ELEGANTNÉ 3-IZBOVÉ APARTMÁNY VO VÝNIMOČNOM PROJEKTE STAR6 RESIDENCE

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Staromestská | 69.46 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka elegantný 3-izbový apartmán vo výnimočnom projekte STAR6 RESIDENCE na S

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 09.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

435,000 € 6263 €/m²

ŠTÝLOVÝ 4-IZBOVÝ BYT S VEĽKOU TERASOU V TICHEJ LOKALITE S VÝHĽADOM DO ZELENE

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Devínska cesta | 116 m²

FEDORS GROUP vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt s veľkorysou terasou v pr

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 15.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

586,900 € 5059 €/m²

Rodinný dom vo Vysokých Tatrách, obec Štôla, č. 1 Patria

Reality Vysoké Tatry

Rodinný dom | Štôla | 164.9 m²

RODINNÝ DOM VYSOKÉ TATRY - MALEBNÁ PODTATRANSKÁ OBEC ŠTÔLA Realitná kancelária Tvoje bývanie V

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Vysoké Tatry

299,000 € 1813 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Rodinný dom vo Vysokých Tatrách, obec Štôla, č. 9 Končistá

Reality Štôla

Rodinný dom | Štôla | 95 m²

POLYFUNKČNÝ RODINNÝ DOM VYSOKÉ TATRY - MALEBNÁ PODTATRANSKÁ OBEC ŠTÔLA Realitná kancelária Tvo

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Štôla

285,000 € 3000 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Rodinný dom vo Vysokých Tatrách, obec Štôla, č. 4 Kriváň

Reality Štôla

Rodinný dom | Štôla | 164.9 m²

✨ RODINNÝ DOM VYSOKÉ TATRY - BÝVANIE SNOV POD TATRAMI✨ Realitná kancelária Tvoje bývanie Vám

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Štôla

305,000 € 1850 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Rodinný dom vo Vysokých Tatrách, obec Štôla, č. 2 Havran

Reality Štôla

Rodinný dom | Štôla | 164.9 m²

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Štôla

295,000 € 1789 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Chata vo Vysokých Tatrách obec Štôla

Reality Štôla

Chalupa, rekreačný domček | Štôla | 41 m²

Realitná kancelária Tvoje bývanie Vám ponúka chatu v obci Štôla, ktorá sa nachádza v srdci Vyso

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Štôla

152,990 € 3731 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Stavebný pozemok na predaj A31, Zelený vŕšok, Stará Lesná, Vysoké Tatry

Reality Stará Lesná

Pozemok pre rodinné domy | Jarná | 1,582 m²

Tvoje Bývanie ponúka v lokalite Zelený vŕšok v obci Stará Lesná na predaj stavebný pozemok urče

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Stará Lesná

285,000 € 180 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Priestranný , svetlý 3 izbový byt po rekonštrukcii s 3 balkónmi .

Reality Neded

3 izbový byt | Neded | 96 m²

Dobré Reality Vám ponúkajú na predaj krásny, priestranný a svetlý 3-izbový byt po rekonštrukcii

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Neded

97,000 € 1010 €/m²

Novinka
Novinka

Pozemok pre rekreačnú výstavbu - investícia - rekreácia, 6692 m2

Reality Čierny Balog

Rekreačný pozemok | Brotovo | 6,692 m²

BRÁNA DO PRALESA - PROJEKT, KTORÝ VIDÍ LEN TEN SPRÁVNY KUPUJÚCI. DOBRÉ REALITY - silná slovens

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Čierny Balog

333,900 € 50 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

3-izb. byt s veľkou terasou a garážou pri lesoparku Železná studnička

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Kysucká | 152 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt nachádzajúci sa v bezprostrednej blízkosti lesoparku Železná st

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

615,000 € 4046 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

KOLLÁROVO NÁMESTIE-priestory 151 m2,MOŽNOSŤ ROZDELENIA.

