3-izbový byt na predaj v Bánovciach nad Bebravou

Reality Bánovce nad Bebravou

3 izbový byt | 5. apríla | 78.36 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt v Bánovciach nad Bebravou v tichej lokalite na ul. 5.apríla

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

106,000 € 1353 €/m²

Na predaj rekreačný pozemok v krásnom prírodnom prostredí - Beckov

Reality Nové Mesto nad Váhom

Rekreačný pozemok | Beckovská | 494 m²

Na predaj rekreačný pozemok v krásnom prírodnom prostredí Ponúkame na predaj slnečný rekreačn

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Nové Mesto nad Váhom

12,000 € 24 €/m²

Predám budovu so 7 apartmánmi vo výstavbe vo Vyhniach.

Reality Vyhne

Hotel, penzión, ubytovňa | Pri kúpalisku | 560 m²

Ponúkame Vám na predaj bytový dom Vyhne, Pri kúpalisku. Plocha: úžitková 560m2, zastavaná 356m2

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na predaj Vyhne

1 € 0 €/m²

Prenajmem komerčné priestory v Nitre 5 min. od diaľnice R1A.

Reality Nitra

Obchodné priestory | Pri rieke | 394 m²

Ponúkame Vám na prenájom komerčné a prevádzkové priestory Nitra, Pri rieke. Plocha: úžitková pr

Publikované: 20.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na prenájom Nitra

480 €/mesiac 1 €/mesiac/m²

Predám pôdu kataster Jarok.

Reality Jarok

Iný poľnohosp. pozemok | - | 50,000 m²

Predám poľnohospodársku pôdu, v podieloch - kataster obce Jarok cca 50000m2. Cena 2,20/m2 V

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Jarok

2.2 €/m2 2 €/m2

Nadštandardná novostavba 3i rodinného domu o výmere 220 m2.

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Dunajská Streda | 220 m²

Ponúkame Vám na predaj štýlovú, kvalitnú tehlovú novostavbu 3i rodinného domu o výmere 220 m2,

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

1 € 0 €/m²

Prenajmem výrobno-skladovací areál, 25km od NR, Obsolovce.

Reality Horné Obdokovce

Objekt pre obchod | - | 2,467 m²

Priemyselný areál, Horné Obdokovce - Obsolovce - nachádza sa medzi mestami Nitra (25 Km), Topoľ

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na prenájom Horné Obdokovce

4,000 €/mesiac 2 €/mesiac/m²

Predám stavebný pozemok Jedľové Kostoľany + stavebné povolenie.

Reality Jedľové Kostoľany

Rekreačný pozemok | Štál Lukáčov | 1,600 m²

Predám stavebný pozemok Jedľové Kostoľany + aktuálne stavebné povolenie, kompletná dokumentácia

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Jedľové Kostoľany

100,000 € 63 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Kancelária v budove OMNIPOLIS na prenájom - 20,15 m2, ul. Trnavská cesta

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Trnavská cesta | 20.15 m²

Ponúkame Vám na prenájom reprezentatívnu kanceláriu s výmerou 20,15 m² v administratívnej budov

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

335 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Na predaj veľký polyfunkčný obchodný priestor s rodinným dom a bytovými jednotkami v centre mesta - generujúci zisk

Reality Vráble

Obchodné priestory | 1. Mája | 1,200 m²

Táto nehnuteľnosť si na seba zarobí sama !!! Exkluzívna ponuka v centre pôvabných Vráblí sa po

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na predaj Vráble

1 € 0 €/m²

Na predaj útulný pekný RD na bývanie aj podnikanie, Podhájska

Reality Podhájska

Rodinný dom | Bočná | 350 m²

RD, ktorý uspokojí a zabezpečí komfort aj náročnejšiemu klientovi. Je komplet zrekonštruovaný

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Podhájska

299,000 € 854 €/m²

Vykurované obchodno-skladovacie a výstavné priestory na prenájom - od 450 m2, lokalita Bory.

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Obchodné priestory | Devínska Nová Ves | 450 m²

Ponúkame na prenájom novostavby prispôsobiteľných, obchodno-skladovacích a výstavných priestoro

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Devínska Nová Ves

7 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Kancelárske priestory na prenájom - od 13 m2, Nevädzova ul..

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Nevädzová | 13 m²

Ponúkame na prenájom priechodné a aj nepriechodné kancelárske priestory v 4 posch. administratí

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

8.5 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Kancelária s bezplatným parkovaním na prenájom - 52 m2, Rybničná ul.

Reality Bratislava-Vajnory

Kancelárie, administratívne priestory | Rybničná | 54 m²

Ponúkame Vám na prenájom kanceláriu o výmere 52 m2, situovanú v zrekonštruovanej budove na Rybn

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Vajnory

572 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Apartmán 2kk s panoramatickým výhľadom na more v MIDIA GRAND RESORT v letovisku Aheloy v Bulharsku

Reality Bulharsko

2 izbový byt | Bulharsko

KING REAL ponúka na predaj elegantný 2-izbový apartmán s rozlohou 81 m² nachádzajúci sa na 5. p

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj

89,000 € 1099 €/m²

Kancelárske, obchodné a skladové priestory na predaj – od 33 m2, ul. Vajnorská

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Vajnorská | 32.95 m²

Ponúkame na predaj administratívne, obchodné a skladové priestory v administratívnej budove na

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Nové Mesto

72,500 € 2200 €/m²

Na predaj rekreačná chata so záhradou, Viničky, Košice-Šaca

Reality Košice-Šaca

Chalupa, rekreačný domček | Viničky | 46 m²

KING REAL Vám exkluzívne ponúka na PREDAJ murovanú chatu so záhradou v osobnom vlastníctve, v z

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Košice-Šaca

55,000 € 1196 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Kancelárske priestory na prenájom. Možnosť kúpy. - od 10 m2, Vajnorská ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Vajnorská | 10 m²

Ponúkame Vám na prenájom kompletne zrekonštruované kancelárske priestory vo výmerách od 10 m2 v

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

8 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Luxusné apartmány AQUA VISTA Pomorie v Bulharsku - AJ NA SPLÁTKY

Reality Bulharsko

1 izbový byt | Bulharsko

KING REAL ponúka v exkluzívnom predpredaji investičné apartmány v novom najluxusnejšom rezorte

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj

104,900 € 2498 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Apartmány v luxusnom Royal Beach Barcelo na Slnečnom pobreží v Bulharsku

Reality Bulharsko

2 izbový byt | Bulharsko

KING REAL ponúka na predaj kompletne zariadené apartmány (štúdia, 2kk, 3kk) s výhľadom na more

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj

105,000 € 1458 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Apartmán 2+kk s výhľadom na more v DIT Majestic Beach Resort v 1. línií pri mori na Slnečnom pobreží v Bulharsku

Reality Bulharsko

2 izbový byt | Bulharsko

KING REAL exkluzívne ponúka na predaj kompletne zariadený apartmán 2+kk v DIT Majestic Beach Re

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj

98,000 € 1508 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka