: 04.09.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Myslava

70 €/m2 70 €/m2

PENZIÓN BERTRAND, PRUGGERN, RAKÚSKO

Reality Gröbming

Hotel, penzión, ubytovňa | Rakúsko | Gröbming

Na predaj: penzión v lukratívnej oblasti Dachstein – Schladming (Rakúsko) Ponúkame exkluzívn

Publikované: 27.05.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Gröbming

1,300,000 € 406 €/m²

NOVOSTAVBA RODINNÉHO DOMU, UL. NEVÄDZOVÁ B3, MALÁ IDA, KOŠICE OKOLIE

Reality Malá Ida

Rodinný dom | 370 m²

V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj novostavbu samostatne stojaceho rodinného domu B3 na

Publikované: 30.09.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Malá Ida

399,000 € 1041 €/m²

ORNÁ PÔDA, KOŠICE BARCA

Reality Košice-Barca

Orná pôda | 5,889 m²

Ponúkame na predaj rovinatý pozemok – ornú pôdu v katastrálnom území Košice – Barca, v bezprost

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Barca

180,000 € 31 €/m²

GARÁŽ PRI NOVOSTAVBE ALBELI, STROMOVÁ UL., KOŠICE-STARÉ MESTO

Na predaj radová GARÁŽ na ulici STROMOVÁ pri novostavbe ALBELI s vlastným pozemkom a elektrikou

Publikované: 02.09.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Košice-Staré Mesto

32,000 € 1778 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK PRE RODINNÝ DOM

Reality Ďurkov

Pozemok pre rodinné domy | 851 m²

Na predaj stavebný pozemok pre rodinný dom – Ďurkov, Košice-okolie Ponúkame na predaj stavebný

Publikované: 23.09.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Ďurkov

85,000 € 100 €/m²

3 IZBOVÝ TEHLOVÝ BYT, UL. TYRŠOVO NÁBREŽIE 2, KOŠICE STARÉ MESTO

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | 82 m²

Na predaj tehlový byt v srdci Košíc – Tyršovo nábrežie 2 Ponúkame na predaj priestranný a slne

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

279,900 € 3413 €/m²

NOVOSTAVBA RODINNÉHO DOMU, UL. NEVÄDZOVÁ A2, MALÁ IDA, KOŠICE OKOLIE

Reality Malá Ida

Rodinný dom | 380 m²

V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj novostavbu samostatne stojaceho rodinného domu A2 na

Publikované: 27.09.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Malá Ida

399,000 € 1013 €/m²

OBCHODNÝ PRIESTOR - REŠTAURÁCIA UL. HLAVNÁ, KOŠICE HISTORICKÉ CENTRUM

Reality Košice-Staré Mesto

Reštaurácia | 160 m²

PREDAJ: Prestižny reštauračný priestor v srdci Košíc – investícia s dušou histórie Hľadáte mie

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Košice-Staré Mesto

369,000 € 2306 €/m²

NOVOSTAVBA 3 IZBOVÉHO BYTU A 3-3, ŠEMŠA, KOŠICE OKOLIE

Reality Šemša

3 izbový byt | Šemša | 73 m²

NOVOSTAVBA BYTU A 3-3, ŠEMŠA, KOŠICE OKOLIE Ponúkame na predaj útulný 3-izbový byt na druhom

Publikované: 09.12.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Šemša

197,000 € 2397 €/m²

NOVOSTAVBA RODINNÉHO DOMU, UL. NEVÄDZOVÁ A3, MALÁ IDA, KOŠICE OKOLIE

Reality Malá Ida

Rodinný dom | 390 m²

V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj novostavbu samostatne stojaceho rodinného domu A3 na

Publikované: 27.09.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Malá Ida

389,000 € 962 €/m²

NOVOSTAVBA RODINNÉHO DOMU, UL. NEVÄDZOVÁ A1, MALÁ IDA, KOŠICE OKOLIE

Reality Malá Ida

Rodinný dom | 400 m²

V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj novostavbu samostatne stojaceho rodinného domu A1 na

