2 izbový byt | 66 m²
TUreality vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj veľký 2 izbový byt v pôvodnom stave s celkovo
120,000 € 1818 €/m²
3 izbový byt | M. Kukučína | 83 m²
Bývanie, ktoré spája komfort bytu s výhodami rodinného domu. Ponúkame na predaj výnimočný 3-i
Info v RK
2 izbový byt | Nezadaná | 55 m²
„Investícia, ktorá vám začne zarábať od prvého dňa. Realitná kancelária Jacek reality, s. r.
110,000 € 2000 €/m²
3 izbový byt | 83 m²
TUreality ponúka výnimočný 3-izbový byt situovaný priamo v centre mesta Považská Bystrica - ide
164,000 € 1976 €/m²
3 izbový byt | 81 m²
TUreality ponúka na predaj 3-izbový byt situovaný priamo v centre mesta s balkónom. Byt prešiel
157,000 € 1938 €/m²
4 izbový byt | 91 m²
TUreality ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt v Považskej Bystrici V tichej a vyhľadávan
171,000 € 1879 €/m²
3 izbový byt | 83 m²
TUreality ponúka na výmenu 3-izbový byt za 1-izbový byt v rámci Považskej Bystrice (dohoda možn
Cena dohodou
Obchodné priestory | 44 m²
TUreality ponúka na predaj atraktívny objekt bývalej technickej budovy, ktorý v súčasnosti slúž
48,000 € 1091 €/m²
3 izbový byt | 70 m²
TUreality ponúka na predaj priestranný a prakticky riešený 3-izbový byt s výmerou 70 m² vrátane
126,000 € 1800 €/m²
4 izbový byt | SNP | 93 m²
Dizajnový unikát v Považskej Bystrici: 4-izbový byt, ktorý definuje komfort. Hľadáte byt, ktorý
199,890 € 2149 €/m²
Reštauračné priestory | Nezadaná | 0 m²
Spoločnosť U9, a.s. ponúka na predaj formou dražby budovu v Považskej Bystrici. Do pripravovane
Cena na vyžiadanie
Garáž | 17 m²
Tureality ponúka na predaj rohovú garáž na Kukučínovej ulici! Perfektne udržiavaná rohová gar
19,900 € 1171 €/m²
Rekreačný pozemok | 345 m²
Tureality ponúka na predaj krásnu, staranú záhradku na sídlisku SNP v záhradkárskej oblasti. Na
25,000 € 72 €/m²
2 izbový byt | 61 m²
TUreality ponúka na predaj 2,5-izbový byt – IDEÁLNA INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ aj štartovacie bývan
149,000 € 2443 €/m²
3 izbový byt | 68 m²
TUreality ponúka na predaj priestranný a štýlovo zrekonštruovaný 3-izbový byt v jednej z najobľ
128,990 € 1897 €/m²
Garsónka | 28 m²
ŠTARTOVACIA GARSÓNKA S VEĽKÝM POTENCIÁLOM, POVAŽSKÁ BYSTRICA Tu reality ponúka na predaj pries
69,990 € 2500 €/m²
Garsónka | 27 m²
TUreality ponúka na predaj garsónku v pôvodnom stave, ideálnu na rekonštrukciu podľa vlastných
75,000 € 2778 €/m²
2 izbový byt | 68 m²
TUreality ponúka na predaj priestranný a svetlom zaliaty 2-izbový byt situovaný vo vyhľadávanej
148,990 € 2191 €/m²
3 izbový byt | 85 m²
TUreality ponúka na predaj priestranný a slnečný byt nachádzajúci sa v tichej a vyhľadávanej lo
Cena dohodou
1 izbový byt | Tatranská | 38.12 m²
Ponúkame na predaj 1-izbový byt, po kompletnej rekonštrukcii, v Považskej Bystrici, na ulici Ta
111,000 € 2912 €/m²
1 izbový byt | 35 m²
Predaný: 1-izbový byt na predaj v centre Považskej Bystrice na sídlisku Stred – lokalita, ktorá
95,000 € 2714 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 716 m²
Luca & Doren Vám ponúka na predaj atraktívny stavebný pozemok v meste Považská Bystrica, situov
99,900 € 140 €/m²
3 izbový byt | Lánska | 64 m²
Realitná kancelária Luca & Doren vám exkluzívne ponúka na predaj moderne zrekonštruovaný a klim
159,990 € 2500 €/m²
Iný stavebný pozemok | Milochov | 1,288 m²
ŽSR ponúkajú na predaj prostredníctvom ponukového konania pozemky parc.č. 1079/13, 1079/19, 107
38,640 € 30 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.