NA PRENÁJOM PRIESTOR, NA APARTMÁNY, KOŠICE, DARGOVSKÝCH HRDINOV

Reality Košice-Dargovských hrdinov

Polyfunkčný objekt | 500 m²

Prenájom priestoru s investičným potenciálom – Sídlisko Dargovských hrdinov (Furča), Košice So

Publikované: 07.08.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na prenájom Košice-Dargovských hrdinov

Cena dohodou

NOVOSTAVBA 3 IZBOVÉHO BYTU A 3-2, ŠEMŠA, KOŠICE OKOLIE

Reality Šemša

3 izbový byt | 73 m²

Na predaj moderný 3-izbový byt v Šemši – novostavba s výbornou dostupnosťou do Košíc Cena: 197

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Šemša

197,000 € 2699 €/m²

SKLADOVÉ PRIESTORY, UL. NAPÁJADLÁ, NAD JAZEROM KOŠICE JUH

Reality Košice-Nad jazerom

Priestor pre sklad | 500 m²

NA PRENÁJOM: Moderná hala 500 m² (s možnosťou rozšírenia) – Košice, Nad Jazerom. K DISPOZÍCII O

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Nad jazerom

3,690 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

CHALUPA, HÝĽOV ČASŤ MEXIKO, KOŠICE OKOLIE

Reality Hýľov

Chalupa, rekreačný domček | 828 m²

V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj chatu v katastri obce Hýľov, situovanú na rovinat

Publikované: 10.10.2019 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Hýľov

164,000 € 198 €/m²

INVESTIČNÝ POZEMOK NA VÝSTAVBU IBV, KOSTOLNÁ UL., ROZHANOVCE, KOŠICE OKOLIE

Reality Rozhanovce

Pozemok pre rodinné domy | 20,776 m²

V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj investičný pozemok o výmere 20 776 m2 nachádzajú

Publikované: 26.02.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Rozhanovce

30 €/m2 30 €/m2

PROJEKT POLYFUNKČNEJ BUDOVY, NÁM. OCELIAROV, KOŠICE ŠACA

Reality Košice-Šaca

Obchodné priestory | 6,117 m²

V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj základovú platňu s vypracovanou štúdiou pre výs

Publikované: 13.09.2019 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na predaj Košice-Šaca

380,000 € 62 €/m²

1 IZBOVÝ BYT, PARTIZÁNSKA ULICA, KOŠICE JUH

Reality Košice-Juh

1 izbový byt | 38 m²

Dlhodobý prenájom – 1‑izbový byt, Partizánska ulica, Košice – Juh (pri Auparku) Ponúkame na dl

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Košice-Juh

600 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

KANCELÁRIA NA PRENÁJOM, MOYZESOVA, KOŠICE CENTRUM

Reality Košice-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | 35 m²

Ponúkame na prenájom zrekonštruované kancelárske priestory s výmerou 35 m² v centre Košíc,

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Staré Mesto

339 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

KANCELÁRIA NA PRENÁJOM, ULICA MOYZESOVA, KOŠICE CENTRUM

Reality Košice-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | 17.5 m²

Ponúkame na prenájom zrekonštruované kancelárske priestory s výmerou 17,5 m² v centre Košíc, na

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Staré Mesto

179 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM VEĽKÝ 1 IZBOVÝ BYT NA KOMENSKÉHO ULICI, KOŠICE SEVER

Reality Košice-Sever

1 izbový byt | 40 m²

Ponúkame NA PRENÁJOM veľký 1-izbový byt so zasklenou lodžiou na vyhľadávanej Komenského ulici v

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Košice-Sever

590 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

RODINNÝ DOM, ATLETICKÁ ULICA, ČAŇA, KOŠICE OKOLIE

Reality Čaňa

Rodinný dom | 450 m²

Na predaj rodinný dom – Čaňa, Košice-okolie Ponúkame na predaj samostatne stojaci rodinný dom

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Čaňa

288,000 € 640 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK, ŽDIAR BELIANSKE TATRY

Reality Ždiar

Rekreačný pozemok | 3,095 m²

Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj stavebný pozemok o približných rozmeroch 45 x 70 m a

Publikované: 22.04.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Ždiar

135 €/m2 135 €/m2

POZEMOK 539 M2, HÝĽOV ČASŤ MEXIKO, KOŠICE OKOLIE

Reality Hýľov

Pozemok pre bytovú výstavbu | 539 m²

Na predaj rekreačný pozemok – Hýľov, časť Mexiko V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj po