Publikované: 27.09.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Malá Ida

389,000 € 938 €/m²

SKLADOVÉ PRIESTORY, SLIVNÍK, OKRES TREBIŠOV

Reality Slivník

Obchodné priestory | 538 m²

V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj skladové priestory v obci Slivník nachádzajúce

Publikované: 23.10.2019 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na predaj Slivník

Cena dohodou

NOVOSTAVBA BYTU A 2-5, ŠEMŠA, KOŠICE OKOLIE

Reality Šemša

2 izbový byt | Šemša | 48.8 m²

NOVOSTAVBA BYTU A 2-5, ŠEMŠA, KOŠICE OKOLIE Ponúkame na predaj útulný 2-izbový byt na prvo

Publikované: 03.12.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Šemša

140,500 € 2664 €/m²

NOVOSTAVBA BYTU A 2-3, ŠEMŠA, KOŠICE OKOLIE

Reality Šemša

2 izbový byt | Šemša | 45.4 m²

NOVOSTAVBA BYTU A 2-3, ŠEMŠA, KOŠICE OKOLIE 140 500 € Ponúkame na predaj útulný 2-izbový by

Publikované: 02.12.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Šemša

140,500 € 2687 €/m²

ZÁHRADA O VÝMERE 960 M2, PÁNSKA PASTVA, KOŠICE ŠACA

Reality Košice-Šaca

Záhrada | 960 m²

Ponúkam na predaj slnečnú a udržiavanú záhradu v mestskej časti Košice – Šaca. Pozemok má

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Šaca

Cena dohodou

Novinka
Novinka

POZEMOK SO STAVEBNÝM POVOLENÍM, ZLATÁ IDKA, KOŠICE OKOLIE

Reality Zlatá Idka

Pozemok pre bytovú výstavbu | 434 m²

Predaj stavebného pozemku 434 m² v obci Zlatá Idka pri Košiciach so schváleným stavebným povole

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Zlatá Idka

260,000 € 599 €/m²

POZEMOK PRE RODINNÝ DOM, ĎURKOV, KOŠICE OKOLIE

Reality Ďurkov

Pozemok pre rodinné domy | 712 m²

V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj 4 vedľa seba ležiace pozemky pre rodinné domy nachád

Publikované: 23.04.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Ďurkov

45,000 € 63 €/m²

3 IZBOVÝ BYT, ŽIŽKOVA, KOŠICE JUH

Reality Košice-Juh

3 izbový byt | 68 m²

Štýlový 3-izbový byt s obrovskou loggiou v širšom centre – Žižkova ul. Hľadáte bývanie, kde s

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

249,999 € 3676 €/m²

NOVOSTAVBA RODINNÉHO DOMU , MALÁ IDA, KOŠICE OKOLIE

Reality Malá Ida

Rodinný dom | 382 m²

MODERNÉ BÝVANIE V SRDCI MALEJ IDY: 4-izbová novostavba s krbom a nízkymi nákladmi Hľadáte ideá

Publikované: 16.05.2019 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Malá Ida

550,000 € 612 €/m²

CHATY ŠUGOV, MEDZEV - KOŠICE OKOLIE

Reality Medzev

Chalupa, rekreačný domček | 519 m²

Predaj jedinečných chát v malebnej prírode Šugovskej doliny. Hľadáte dokonalý únik d

Publikované: 21.02.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Medzev

85,000 € 177 €/m²

POZEMOK V POLYFUNKČNEJ ZÓNE, JUŽNÁ TRIEDA, KOŠICE JUH

Reality Košice-Juh

Zmiešaná zóna | 1,780 m²

Na predaj: atraktívny stavebný pozemok s veľkým investičným potenciálom na Južnej Triede 95, Ko

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Juh

890,000 € 500 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Rodinné domy na predaj (23121)
Byty na predaj v Bratislave (8527)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30394)
Reality v Martine (741)
Byty v Banskej Bystrici (1383)
Upresniť hľadanie