Apartmán MELIÃ Laguna Beach Resort, Kapverdy

Reality Kapverdy

1 izbový byt | Kapverdy

Realitná kancelária Leaders & Partners Vám ponúka na predaj 1 izbový apartmán Deluxe Pearl Gard

Publikované: 13.09.2023 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

150,000 € 3589 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

5 izbový, dvojpodlažný RD-VALALIKY, 200 m2

Reality Valaliky

Rodinný dom | Čorgovská | 200 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners Vám ponúka na predaj 2 rodinné domy v dvojdome. Na preda

Publikované: 11.02.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Valaliky

281,000 € 1405 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Investičné apartmány Wyndham Grand, Phuket-Nai Harn, Thajsko

Reality Thajsko

1 izbový byt | Thajsko

Realitná kancelária Leaders & Partners Vám ponúka na predaj investičné apartmány v hotelovom pr

Publikované: 24.02.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

80,000 € 2000 €/m²

Luxusné apartmány LIBERA NHA TRANG, Vietnam

Reality Vietnam

1 izbový byt | Vietnam

Realitná kancelária Leaders & Partners Vám ponúka na predaj apartmány v multifunkčnom komplex o

Publikované: 21.02.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

52,500 € 1895 €/m²

Prémiové apartmány SARIA by BEYOND, Maritime City, Dubaj

Reality Spojené Arabské Emiráty

1 izbový byt | Spojené Arabské Emiráty

Realitná kancelária Leaders & Partners Vám ponúka na predaj prémiové apartmány SARIA by BEYOND

Publikované: 21.02.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

441,000 € 6300 €/m²

Investičný pozemok Veľký Slavkov,8456m2

Reality Veľký Slavkov

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Na predaj: Investičný pozemok – Veľký Slavkov, 8 456 m² Ponúkame na predaj atraktívny investič

Publikované: 21.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Veľký Slavkov

299,000 €

Apartmán 2+kk s bazénom Sveti Vlas-Bulharsko

Reality Bulharsko

2 izbový byt | Bulharsko

Realitná kancelária Leaders & Partners Vám ponúka na predaj zariadený apartmán 2+kk (59 m²) s

Publikované: 21.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

79,990 € 1356 €/m²

Beach Walk Residences by Imtiaz, Dubaj

Reality Spojené Arabské Emiráty

1 izbový byt | Spojené Arabské Emiráty

Rezidencia Beach Walk Residences by Imtiaz na Dubajských ostrovoch je najnovším rezidenčným ste

Publikované: 12.07.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

325,200 € 5977 €/m²

4-izbový,dvojpodlažný rodinný dom s 2 veľkými garážami, 164 m², blízko centra Košíc.

Reality Košice-Džungľa

Rodinný dom | Severné nábrežie | 164 m²

Realitná kancelária ponúka na predaj priestranný rodinný dom v tichej lokalite Košíc, s výborno

Publikované: 20.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Košice-Džungľa

430,000 € 2622 €/m²

Apartmán 2+kk s bazénom Slnečné Pobrežie, Bulharsko

Reality Bulharsko

2 izbový byt | Bulharsko

Realitná kancelária Leaders & Partners Vám ponúka na predaj zariadený apartmán 2+kk (82 m²) s b

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

115,000 € 1402 €/m²

Na predaj stavebný pozemok vhodný na výstavbu RD v Skalici

Reality Skalica

Pozemok pre rodinné domy | Skalica pod Vysokými poľami | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Senica ponúka na predaj stavebný pozemok vhodný na výstavbu rod

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Skalica

60 €/m2

Na predaj pozemok vhodný na výstavbu RD v obci Cífer

Reality Cífer

Pozemok pre rodinné domy | Lúčna | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj pozemok vhodný na výstavbu RD v obci Cí

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Cífer

192,900 €

Na predaj pozemok vhodný na výstavbu RD v obci Hlboké

Reality Hlboké

Pozemok pre rodinné domy | Hlboké | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Senica ponúka na predaj pozemok vhodný na podnikanie alebo výst

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Hlboké

48,000 €

Murovaná garáž na predaj v Sládkovičove ( 30m2 výmera)

Reality Sládkovičovo

Garáž | Jána Daloša | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj murovanú garáž v Sládkovičove na ulici

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Sládkovičovo

18,400 €

Na predaj 5iz. RD v pôvodnom stave v Holíči

Reality Holíč

Rodinný dom | Schiffelova | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Senica ponúka na predaj 5-izbový rodinný dom v pôvodnom stave v

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Holíč

194,000 €

Predaj rodinného domu v Nevidzanoch

Reality Nevidzany

Rodinný dom | Nevidzany | 195 m²

Naša realitná kancelária Vám ponúka dom v tichej a prekrásnej lokalite Nevidzanoch. Celková pl

Publikované: 01.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Nevidzany

274,000 € 1405 €/m²

Na predaj 3iz. byt po kompletnej rekonštrukcii v Holíči

Reality Holíč

3 izbový byt | J. J. Boora | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Senica ponúka na predaj 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukci

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Holíč

128,000 €

Na predaj chata v krásnej prírode na Dobrej Vode

Reality Dobrá Voda

Chalupa, rekreačný domček | Dobrá voda | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj murovanú chatu v krásnej prírode na Dob

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Dobrá Voda

112,500 €

Na predaj pozemok v Skalici časť Kamence

Reality Skalica

Vinica, chmelnica | Kamence | 1,619 m²

Slnečný vinohrad s elektrinou a panoramatickým výhľadom – Skalica, Kamence Realitná kancelária

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Skalica

36 €/m2 36 €/m2

Moderne modulárne domy na predaj

Reality Nitra

Rodinný dom | 0 m²

Naša realitná kancelária LP reality ponúka jedinečnú možnosť ubytovania. Sú vhodné ako modulár

Publikované: 30.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Nitra

52,000 €

Na predaj 3iz. so zaskleným balkónom v Seredi

Reality Sereď

3 izbový byt | Dionýza Štúra | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj 3-izbový byt so zaskleným balkónom v Se

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Sereď

144,000 €

Pozemok na predaj

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | 950 m²

Naša realitná kancelária LP reality ponúka na predaj rovinatý pozemok o výmere 950m2 s rozmermi

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

165,000 € 174 €/m²

Na predaj 3 pozemky vhodné na výstavbu RD v obci Sokolovce

Reality Sokolovce

Pozemok pre rodinné domy | Važská ulica | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj 3- pozemky vhodné na výstavbu RD v obci

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Sokolovce

56,000 €

Na predaj záhradka s chatkou v kamennom mlyne - Trnava

Reality Trnava

Záhrada | Kamenný mlyn | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj záhradku s chatkou vo vyhľadávanej loka

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

57,000 €

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1376)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty na predaj v Bratislave (8510)
Reality v Martine (740)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30347)
Rodinné domy na predaj (23109)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (175)
Upresniť hľadanie