Znížená cena ! Novostavba 2 izbový byt Bolešov na predaj, 54,59m2.

Reality Bolešov

2 izbový byt | Bolešov | 54.59 m²

Ponúkame Vám na predaj moderný 2 izbový byt v Bolešove. Úžitková plocha bytu je 54,59m2 ( vrá

Publikované: 07.07.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bolešov

124,784.12 € 2399 €/m²

ZNIŽENÁ CENA!! Rodinný dom Skalka nad Váhom na predaj, 2255m2 pozemok

Reality Skalka nad Váhom

Rodinný dom | Nezadaná | 125 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v obľúbenej lokalite Skalka nad Váhom. Pozemok s rozlohou 2255

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Domy na predaj Skalka nad Váhom

249,000 € 1992 €/m²

Znížená cena! Novostavba 3 izbový byt Bolešov na predaj, 72,50m2.

Reality Bolešov

3 izbový byt | Bolešov | 72.46 m²

Ponúkame Vám na predaj moderný 3 izbový byt v Bolešove. Úžitková plocha bytu je 72,46m2 ( vrá

Publikované: 07.07.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bolešov

163,189.02 € 2337 €/m²

Rodinný dom Trenčianske Mitice na predaj, pozemok 3551 m2

Reality Trenčianske Mitice

Rodinný dom | Trenčianske Mitice | 140 m²

Ponúkame Vám na predaj dvojpodlažný Rodinný dom v malebnej obci Trenčianske Mitice. Celková vý

Publikované: 24.07.2024 Aktualizované: 24.04.2026
Domy na predaj Trenčianske Mitice

128,000 € 914 €/m²

Nová cena! Tehlový 4 izbový byt v Trenčianskych Tepliciach na predaj, 75m2, 3xfrancúzsky balkón, zrekonštruovaný, zariadený.

Reality Trenčianske Teplice

4 izbový byt | Štvrť SNP | 75 m²

Ponúkame Vám na predaj slnečný 4 izbový byt v Trenčianskych Tepliciach. Úžitková plocha bytu je

Publikované: 18.02.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

139,900 € 1920 €/m²

Stavebný pozemok v obci Bolešov, 635 m2

Reality Bolešov

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 635 m²

Ponúkame na predaj rovinatý stavebný pozemok o výmere 635 m² v obci Bolešov, situovaný v novej

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Pozemky na predaj Bolešov

86,000 € 135 €/m²

Slnečný 3-izbový byt s parkovacím miestom v cene, lokalita Na Zongorke (Villa Park) – Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | Na Zongorke | 65.3 m²

Ponúkame na predaj dispozične upravený 3-izbový byt v jednej z najvyhľadávanejších častí mesta

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Trenčín

188,000 € 2879 €/m²

Na predaj príjemný útulný 3 izbový byt s balkónom vo vyhľadávanej lokalite mesta Nová Dubnica

Reality Nová Dubnica

3 izbový byt | Sad Duklianskych hrdinov | 69 m²

Ponúkame na predaj veľmi príjemný a prakticky riešený 3-izbový byt, ktorý vznikol úpravou z pôv

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Nová Dubnica

138,500 € 2007 €/m²

Stavebný pozemok v obci Bolešov, 642 m2

Reality Bolešov

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 642 m²

Ponúkame na predaj rovinatý stavebný pozemok o výmere 642 m² v obci Bolešov, situovaný v novej

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Pozemky na predaj Bolešov

86,000 € 134 €/m²

3 izbový byt Dubnica nad Váhom na predaj, veľká lodžia, 67m2, bezbariérový prístup.

Reality Dubnica nad Váhom

3 izbový byt | Pod Hájom | 67 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 3-izbový byt v meste Dubnica nad Váhom, v obľúbenej lokalite

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

147,000 € 2194 €/m²

Znížená cena! Novostavba 4 izbový byt Bolešov na predaj, 93m2, záhradka 92,67m2, terasa 32m2.

Reality Bolešov

4 izbový byt | Bolešov | 125 m²

Ponúkame Vám na predaj moderný 4 izbový byt v Bolešove. Úžitková plocha bytu je 93m2 ( vrátan

Publikované: 07.07.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bolešov

240,855.53 € 1976 €/m²

Ponúkame Vám na prenájom priestory v centre mesta Ilava, 346m2.

