Obchodné priestory | Račianska | 121 m²
Papcun Reality ponúka na odstúpenie kompletne zariadenú prevádzku kaviarne s detskou herňou v r
Cena dohodou
Kancelárie, administratívne priestory | Tomášikova | 46.35 m²
Ponúkame Vám na prenájom administratívny priestor s výmerou 46,35 m2 m² v administratívno-obcho
401 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Chalupa, rekreačný domček | Zúgov | 383 m²
Exkluzívne v ponuke - Rekreačná chata v meste Nové Zámky – časť Zúgov Ponúkame na predaj út
44,000 € 115 €/m²
Rodinný dom | Krušovská | 160 m²
Ponúkame Vám na predaj v blízkosti centra Topoľčian krasný rodinný dom, Plocha: úžitková 160m2
238,590 € 1491 €/m²
Rodinný dom | - | 108 m²
Na predaj rodinný dom v obci Čierna Voda (okres Galanta) ✅ 600 m² pozemok | dom - 4 izby + let
70,000 € 648 €/m²
Rodinný dom | - | 101 m²
. Na predaj – 4-izbová novostavba s terasou Úžitková plocha: 101 m² 4 izby – denná a nočná č
199,900 € 1979 €/m²
Obchodné priestory | Štúrova | 120 m²
Ponúkame Vám na prenájom pekné obchodné priestory s výkladmi orientovanými do rušnej ulice v le
Cena dohodou
Rodinný dom | - | 140 m²
Popis nehnuteľnosti: lokalita- Nitra pozemok- 600 m2 -tehlový rodinný dom -úžitková plocha 14
389,900 € 2785 €/m²
Rodinný dom | Ružová | 160 m²
ASGARD home reality exkluzívne ponúka na predaj moderný 5-izbový dvojpodlažný rodinný dom v tic
Cena dohodou
2 izbový byt | Dúhová | 73.04 m²
Spúšťame predpredaj 3 ETAPA. Predaj 2 izbového bytu s vonkajším státim, el. vonkajšie žalúzie,
211,900 € 2901 €/m²
Rodinný dom | x | 144 m²
Realitná kancelária AVLAS REALITY s.r.o., Exkluzívne ponúka na predaj priestranný zariadený
345,000 € 2396 €/m²
Rodinný dom | Javorová | 120 m²
ASGARD home reality ponúka na predaj kompletne rekonštruovaný rodinný dom v tichej a vyhľadávan
366,000 € 3050 €/m²
Rodinný dom | Agátová | 115 m²
ASGARD home reality ponúka na predaj novostavbu šikovne riešeného 4-izbového rodinného domu po
340,000 € 2957 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 1,049 m²
ASGARD home reality exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok o veľkosti 1094 m2 so starším
150,000 € 143 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | x | 0 m²
Realitná kancelária AVLAS REALITY Vám ponúka na predaj pozemok, alebo dva pozemky v obci Podhor
92,000 €
Rodinný dom | Javorová | 180 m²
ASGARD home reality exkluzívne ponúka na prenájom kompletne moderne zrekonštruovaný 6-izbový do
1,800 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Zajačia | 800 m²
Realitná kancelária AVLAS REALITY s.r.o., ponúka na predaj rovinatý pozemok nachádzajúci sa v P
Cena dohodou
Rodinný dom | . | 95 m²
Heaven reality ponúka na predaj rodinný dom v Komárne – časť Kava. Nehnuteľnosť sa nachádza cca
185,000 € 1947 €/m²
Rodinný dom | Kameničná | 62 m²
Heaven reality ponúka na predaj 3 moderné 3‑izbové radové domy každý s vlastným dvorom – novost
132,000 € 2129 €/m²
Rodinný dom | Vlčany | 78 m²
Z poverenia majiteľa ponúkame 3-izbové domy-holodomy ( 3 ks ): - obytná plocha 78m2 + 12m2 ter
157,000 € 2013 €/m²
Rodinný dom | . | 261 m²
Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj rodinný dom v Nedede. Ponúkaná nehnuteľnosť sa nachádz
62,990 € 241 €/m²
Rodinný dom | . | 45 m²
Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj rodinný dom v záhradkárskej oblasti na Veľkom Ostrove
54,990 € 1222 €/m²
Rodinný dom | - | 165 m²
Na predaj rodinný dom, bungalov vzdialený od Košíc 37 km v obci Zemplínska Teplica. Dom v štád
196,000 € 1188 €/m²
Rodinný dom | Námestie osloboditeľov | 175 m²
Ponúkame na prenájom moderne zrekonštruovaný po kompletnej rekonštrukcií rodinný dom v Košiciac
4,000 €/mesiac 23 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.