Apartmán 3+kk Villamartin-Orihuela Costa, Španielsko

Reality Španielsko

3 izbový byt | Španielsko

Realitná kancelária Leaders & Partners vám ponúka na predaj zariadený trojpodlažný apartmán 3+k

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj

159,990 € 2580 €/m²

Dom 3+kk Orihuela Costa-Los Altos, Španielsko

Reality Španielsko

Rodinný dom | Španielsko

Realitná kancelária Leaders & Partners vám ponúka na predaj radový dvojpodlažný zariadený dom 3

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj

199,900 € 2499 €/m²

Apartmán 4+kk Torrevieja, Španielsko

Reality Španielsko

4 izbový byt | Španielsko

Realitná kancelária Leaders & Partners Vám ponúka na predaj moderne zariadený apartmán 4+kk (85

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj

219,900 €

Murovaná chata so záhradou Košice - Kavečany, elektrina, vl. studňa

Reality Košice-Kavečany

Chalupa, rekreačný domček | Kavečany | 75 m²

Norbert Mészaros a Leaders & Partners reality s.r.o. ponúka na predaj so súhlasom majiteľa záhr

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Košice-Kavečany

85,000 € 1133 €/m²

NOVÁ CENA! Predaj zrekonštruovaného rodinného domu. Fekišovce

Reality Fekišovce

Rodinný dom | Hlavná | 210 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners exkluzívne ponúka na predaj priestranný rodinný dom po r

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Fekišovce

194,750 € 927 €/m²

Na predaj rodinný dom v Maďarsku, obec Telkibánya.

Reality Telkibánya

Rodinný dom | Maďarsko | Telkibánya | Telkibánya

Leaders & Partners reality s.r.o. ponúka na predaj so súhlasom majiteľa rodinný dom v Maďarsku

Publikované: 06.01.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Telkibánya

75,000 € 815 €/m²

PREDAJ apartmán v Andalúzii, Benalmádena, Španielsko

Reality Španielsko

3 izbový byt | Španielsko

Jaroslava Juríková a Leaders and Partners s.r.o. ponúka na predaj 3izb. apartmán v slnečnom Špa

Publikované: 07.02.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj

210,990 € 2671 €/m²

3.izbový byt-GUDERNOVA ul, Košice-Západ, loggia

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Gudernova | 56 m²

Na predaj 3-izbový byt po rekonštrukcii – Gudernova ulica.Úvodný obrázok+2 ďalšie sú vizualizác

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

189,900 € 3391 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ stavebný pozemok pri Dolnom Smokovci, 534m2

Reality Veľký Slavkov

Pozemok pre rodinné domy | Tatranská | 534 m²

Jaroslava Juríková a realitná kancelária Leaders & Partners reality, s.r.o., ponúka na predaj s

Publikované: 17.03.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Veľký Slavkov

99,900 € 187 €/m²

Apartmán 3+kk Torrevieja-Cabo Cervera, Španielsko

Reality Španielsko

3 izbový byt | Španielsko

Realitná kancelária Leaders & Partners vám ponúka na predaj apartmán 3+kk (45 m²) s loggiou a č

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj

169,990 €

Apartmán 3+1 Torrevieja-Punta Prima, Španielsko

Reality Španielsko

3 izbový byt | Španielsko

Realitná kancelária Leaders & Partners vám ponúka na predaj prízemný apartmán 3+1 (62 m²) s pri

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj

165,000 €

Na predaj: 3-izbový byt v Trenčíne – vyhľadávaná lokalita s kompletnou občianskou vybavenosťou

Reality Trenčín

3 izbový byt | Sihoť | 0 m²

Leaders & Partners Vám ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt o výmere 68 m² nachádzajúci s

Publikované: 30.07.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Trenčín

1 €

🏡 PRIPRAVUJEME: 4-izbový rodinný dom – novostavba (holodom)

Reality Trenčín

Rodinný dom | Trenčín | 140 m²

Leaders & Partners - realitná spoločnosť Vám pripravuje do ponuky moderný 4-izbový rodinný dom

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Trenčín

164 € 1 €/m²

Na predaj rodinný dom (novostavba)

Reality Veľké Kapušany

Rodinný dom | 0 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj moderný prízemný rodinný dom (novostavb

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Veľké Kapušany

149,000 €

Dom 4+1 Torrevieja-Los Náufragos, Španielsko

Reality Španielsko

Rodinný dom | Španielsko

Realitná kancelária Leaders & Partners vám ponúka na predaj radový dvojposchodový dom 4+1 (78 m

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj

235,000 €

Apartmán 2+kk Burgas-Slnečné pobrežie, Bulharsko

Reality Bulharsko

2 izbový byt | Bulharsko

Realitná kancelária Leaders & Partners vám ponúka na predaj zariadený apartmán 2+kk (45 m²) s b

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj

61,990 €

Štúdio 1+kk Burgas-Slnečné pobrežie, Bulharsko

Reality Bulharsko

Garsónka | Bulharsko

Realitná kancelária Leaders & Partners vám ponúka na predaj zariadené štúdio 1+kk (42 m²) s bal

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj

51,990 €

Štúdio 1+kk Nesebar-Slnečné pobrežie, Bulharsko

Reality Bulharsko

Garsónka | Bulharsko

Realitná kancelária Leaders & Partners vám ponúka na predaj štúdio 1+kk (42 m²) s balkónom, kto

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj

59,990 €

Apartmán 3+kk Torrevieja, Španielsko

Reality Španielsko

3 izbový byt | Španielsko

Realitná kancelária Leaders & Partners vám ponúka na predaj apartmán 3+kk (50 m²) s loggiou a v

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj

139,990 €

Záhrada na Rudnianskom kopci

Reality Rudná

Záhrada | 471 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj záhradu na Rudnianskom kopci. ⸻

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Rudná

25,000 € 53 €/m²

Rodinný dom v obci Hradište pod Vrátnom

Reality Hradište pod Vrátnom

Rodinný dom | Hradište pod Vrátnom | 1,187 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Senica ponúka na predaj krásny a útulný rodinný domček v obci H

Publikované: 05.08.2024 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Hradište pod Vrátnom

Cena dohodou

Apartmánový komplex Arcadia Milennium Tower, Pattaya-Thajsko

Reality Thajsko

1 izbový byt | Thajsko

Realitná kancelária Leaders & Partners Vám ponúka luxusný apartmánový komplex Arcadia Millenniu

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj

94,196 € 3248 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj pozemok vhodný na výstavbu RD v Hornej Krupej

Reality Horná Krupá

Pozemok pre rodinné domy | horná krupá | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj pozemok vhodný na výstavbu RD v obci Ho

Publikované: 11.06.2024 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Horná Krupá

75,000 €

Na predaj stavebný pozemok v Jablonici

Reality Jablonica

Pozemok pre rodinné domy | Trnavská | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Senica ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Jablonica Ce

Publikované: 14.12.2023 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Jablonica

52,000 €

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (175)
Byty na predaj v Bratislave (8506)
Reality v Martine (743)
Byty v Banskej Bystrici (1378)
Rodinné domy na predaj (23101)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30341)