1,5iz. byt s loggiou a pivnicou v centre mesta Senica

Reality Senica

1 izbový byt | Hollého | 40 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Senica ponúka na predaj 1,5 izbový byt s veľkou loggiou a pivni

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Senica

95,000 € 2375 €/m²

Jedinečný 5-izb. byt s výhľadom na mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Hlboká cesta | 160 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners Vám ponúka na prenájom tento výnimočný 3-izbový byt (B.6

Publikované: 22.05.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

3,090 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

PREDAJ rodinný dom Mosonmagyaróvár

Reality Mosonmagyaróvár

Rodinný dom | Maďarsko | Mosonmagyaróvár | Moson

V rodinnej zástavbe mesta Mosonmagyaróvár Vám ponúkam tento zrekonštruovaný rodinný dom. Nehnut

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Mosonmagyaróvár

253,000 € 1687 €/m²

PREDAJ rodinný dom Miloslavov – Alžbetin dvor.

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Alžbetin dvor | 99 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom typu bungalov, nac

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

296,900 € 2999 €/m²

PREDAJ 5izbový rodinný dom Levél

Reality Levél

Rodinný dom | Maďarsko | Levél | Levél

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj rodinný dom v maďarskej obci Levél.

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Levél

203,000 € 2360 €/m²

Kancelária v STAROM MESTE na PRENÁJOM

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Hlboká cesta | 30 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na prenájom kancelársky priestor s výmerou 30 m²

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

PREDAJ víkendový dom Máriakálnok

Reality Máriakálnok

Chalupa, rekreačný domček | Maďarsko | Máriakálnok | Máriakálnok

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj rodinný dom v malebnej maďarskej obci M

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Máriakálnok

175,000 € 1944 €/m²

PREDAJ rodinný dom Rajka

Reality Rajka

Rodinný dom | Maďarsko | Rajka | Rajka

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj rodinný dom v centrálnej časti maďarske

Publikované: 15.11.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Rajka

155,000 € 1550 €/m²

Predaj 3 izbový byt Brezno - Mazorníkovo

Reality Brezno

3 izbový byt | 9. mája | 69 m²

Ponúkame na predaj byt po rekonštrukcii s celkovou výmerou 69 m², ktorý je situovaný vo vyhľadá

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Brezno

113,000 € 1638 €/m²

Stavebný pozemok so stavebným povolením v obci Lošonec

Reality Lošonec

Pozemok pre rodinné domy | Lošonec | 0 m²

Leaders&Parnters s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj stavebný pozemok s projektom aj so stav

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Lošonec

130,000 €

Na predaj 2 pozemky vhodné na výstavbu RD v obci Pavlice

Reality Pavlice

Pozemok pre rodinné domy | Pavlice | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj 2 pozemky vhodné na výstavbu RD v obci

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Pavlice

200 €/m2

Pozemok na predaj

Reality Svätoplukovo

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Naša realitná kancelária LP reality ponúka na predajveľký stavebný pozemok v tichej lokalite o

Publikované: 07.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Svätoplukovo

90 €

Pripravujeme ponuku 1 izbových bytov v Nitre

Reality Nitra

1 izbový byt | 0 m²

Pozor pripravujeme ponuku 1 izbových bytov v Nitre. V prípade záujmu o bližšie informácie nás k

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Nitra

136,000 €

Prenájom-novostavba 3iz. bytu s predzáhradkou- Veľké Úľany

Reality Veľké Úľany

3 izbový byt | Ekoosada | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na prenájom krásny 3-izbový byt s terasou a vlast

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Veľké Úľany

750 €/mesiac

NA PRENÁJOM 1,5-izbový byt na Kramároch

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Klenová | 45 m²

Na prenájom ponúkam útulný 1,5-izbový byt v tichej a vyhľadávanej lokalite Bratislava – Kramáre

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

750 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

NA PREDAJ, 1-izbový byt s parkovacím miestom v pokojnej lokalite v Rači

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Na pasekách | 0 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj 1-izbový, kompletne zariadený byt v nov

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

166,000 €

3-izbový byt 110 m² v centre | Staré Mesto

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Štefánikova | 0 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na prenájom výnimočný 3-izbový byt s rozlohou až

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

1,100 €/mesiac

Moderný 1-izbový byt s loggiou a klimatizáciou -Terasa,

Reality Košice-Západ

1 izbový byt | Považská | 0 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na prenájom pekný, moderne zrekonštruovaný a komp

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

650 €/mesiac

PREDAJ, 3-izb. byt s balkónom v centre | DUNAJSKÁ, BA I

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Dunajská | 90 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj elegantný byt v centre Bratislavy – Dun

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

456,500 € 5072 €/m²

NA PREDAJ, 2-izb. byt po kompletnej rekonštrukcii, BA IV

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Dúbravka | 40 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj moderne zrekonštruovaný byt upravený na

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

183,400 € 4585 €/m²

MDG Homes | Železo-betónové domy na predaj

Reality Prešov

Rodinný dom | 101.19 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka v spolupráci s MDG Homes nízkoenergetické železo

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Prešov

62,400 € 617 €/m²

Investičné pozemky na predaj Štefanovičová

Reality Štefanovičová

Orná pôda | 0 m²

Realitná kancelária L&P reality predstavuje jedinečnú investičnú príležitosť pre fanúšikov poko

Publikované: 28.05.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Štefanovičová

10 €/m2

Na predaj pozemok orná pôda v Skalici časť Hliníky

Reality Skalica

Pozemok pre rodinné domy | Hliníky | 4,841 m²

Pozemok s panoramatickým výhľadom v Skalici – lokalita Hliníky Realitná kancelária Leaders & P

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Skalica

22 €/m2 22 €/m2

Apartmán v Hurgade na predaj

Reality Egypt

Apartmán | Egypt

Naša realitná kancelária ponúka na predaj moderné zariadený apartmán v rezorte Aqua Infinity.

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj

24,000 € 960 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30341)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Byty na predaj v Bratislave (8506)
Rodinné domy na predaj (23101)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1378)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (175)
Reality v Martine (743)
Upresniť hľadanie