Na predaj pozemok vhodný na výstavbu RD v obci Cífer

Reality Cífer

Pozemok pre rodinné domy | Lúčna | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj pozemok vhodný na výstavbu RD v obci Cí

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Cífer

192,900 €

Na predaj pozemok vhodný na výstavbu RD v obci Hlboké

Reality Hlboké

Pozemok pre rodinné domy | Hlboké | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Senica ponúka na predaj pozemok vhodný na podnikanie alebo výst

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Hlboké

48,000 €

Murovaná garáž na predaj v Sládkovičove ( 30m2 výmera)

Reality Sládkovičovo

Garáž | Jána Daloša | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj murovanú garáž v Sládkovičove na ulici

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Sládkovičovo

18,400 €

Na predaj 3iz. so zaskleným balkónom v Seredi

Reality Sereď

3 izbový byt | Dionýza Štúra | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj 3-izbový byt so zaskleným balkónom v Se

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Sereď

144,000 €

3 izbový byt typ "U "na Bernolákovej ulici , BB

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Bernolákova | 78 m²

Tento typ bytu je v Banskej Bystrici mimoriadne obľúbený a vyhľadávaný pre svoju logickú dispoz

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

198,000 € 2538 €/m²

Na predaj 3iz. byt po čiastočnej rekonštrukcii v Senici

Reality Senica

3 izbový byt | Kalinčiakova | 0 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners (pobočka Senica) vám ponúka na predaj príjemný a priestr

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Senica

110,000 €

Na predaj stavebný pozemok pozemok v obci Kráľov Brod

Reality Kráľov Brod

Pozemok pre rodinné domy | Kráľov Brod | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj pozemok vhodný na výstavbu RD v obci Kr

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Kráľov Brod

47,000 €

Na predaj 5iz. RD v pôvodnom stave v Holíči

Reality Holíč

Rodinný dom | Schiffelova | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Senica ponúka na predaj 5-izbový rodinný dom v pôvodnom stave v

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Holíč

194,000 €

Predaj rodinného domu v Nevidzanoch

Reality Nevidzany

Rodinný dom | Nevidzany | 195 m²

Naša realitná kancelária Vám ponúka dom v tichej a prekrásnej lokalite Nevidzanoch. Celková pl

Publikované: 01.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Nevidzany

274,000 € 1405 €/m²

Na predaj stavebný pozemok vhodný na výstavbu RD v Skalici

Reality Skalica

Pozemok pre rodinné domy | Skalica pod Vysokými poľami | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Senica ponúka na predaj stavebný pozemok vhodný na výstavbu rod

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Skalica

60 €/m2

Na predaj 3 pozemky vhodné na výstavbu RD v obci Sokolovce

Reality Sokolovce

Pozemok pre rodinné domy | Važská ulica | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj 3- pozemky vhodné na výstavbu RD v obci

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Sokolovce

56,000 €

Obchodný priestor v centre na predaj

Reality Nitra

Obchodné priestory | Štúrova | 25 m²

Naša realitná kancelária LP reality predstavuje na predaj lukratívne obchodné priestory na Štúr

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na predaj Nitra

97,000 € 3880 €/m²

Krásny 3 izbový byt kpt. Nálepku

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | kpt.Nálepku | 69 m²

3-Izbový byt na Kpt. Nálepku – Banská Bystrica (Fončorda) Cena: 238 000 € Hľadáte príjemné a

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

238,000 € 3449 €/m²

Pekný 3 izbový byt na predaj, BA-Ružinov-Banšelova ul.,

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Banšelova | 68 m²

Leaders & Partners Vám ponúka na predaj 3 izbový byt na Banšelovej ulici v Bratislave-Trnávke-R

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

215,000 € 3162 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj záhradka v Modranke 250m2

Reality Trnava

Záhrada | Modranka | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj záhradku v záhradkárskej oblasti v Modr

Publikované: 17.03.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

28,000 €

Na predaj stavebný pozemok v obci Pata

Reality Pata

Pozemok pre rodinné domy | Pata | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj pozemok vhodný na výstavbu RD v obci Pa

Publikované: 16.08.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Pata

106,900 €

Na predaj pozemok v Skalici časť Kamence

Reality Skalica

Vinica, chmelnica | Kamence | 1,619 m²

Slnečný vinohrad s elektrinou a panoramatickým výhľadom – Skalica, Kamence Realitná kancelária

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Skalica

36 €/m2 36 €/m2

Pozemok na predaj

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | 950 m²

Naša realitná kancelária LP reality ponúka na predaj rovinatý pozemok o výmere 950m2 s rozmermi

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

165,000 € 174 €/m²

Apartmánový komplex SKYPARK Lucean Jomtien, Pattaya-Thajsko

Reality Thajsko

1 izbový byt | Thajsko

Realitná kancelária Leaders & Partners Vám ponúka luxusný apartmánový komplex SKYPARK Lucean Pa

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

109,000 € 3893 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Thajsko-Pattaya-2 izbový apartmán-Nam Talay Condominium

Reality Thajsko

2 izbový byt | Thajsko

Leaders & Partners Vám ponúka na predaj 2 izbový apartmán s výhľadom na more v Thajsku v lokali

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

69,100 € 1728 €/m²

Na predaj chata v krásnej prírode na Dobrej Vode

Reality Dobrá Voda

Chalupa, rekreačný domček | Dobrá voda | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj murovanú chatu v krásnej prírode na Dob

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Dobrá Voda

112,500 €

Moderne modulárne domy na predaj

Reality Nitra

Rodinný dom | 0 m²

Naša realitná kancelária LP reality ponúka jedinečnú možnosť ubytovania. Sú vhodné ako modulár

Publikované: 30.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Nitra

52,000 €

Na predaj luxusný rodinný dom v Senici

Reality Senica

Rodinný dom | Tehelná | 877 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Senica ponúka na predaj luxusný rodinný dom v Senici Samostatn

Publikované: 02.08.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Senica

Cena dohodou

Thajsko-Pattaya-Jomtien-1 izbový byt-Majestic Condo

Reality Thajsko