2 izbový byt v pôvodnom stave na Rozkvete na predaj

Reality Považská Bystrica

2 izbový byt | Vajanského | 48 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt s lóggiou a pivnicou o výmere 48m2 situovaný na 1. poschodí byt

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

103,000 € 2146 €/m²

Záhradka s chatou na Kalsovom na predaj

Reality Považská Bystrica

Záhradná chatka | M. Kukučína | 60 m²

Ponúkame na predaj terasovitú záhradku o výmere 564m2 v záhradkovej osade Kalsové. Na pozemku

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Považská Bystrica

33,000 € 550 €/m²

Investičná príležitosť* Na predaj Pozemok Považská Bystrica - 10000 m2

Reality Považská Bystrica

Rekreačný pozemok | 10,000 m²

189421 V okrese Považská Bystrica, kataster Klieština predáme krásny pozemok ohraničený malým p

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

11 €/m2 11 €/m2

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ v Manínskej tiesňave – Rekreačné 2.izbové bungalov v srdci prírody

Reality Považská Bystrica

Chalupa, rekreačný domček | 100 m²

TUreality ponúka na predaj unikátny investičný projekt murovaných rekreačných bungalovov v exkl

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Považská Bystrica

Cena dohodou

rkDOM | 4-izbový zariadený rodinný dom na predaj 38 km od Považskej Bystrice

Reality Považská Bystrica

Rodinný dom | 111 m²

Ponúkam na predaj kompletne zariadený dvojpodlažný rodinný dom s úžitkovou plochou 111 m² na

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Považská Bystrica

220,000 € 1982 €/m²

Pozemok na predaj, Považska Bystrica - Jelšové

Reality Považská Bystrica

Orná pôda | Nezadaná | 1,022 m²

Ponúkame na predaj pozemok o celkovej výmere 1 022 m², z toho úžitková plocha 936 m² a podiel n

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

99,900 € 98 €/m²

„BYT | 2-izbový byt s balkónom a parkovaním | Certifikát A | Tehla | PB Mládežnícka"

Reality Považská Bystrica

2 izbový byt | 51 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v tehlovej novostavbe z roku 2019 na ulici Mládežnícka v Považs

Publikované: 14.04.2021 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

139,000 € 11 €/m²

Stavebný pozemok 2 848 m² alebo 1424m2 – Milochov

Reality Považská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Milochov | 2,848 m²

Ponúkame na predaj priestranný stavebný pozemok o celkovej výmere 2 848 m², nachádzajúci sa v p

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

80 €/m2 80 €/m2

BUNGALOV V SRDCI PRÍRODY

Reality Považská Bystrica

Rodinný dom | 42 m²

Rekreačné bungalovy v srdci prírody – Manínska tiesňava Ponúkame jedinečnú príležitosť na kúpu

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Považská Bystrica

89,900 € 2140 €/m²

Na predaj - 3i BYT s loggiou - Považská Bystrica

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | Rozkvet | 68 m²

StorkReal Vám ponúka na predaj 3i BYT s výmerou 68m². Nachádza sa na prvom poschodí panelovej b

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 07.11.2025
Byty na predaj Považská Bystrica

114,000 € 1676 €/m²

Kúpou voľný - 3i BYT v obľúbenej časti - "HÁČKA" Pb

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | Nezadaná | 68 m²

StorkReal Vám ponúka na predaj 3i BYT s výmerou 68m². Nachádza sa na 6tom poschodí panelového b

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

134,000 € 1971 €/m²

NA PREDAJ / Kompletne zrekonštruovaný 3+kk izbový byt / Rozkvet - Považská Bystrica

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | Helenská | 67 m²

NA PREDAJ: zrekonštruovaný 3+kk-izbový byt | Považská Bystrica – Rozkvet (pri Helenkách) Ponú

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

137,000 € 2045 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Stavebný Pozemok Udiča

Reality Považská Bystrica

Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²

Exkluzívne Vám Ponúkame na predaj atraktívny investičný pozemok o výmere 2 362 m², nachádzajúci

Publikované: 28.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

33 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebný pozemok pre Obchodné centrum

Reality Považská Bystrica

Pozemok pre bytovú výstavbu | 3,362 m²

EXKLUZÍVNY POZEMOK V CENTRE POVAŽSKEJ BYSTRICE – S PROJEKTOM NA ADMINISTRATÍVNO-OBCHODNÉ CENTRU

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

300 €/m2 300 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok na veľkú záhradu

Reality Považská Bystrica

Iný poľnohosp. pozemok | 2,305 m²

Slnečný pozemok s celkovou rozlohou 2305m2 v obci Prečin v časti Lúky, pri Považskej Bystrici.