Publikované: 28.05.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Hýľov

90 €/m2 90 €/m2

RODINNÝ DOM, MLYNKY RAKOVEC, OKRES SPIŠSKÁ NOVÁ VES

Reality Mlynky

Rodinný dom | 755 m²

Predaj rodinného domu v Mlynkách, časť Rakovec V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj rodi

Publikované: 03.10.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Mlynky

119,900 € 159 €/m²

ORNÁ PÔDA, BENIAKOVCE, KOŠICE OKOLIE

Reality Beniakovce

Orná pôda | 1,250 m²

Mimoriadna ponuka!!! Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj ornú pôdu / bývalý čerešňový s

Publikované: 22.01.2020 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Beniakovce

18,750 € 15 €/m²

PRENÁJOM KANCELÁRII, ALŽBETINA, KOŠICE STARÉ MESTO

Reality Košice-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | 70 m²

So súhlasom majiteľa ponúkame na prenájom kancelárie na Alžbetinej ulici v Košiciach, vo v

Publikované: 25.04.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Staré Mesto

600 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

REZERVOVANÝ! 3 IZBOVÝ BYT, NÁMESTIE OCELIAROV, KOŠICE ŠACA

Reality Košice-Šaca

3 izbový byt | 89 m²

Ponuka na predaj 3-izbového bytu v Košiciach-Šaci V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj p

Publikované: 24.04.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Šaca

154,500 € 1931 €/m²

PRENÁJOM OBCHODNÝCH PRIESTOROV, KOŠICE FURČA

Reality Košice-Dargovských hrdinov

Obchodné priestory | 389.6 m²

Ponúkame na prenájom obchodné priestory na Jaltskej ulici, v mestskej časti Košice Furča v obch

Publikované: 24.04.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Dargovských hrdinov

10 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac

UBYTOVŇA GREEN PARK POĽOV, KOVAĽSKÁ 1, KOŠICE POĽOV

Reality Košice-Poľov

Hotel, penzión, ubytovňa | 306 m²

Popis: Ponúkame na prenájom novú, kompletne zariadenú ubytovňu v areáli GREEN PARK POĽOV. PRENA

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na prenájom Košice-Poľov

Cena dohodou

PRENÁJOM SKLADU, JUŽNÁ TRIEDA, KOŠICE JUH

Reality Košice-Juh

Priestor pre sklad | 900 m²

NA PRENÁJOM PRIEMYSELNÝ SKLAD / VÝROBNÉ PRIESTORY, JUŽNÁ TRIEDA, KOŠICE JUH Ponúkame na prená

Publikované: 01.08.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Juh

5,401 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

INVESTIČNÝ POZEMOK, ORNÁ PÔDA, KOŠICE - KRÁSNA

Reality Košice-Krásna

Pozemok pre bytovú výstavbu | 815 m²

Ponúkame na predaj investičný pozemok na budúcu výstavbu rodinného domu o výmere 815m2 v

Publikované: 14.12.2022 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Krásna

33,000 € 40 €/m²

ORNÁ PÔDA, KOŠICE NIŽNÁ ÚVRAŤ

Reality Košice-Vyšné Opátske

Orná pôda | 5,233 m²

Ponúkame na predaj pozemok o výmere 5233 m2 v časti Košice - Nižná úvrať. Pozemok sa nachádza

Publikované: 14.03.2016 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Vyšné Opátske

366,000 € 70 €/m²

RODINNÝ DOM, CHALUPA, OBEC ČERTIŽNÉ, OKRES MEDZILABORCE

Reality Čertižné

Rodinný dom | 1,500 m²

Ponúkame na predaj štvorizbový rodinný dom – chalupu v malebnej obci Čertižné, okres Medzi

Publikované: 17.06.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Čertižné

29,900 € 27 €/m²

NA PRENÁJOM, KANCELÁRIA MOYZESOVA, KOŠICE CENTRUM

Reality Košice-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | 41 m²

Ponúkame na prenájom kanceláriu v rekonštruovaných priestoroch s výmerou 41 m² v centre Košíc,

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Staré Mesto

339 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (741)
Byty na predaj v Bratislave (8527)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30394)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Rodinné domy na predaj (23121)
Byty v Banskej Bystrici (1383)
Upresniť hľadanie