Rodinný dom | Považské Pohradie | 175 m²
Vianema exkluzívne ponúka: Rodinný dom v Považskom Podhradí Bonus: K ponuke prikladáme vizuali
199,900 € 1142 €/m²
Záhrada | Sídlisko SNP | 358 m²
🌿 Záhradka s pivnicou v obľúbenej lokalite SNP – Považská Bystrica 🍇 oddych, pestovanie alebo v
23,990 € 67 €/m²
3 izbový byt | . | 85 m²
✨ Na predaj 3 izbový byt v Považskej Bystrici – TOP lokalita blízko centra ✨ Hľadáte ideálne b
178,999 € 2106 €/m²
4 izbový byt | Sládkovičova | 196 m²
🌿 VIANEMA | Moderné bývanie s atmosférou domu | 4-izbový byt s terasasou a vlastným pozemkom 45
299,900 € 1530 €/m²
Rodinný dom | Sládkovičova 685 | 138 m²
Hľadáte pokojné bývanie obklopené zeleňou, no zároveň s výbornou dostupnosťou do mesta? Máme ho
344,900 € 2499 €/m²
3 izbový byt | Sládkovičova 985 | 71 m²
🆕 Nádherná novostavba 3 izbového bytu s výhľadom, ktorý si zamilujete na prvý pohľad! Byt je s
194,900 € 2745 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Považská Teplá | 300 m²
Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj komerčný priestor v atraktívnej turistickej pr
880,000 € 2933 €/m²
Orná pôda | 4,565 m²
Ponúkame na predaj veľkorysý pozemok situovaný v prímestskej časti mesta Považská Bystrica, v D
36,900 € 8 €/m²
Záhradná chatka | Považská Bystrica | 19 m²
Ponúkame na predaj záhradu so záhradkárskou chatkou v osobnom vlastníctve situovanú v záhradkár
47,000 € 2474 €/m²
3 izbový byt | Stred | 70 m²
Hľadáme pre nášho klienta 3-izbový byt v Považskej Bystrici, lokalita Stred alebo Lánska. Byt
140,000 € 2000 €/m²
Iný poľnohosp. pozemok | Považská Bystrica | 3,577 m²
Ponúkame na predaj veľkorysý pozemok situovaný v prímestskej časti mesta Považská Bystrica, v J
5 € 0 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Praznov | 1,102 m²
BuBy reality ponúkame na predaj jedinečný pozemok situovaný v prímestskej časti mesta Považská
45,000 € 41 €/m²
Objekt pre obchod | STRED | 61 m²
Ponúkame na predaj obchodné priestory v centre mesta - Stred v Považskej Bystrici. Priestory o
113,000 € 1852 €/m²
3 izbový byt | Stred | 70 m²
135,000 € 1929 €/m²
1 izbový byt | 36 m²
Hľadáme súrne pre nášho klienta 1-izbový byt v Považskej Bystrici. Cena nehnuteľnosti do 90 00
90,000 € 2500 €/m²
Orná pôda | 7,346 m²
Ponúkame na predaj pozemok situovaný v prímestskej časti mesta Považská Bystrica, v Praznove.
15 €/m2 15 €/m2
3 izbový byt | Stred | 81 m²
BuBy reality ponúka na predaj 3 - izbový byt s veľkorysou výmerou s dvoma balkónmi, s výbornou
171,900 € 2122 €/m²
2 izbový byt | Stred | 60 m²
Hľadáme súrne pre nášho klienta 2-izbový byt v Považskej Bystrici. Lokalita: Stred, Lánska. Ce
130,000 € 2167 €/m²
Iný stavebný pozemok | Jelšové | 1,452 m²
Ponúkame na predaj pozemok blízko centra mesta Považská Bystrica, prímestská časť Jelšové. Poz
82,600 € 57 €/m²
3 izbový byt | Strojárska štvrť | 73 m²
Ponúkame na predaj útulný nový 3-izbový byt s balkónom a s vlastným parkovacím miestom v Považs
153,600 € 2104 €/m²
3 izbový byt | Strojárska štvrť | 73 m²
153,600 € 2104 €/m²
3 izbový byt | STRED | 61 m²
Ponúkame na predaj 3-izbový byt - evidovaný ako nebytový priestor v centre mesta - Stred v Po
113,000 € 1852 €/m²
Rekreačný pozemok | Dielnice | 758 m²
www.pramienky.sk Dream Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj 41 parciel s možnosťou budúcej
23 €/m2 23 €/m2
3 izbový byt | 72 m²
TUreality ponúka na predaj krásny a kompletne moderne zrekonštruovaný 3 izbový byt na Lánskej v
155,000 € 2153 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.