2-izbový byt v historickom dome, ul.Námestie 1. mája, Bratislava I TOP

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Námestie 1. mája | 75.22 m²

Ponúkame Vám na predaj elegantný a mimoriadne tichý, veľký 2izbový byt nachádzajúci sa v histor

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 18.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

394,000 € 5238 €/m²

Byt na predaj - ul. Antolská, Bratislava V

Reality Bratislava-Petržalka

Garsónka | Antolská | 31 m²

Ponúkame Vám na predaj zariadenú garsónku s rozlohou 31 m2 nachádzajúcu sa v zateplenom tehlovo

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 12.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

190,000 € 6129 €/m²

Investičný pozemok v meste Stupava

Reality Stupava

Pozemok pre rodinné domy | Devínska cesta | 454 m²

Ponúkame na predaj atraktívny investičný pozemok v meste Stupava s výmerou 454 m², ktorý je pod

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 19.11.2025
Pozemky na predaj Stupava

69,010 € 152 €/m²

Garáž na predaj - Bratislava I

Reality Bratislava-Staré Mesto

Garáž | Strážnická | 15.5 m²

Ponúkame Vám na predaj väčšie garážové státie v novostavbe na Strážnickej ulici v blízkosti med

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 19.11.2025
Objekty na predaj Bratislava-Staré Mesto

49,500 € 3194 €/m²

Prenájom spevnenej plochy

Reality Nitra

Spevnené plochy | Vodná | 0 m²

Ponúkame na prenájom spevnenú plochu na ulici Vodná v Nitre, o výmere 4200m2. Na ploche sú príp

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 11.11.2025
Objekty na prenájom Nitra

Cena na vyžiadanie

Výrobno-skladové priestory s kanceláriami na prenájom, Skladová ulica, Trnava

Reality Trnava

Priestor pre sklad | Ulica Skladová | 2,000 m²

Ponúkame na prenájom skladové a výrobné priestory o výmere od 500 m² do 2000 m² + administratív

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 25.11.2025
Priestory na prenájom Trnava

45 €/m2/rok 0 €/m2/rok

Skladová hala na prenájom v Galante

Reality Galanta

Priestor pre sklad | Galanta | 3,000 m²

Ponúkame na prenájom skladový priestor v priemyselnej časti mesta Galanta. Priestor je o celkov

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 04.03.2026
Priestory na prenájom Galanta

2.85 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Gastro priestor na predaj v Smoleniciach pri areáli Chemolaku

Reality Smolenice

Reštauračné priestory | Továrenská | 830 m²

Ponúkame na predaj gastro priestor na Továrenskej ulici v Smoleniciach pri areáli Chemolaku. P

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 04.03.2026
Priestory na predaj Smolenice

546,000 € 658 €/m²

Skladový priestor na prenájom,150m2, Priemyselná ulica,Galanta

Reality Galanta

Priestor pre sklad | Priemyselná | 150 m²

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 21.02.2026
Priestory na prenájom Galanta

3.85 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Predaj: Výrobná hala s kompletným zázemím v monitorovanom areáli Chemolak

Reality Smolenice

Priestor pre výrobu | Továrenská | 4,424 m²

Ponúkame na predaj výrobnú halu v priemyselnom areáli chemického závodu Chemolak. Jedná sa o ž

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 11.11.2025
Priestory na predaj Smolenice

755,000 € 171 €/m²

Investičný pozemok v Smoleniciach – 5760 m²

Reality Smolenice

Orná pôda | Továrenská | 5,780 m²

Ponúkame na predaj pozemok – ornú pôdu o rozlohe 5760m2. Pozemok sa nachádza v blízkosti areálu

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 11.11.2025
Pozemky na predaj Smolenice

238,000 € 41 €/m²

Vila v pokojnom prostredí nad zálivom Raška

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Istria, Rakalj, okolie: Na predaj je krásna vila postavená v tradičnom štýle vysokej

Publikované: 14.01.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Domy na predaj

500,000 € 2874 €/m²

Rodinný dom v blízkosti Puly

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Na predaj radový dom v blízkosti Puly s obytnou plochou 64 m² na dvoch podlažiach. Na prízem

Publikované: 13.01.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Domy na predaj

140,000 € 2188 €/m²

Kancelárske priestory vysokého štandardu MYHIVE Tower, Vajnorská, POLUS/VIVO

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Vajnorská | 741 m²

Ponúkame na prenájom administratívne priestory vysokého štandardu A na známej adrese v Polus/VI

Publikované: 23.01.2025 Aktualizované: 14.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

12.9 €/m2/mesiac 13 €/m2/mesiac

Obchodné priestory v Apollo BC 2, Prievozská-Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Prievozská | 183.55 m²

Ponúkame na prenájom priestory v Apollo Biznis centre 2, na Prievozskej ulici v Bratislave 2

Publikované: 17.02.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

16 €/m2/mesiac 16 €/m2/mesiac

Kancelárske a skladové priestory na Vajnorskej ulici na prenájom, Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Vajnorská | 63.5 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske a skladovo-obchodné priestory v administratívnej budove na Vaj

Publikované: 03.03.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

933.45 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Kancelársky celok so sociálnym zázemím a parkovaním v Business Hoteli Aston, 54m2

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Bajkalská | 54 m²

Ponúkame na prenájom kancelárie vysokého štandardu na rohu Bajkalskej a Trenčianskej ulici.

Publikované: 19.01.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov