Kancelárie, administratívne priestory | Vajnorská | 63.5 m²
Ponúkame na prenájom kancelárske a skladovo-obchodné priestory v administratívnej budove na Vaj
933.45 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Bajkalská | 54 m²
Ponúkame na prenájom kancelárie vysokého štandardu na rohu Bajkalskej a Trenčianskej ulici.
1,041 €/mesiac 19 €/mesiac/m²
Priestor pre sklad | Vajnorská | 246.28 m²
3,422.42 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Zochova | 117.21 m²
Ponúkame na prenájom administratívne priestory v lokalite pod hradom na Zochovej ulici, neďalek
11 €/m2/mesiac 11 €/m2/mesiac
Obchodné priestory | Bajkalská | 3,000 m²
Ponúkame na prenájom priestory s vlastným vstupom z ulice na Bajkalskej ulici v Ružinove rozpre
10 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac
2 izbový byt | Ľadová | 110 m²
Ponúkame Vám na predaj jedinečný podkrovný byt s výnimočnou atmosférou, nachádzajúci sa na 2. p
395,000 € 3591 €/m²
Obchodné priestory | Vysoká | 140 m²
Ponúkame do dlhodobého prenájmu veľkometrážny 3i byt s vysokými stropmi a so súkromným zeleným
1,320 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Hodžovo námestie | 243.11 m²
Ponúkame na prenájom lukratívne kancelárske priestory v polyfunkčnom objekte Europeum, v centre
11.75 €/m2/mesiac 12 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Údernícka | 371 m²
Ponúkame na prenájom novostavbu kancelárskych priestorov v Bratislave - Petržalke na Úderníckej
12 €/m2/mesiac 12 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Dvořakovo nábrežie | 132.6 m²
Ponúkame na prenájom administratívne priestory vysokého štandardu v komplexe River Parku, na
13.5 €/m2/mesiac 14 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Rybničná | 54 m²
Ponúkame na prenájom kancelársky priestor na Rybničnej ul. v BA III - Vajnory s úžitko
9.6 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac
Rekreačný pozemok | Nová Hora | 1,176 m²
Ponúkame na predaj pozemok v Stupave, časť Nová Hora. Pozemok s výmerou 1176m2 j
89,900 € 76 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 507 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok v Stupave. Výmera 507m2, šírka 15m, rovinatý, všet
114,000 € 225 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Nezadaná | 87 m²
Ponúkame na prenájom čerstvo zrekonštruované klimatizované priestory s celkovou výmerou 87 m²,
990 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Lúka, pasienok | Nezadaná | 11,200 m²
Ponúkame na predaj rozsiahly pozemok s veľkým potenciálom o výmere 11 200 m2 v k.ú. obce Chocho
8.3 €/m2 8 €/m2
Reštauračné priestory | Nezadaná | 298 m²
Ponúkame Vám na predaj komerčný objekt vhodný na podnikanie aj bývanie, ktorý v minulosti slúži
385,000 € 1292 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Nezadaná | 67.5 m²
Ponúkame na prenájom administratívne priestory v Trenčíne - centrum. Kancelárie sa nachádza na
5.42 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Nezadaná | 55 m²
Ponúkame na prenájom administratívne priestory s celkovou výmerou 55 m² v Trenčíne. Nachádzajú
605 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Nezadaná | 22 m²
Ponúkame na prenájom kanceláriu nachádzajúcu sa v zrekonštruovanej administratívnej budove v ši
230 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Univerzitná Cesta | 18.18 m²
Ponúkame na prenájom administratívny priestor (vhodný aj ako zasadačka alebo kancelária) nachád
300 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
Orná pôda | Nezadaná | 1,022 m²
Ponúkame na predaj pozemok o celkovej výmere 1 022 m², z toho úžitková plocha 936 m² a podiel n
99,900 € 98 €/m²
Priestor pre sklad | Nezadaná | 1,030 m²
Ponúkame na prenájom priemyselné haly vhodné na skladové, výrobné alebo obchodné účely s výmero
2.66 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Priestor pre sklad | Nezadaná | 400 m²
Ponúkame na prenájom voľnú spevnenú plochu v oplotenom a stráženom areáli v Trenčíne, vhodnú na
1.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Priestor pre sklad | Nezadaná | 100 m²
Ponúkame na prenájom haly pre ľahkú, neotrasovú výrobu s rozlohou od 100 m² do 3×1500 m². Pries
1.9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.