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Kollárovo námestie | 151 m²

Ponúkame na prenájom priestory na Kollárovom námestí v mestskej časti BA I - Staré Mesto. Prie

Publikované: 15.02.2024 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,750 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Na PREDAJ - Vidiecky rodinný dom / Chalupa / Farma

Reality Bunetice

Rodinný dom | 10,230 m²

Peter Kováč a realitné centrum PRO HOME, má pre vás, vo výhradnom zastúpení majiteľa, na predaj

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Bunetice

30 €/m2 0 €/m2

Na predaj stavebný pozemok v lokalite Vlčie Doly, časť Dulová Ves, s výmerou 787 m²

Reality Dulova Ves

Pozemok pre rodinné domy | 787 m²

Peter Florek a realitné centrum PRO HOME, má pre vás, vo výhradnom zastúpení majiteľa, stavebný

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Dulova Ves

225,000 € 286 €/m²

Stavebný pozemok na výstavbu rodinného domu

Reality Dulova Ves

Komerčná zóna | 718 m²

Publikované: 12.08.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Dulova Ves

119,000 € 166 €/m²

Na predaj útulná stavba v tichej oblasti Malý Šariš

Reality Malý Šariš

Chalupa, rekreačný domček | 800 m²

Ponúkame na predaj krásnu a útulnú stavbu, postavenú z kvalitných CLT panelov, ktorý sa nachádz

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Malý Šariš

143,000 € 179 €/m²

Na PREDAJ rodinný dom - Prešov Solivar.

Reality Prešov

Rodinný dom | 990 m²

Ponuka je teraz atraktívnejšia ! Aktuálnou úpravou ceny na 249.000, sa táto nehnuteľnosť stáva

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Prešov

249,000 € 252 €/m²

REZERVOVANÉ - RODINNÝ DOM NA PREDAJ

Reality Železník

Rodinný dom | 755 m²

REZERVOVANÉ Kristína Hamarová a realitné centrum PRO HOME, má pre vás, vo výhradnom zastúpení

Publikované: 12.08.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Železník

119,000 € 158 €/m²

CITY HOUSES KANAŠ – moderné rodinné domy blízko Prešova

Reality Veľký Šariš

Obchodné priestory | 114 m²

CITY HOUSES KANAŠ – moderné rodinné domy v tichej lokalite blízko Prešova Ponúkame na predaj 4

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na predaj Veľký Šariš

299,000 € 2623 €/m²

REZERVOVANÉ ! Na PREDAJ 3-izbový byt v meste Bardejov.

Reality Bardejov

3 izbový byt | 65 m²

REZERVOVANÉ ! Peter Kováč a realitné centrum PRO HOME, má pre vás, vo výhradnom zastúpení m

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bardejov

Cena dohodou

Na PREDAJ 2-izbový byt s balkónom

Reality Sabinov

2 izbový byt | 59.5 m²

REZERVOVANÉ 2-izbový byt, s balkónom v meste Sabinov. Komenského ulica, je prostredie pl

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Sabinov

Cena dohodou

REZERVOVANÉ Na PRENÁJOM 2-izbový byt

Reality Prešov

2 izbový byt | 60 m²

- - REZERVOVANÉ - - ÚTULNÝ 2‑IZBOVÝ BYT Mudroňova ulica – širšie centrum Prešova. Do náj

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Prešov

1 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Novostavba 4-izbový bungalov okr. Prešov

Reality Chminianska Nová Ves

Rodinný dom | 435 m²

Novostavba RD za cenu 2- izbového bytu! Vymeňte bývanie na sídlisku za moderný bungalov v srdc

Publikované: 12.08.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Chminianska Nová Ves

129,000 € 297 €/m²

Obhodný priestor HOSTINEC / POTRAVINY

Reality Malé Raškovce

Obchodné priestory | 1,117 m²

Peter Kováč a realitné centrum PRO HOME, má pre vás, vo výhradnom zastúpení majiteľa na predaj.

Publikované: 12.08.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na predaj Malé Raškovce

39,900 € 36 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1379)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30343)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Rodinné domy na predaj (23102)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Reality v Martine (735)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (175)
Upresniť hľadanie