Reality Ilava

Iný priestor | centrum | 346 m²

Ponúkame Vám na prenájom výnimočné priestory priamo v srdci mesta Ilava s celkovou úžitkovou pl

Publikované: 29.07.2024 Aktualizované: 05.01.2026
Priestory na prenájom Ilava

5 €/m2/mesiac 5 €/m2/mesiac

Na predaj 3-izbový rodinný dom v obci Klenovec – veľký potenciál

Reality Klenovec

Rodinný dom | SNP | 100 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový rodinný dom so samostatnou kuchyňou a kúpeľňou v obci Klenovec, okr

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Klenovec

34,990 € 350 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

3-izbový byt na prenájom, Pavlovičovo námestie, Prešov

Reality Prešov

3 izbový byt | Pavlovičovo námestie 3858/17 | 78 m²

Realitná kancelária KAPA REAL ESTATE ponúka na dlhodobý prenájom priestranný 3-izbový byt s úpl

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Prešov

750 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Novinka 3D prehliadka Video prehliadka
Novinka 3D prehliadka Video prehliadka

POSLEDNÉ DVA STAVEBNÉ POZEMKY S VÝHĽADOM NA KARPATY – NEPREMEŠKAJTE PRÍLEŽITOSŤ POSTAVIŤ SI DOM V PRÍRODE

Reality Košolná

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 755 m²

V exkluzívnej ponuke realitnej kancelárie PAKTIV s.r.o. ponúkame na predaj dva stavebné pozemky

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Košolná

93,000 € 123 €/m²

Novinka
Novinka

** 2-IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE DIAMANT S BALKÓNOM A PARKOVANÍM**

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | Rybničná | 56 m²

Ponúkame na prenájom NOVÝ, 2 - izbový byt v novostavbe DIAMANT v mestskej časti Bratislava - V

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Vajnory

780 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

**BEZ PROVÍZIE**MODERNÝ BYT SO ZARIADENÍM NA MIERU**

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Jelenia | 54.89 m²

Ponúkame Vám na prenájom, nadštandardne VYBAVENÝ 2-izbový byt v CENTRE Bratislavy (Jelenia ul.)

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

830 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

*BEZ PROVÍZIE**Bývanie na ZAČIATKU Petržalky, zariadenie, klimatizácia

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Gercenova | 70.71 m²

Ponúkame na prenájom príjemný a kompletne zariadený, 4-izbový byt (upravený s 3-izbového) po r

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

850 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

**POZEMOK SO STAVEBNÝM POVOLENÍM V TICHEJ ČASTI DÚBRAVKY**

Reality Bratislava-Dúbravka

Pozemok pre rodinné domy | Strmé sady | 1,347 m²

Ponúkame a predaj stavebný pozemok so starším rodinným domom v TICHEJ časti mestskej časti Brat

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Dúbravka

579,000 € 430 €/m²

Novinka
Novinka

**BEZ PROVÍZIE**SKVELÁ POLOHA**viacúčelové priestory v RUŽINOVE**

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Trenčianska | 15.6 m²

Ponúkame na prenájom administratívne a skladové priestory v mestskej časti Bratislava-Ružinov n

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

11 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Novinka
Novinka

**MODERNÁ VILA S BAZÉNOM A VÝŤAHOM NA LUXUSNEJ ADRESE**

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Matúšova | 236.7 m²

Ponúkame Vám na predaj 6-izbovú RODINNÚ VILU na vyhľadávanej ADRESE pár krokov od HORSKÉHO PARK

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Novinka
Novinka

**4-IZBOVÝ DIZAJNOVÝ BYT NA HRADNOM KOPCI**

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Búdková | 113 m²

Búdková ulica | Novostavba | Výhľad na zeleň | Horský park pár krokov Bývanie, ktoré spája mes

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

699,000 € 6186 €/m²

Novinka
Novinka

**Možnosť prerobenia na 4-izbový byt, TOP LOKALITA PRI PARKU JAMA**

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Trnavská | 127.3 m²

Ponúkame Vám na predaj nehnuteľnosť v širšom CENTRE Bratislavy pri TRNAVSKOM MÝTE s KOMPLETNOU

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

412,300 € 3239 €/m²

Novinka
Novinka

*Investičná príležitosť – novo-rekonštruovaný priestor na Airbnb*

Reality Bratislava-Nové Mesto

5 a viac izbový byt | Vajnorská | 136 m²

Ponúkame na predaj atraktívny, kompletne novo zrekonštruovaný priestor s výmerou 136,30 m² vo v

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30395)
Reality v Martine (741)
Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Byty v Banskej Bystrici (1383)
Rodinné domy na predaj (23120)
Byty na predaj v Bratislave (8528)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie