Rodinný dom | 293 m²
Trojpodlažný rodinný dom v hrubej stavbe s úžitkovou plochou 293 m² na predaj v mestskej časti
205,000 € 700 €/m²
Priestor pre výrobu | 480 m²
Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruované výrobno-skladové priestory nachádzajúce sa v lokal
750,000 € 1563 €/m²
3 izbový byt | Mládežnícka | 71 m²
Ponúkame na predaj kompletne prerobený a dispozične zmenený 3-izbový byt o výmere 71m2 + 12m2 b
144,900 € 2041 €/m²
Rodinný dom | 4,844 m²
TUreality ponúka na predaj výnimočný 7-izbový rodinný dom v centre mesta Považská Bystrica, na
590,000 € 122 €/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 49.1 m²
Nie každý byt potrebuje veľké slová. Niektoré jednoducho dávajú zmysel. Tento 2-izbový byt na
125,000 € 2546 €/m²
Garáž | 18 m²
Ponúkame na predaj garáž o výmere 18 m², nachádza sa v Považskej Bystrici, v mestskej časti Kol
20,730 € 1152 €/m²
2 izbový byt | 54.22 m²
TUreality ponúka na predaj príjemný, slnečný 2-izbový byt s loggiou, pozri video youtu.be/y6qw
160,000 € 2951 €/m²
Záhrada | 745 m²
TUreality ponúka na predaj pozemok - záhradu s výmerou 745 m2 v mestskej časti Považskej Bystri
15,000 € 20 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 872 m²
TUreality ponuka na predaj výnimočnú, kompletne zrekonštruovanú chalupu (2018) v malebnej obci
244,000 € 280 €/m²
Obchodné priestory | 1,200 m²
Lukratívna budova v centre mesta Považská Bystrica. Nachádza sa na ul. Štefánikova, ktorá je h
1,000,000 € 833 €/m²
Rodinný dom | 643 m²
TUreality vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj NOVOSTAVBU – Rodinný dom 5KK bude postavený na slnečn
Cena na vyžiadanie
Záhradná chatka | 444 m²
TUreality vám ponúka na predaj útulnú chatku v Považskej Bystrici – ideálne miesto na oddych!
80,000 € 180 €/m²
Rekreačný pozemok | 2,659 m²
TUreality ponúka na predaj pozemok v mestskej časti Považskej Bystrice – v Dolnom Milochove. Po
59 €/m2 59 €/m2
Pozemok pre bytovú výstavbu | 750 m²
Na predaj slnečný stavebný pozemok s celkovou rozlohou 762m2 v pod sídliskom Rozkvet, na ul. Sl
80,000 € 107 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 394 m²
Ponúkame Vám na predaj pozemok so starým domom vo vyhľadávanej prímestskej časti mesta Považská
48,000 € 122 €/m²
Objekt pre obchod | 820 m²
Exkluzívne u nás. Ponúkame na predaj polyfunkčnú budovu o celkovej úžitkovej ploche 960 m², nac
Cena dohodou
Kancelárie, administratívne priestory | 820 m²
599,000 € 730 €/m²
Rodinný dom | 120 m²
Exkluzívne u nás. Ponúkame na predaj starší rodinný dom s úžitkovou plochou 120 m², ktorý sa na
99,000 € 825 €/m²
4 izbový byt | Nezadaná | 89 m²
V novostavbe 2DUBY v Považskej Bystrici ponúkame na predaj moderný 4-izbový byt na 6. poschodí
215,626 € 2423 €/m²
Rodinný dom | 816 m²
Exkluzívne na predaj v lukratívnej lokalite obce Prečín trojpodlažný rodinný dom so záhradou o
170,000 € 208 €/m²
Iný objekt | Milochov | 72.7 m²
ŽSR ponúkajú na predaj prostredníctvom ponukového konania formou elektronickej aukcie stavbu st
59,880 € 824 €/m²
Záhradná chatka | Kalvária | 75 m²
Ponúkame na predaj chatu so súpisným číslom stojacu na pozemku o výmere 390m2 v záhradkovej obl
64,900 € 799 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.