Publikované: 13.02.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

17,000 € 7 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok v projekte: 572 m² v exkluzívnej komunite 4 domov, Svederník - Marček pri Žiline, Cena: 108.097€

Reality Považská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Marček | 0 m²

EXKLUZÍVNE! PREČO JE PROJEKT MEDOVÁ LÚKA INÝ? Plánovaná výstavba iba 4 rodinných domov. Vlastná

Publikované: 09.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

108,097 €

ÚTULNÝ 1-IZBOVÝ BYT S DVOMA BALKÓNMI VO VYHĽADÁVANEJ LOKALITE STRED V POVAŽSKEJ BYSTRICI

Reality Považská Bystrica

1 izbový byt | Nezadaná | 36 m²

„Bývanie v srdci mesta – všetko na dosah, stačí vyjsť z dverí! Vyhovuje Vám mestský život, kde

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

102,500 € 2847 €/m²

PRIESTRANNÝ 4-IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE V OBĽÚBENEJ ČASTI ZAKVAŠOV – POVAŽSKÁ BYSTRICA

Reality Považská Bystrica

4 izbový byt | Nezadaná | 100 m²

Snívate o modernom bývaní, ktoré spája komfort rodinného domu s výhodami bytu? Túžite po priest

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

174,900 € 1749 €/m²

MENŠÍ 2-IZBOVÝ BYT NA LÁNSKEJ – IDEÁLNY ŠTART ALEBO INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ

Reality Považská Bystrica

2 izbový byt | Nezadaná | 43 m²

Ak hľadáte útulný byt v dobrej lokalite, ktorý si môžete prispôsobiť podľa seba alebo ho využiť

Publikované: 05.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

101,990 € 2372 €/m²

NOVOSTAVBA - 4IZ BUNGALOV V HORNOM MOŠTENCI S PEKNÝM VÝHĽADOM

Reality Považská Bystrica

Rodinný dom | Horný Moštenec | 89 m²

Realitná kancelária MADreal Vám vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj novostavbu 4-izbového b

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 25.04.2026
Domy na predaj Považská Bystrica

235,000 € 2640 €/m²

Výrobná hala - Považská Bystrica

Reality Považská Bystrica

Výrobný objekt | Považské Podhradie | 4,625 m²

Nehnuteľnosť pozostáva z výrobných - skladových priestorov s celkovou podlahovou plochou cca. 4

Publikované: 16.07.2025 Aktualizované: 16.07.2025
Objekty na predaj Považská Bystrica

Cena dohodou

PB2990 REZERVOVANÝ Rodinný dom Jelšové Považská Bystrica

Reality Považská Bystrica

Rodinný dom | Šoltésovej | 160 m²

Ponúkame Vám rodinný dom v tesnej blízkosti centra mesta Považská Bystrica - mestská časť Jelšo

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Domy na predaj Považská Bystrica

149,000 € 931 €/m²

Rezervované! Ponúkame na predaj 3 izbový byt v Považskej Bystrici.

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | Helenská | 68 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt na sídlisku Rozkvet v Považskej Bystrici. Byt disponuje rozloho

Publikované: 29.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

139,000 € 2044 €/m²

Ponúkame na predaj výrobno - skladové priestory v Podvaží. Možnosť predaja celej firmy.

Reality Považská Bystrica

Výrobný objekt | 480 m²

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruované výrobno-skladové priestory nachádzajúce sa v lokal

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Považská Bystrica

750,000 € 1563 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8518)
Reality v Martine (773)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30311)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23059)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Upresniť hľadanie