TOKA - PREDANÉ - Príjemný 4 izbový byt - Považská Bystrica

Reality Považská Bystrica

4 izbový byt | Rozkvet | 81.7 m²

PREDANÉ Na predaj príjemný 4-izbový byt nachádzajúci sa v pokojnej časti sídliska Rozkvet v Po

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

Info v RK

ZNÍŽENÁ CENA - NA PREDAJ - Príjemný 3 izbový byt - Považská Bystrica

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | Rozkvet | 68 m²

Ponúkame na predaj svetlý a príjemný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Rozkvetu v Považskej

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

134,000 € 1971 €/m²

PRAKTICKÁ GARÁŽ NA ULICI SLÁDKOVIČOVA V PB 

Reality Považská Bystrica

Garáž | Sládkovičova | 21 m²

Viac než parkovanie. Bezpečie, pohodlie a istota pre vaše vozidlo. Jacek reality s.r.o. ponúka

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 20.02.2026
Objekty na predaj Považská Bystrica

25,000 € 1190 €/m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ - SLOBODÁRKA S NÁJOMCOM

Hľadáte dostupnú investičnú nehnuteľnosť s okamžitým výnosom? Máme pre Vás zaujímavú ponuku. J

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 20.02.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

Info v RK

PRIESTRANNÝ 4-IZBOVÝ BYT NA SNP S VEĽKÝM POTENCIÁLOM

Reality Považská Bystrica

4 izbový byt | Nezadaná | 85 m²

Hľadáte bývanie, ktoré si môžete dotvoriť podľa vlastných predstáv? Chcete priestranný byt v z

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

Info v RK

TECHNICKÝ OBJEKT S POTENCIÁLOM PODNIKANIA NA HLlNÁCH - POVAŽSKÁ BYSTRICA

Reality Považská Bystrica

Objekt pre obchod | Nezadaná | 44 m²

Hľadáte priestor pre svoje podnikanie, investíciu alebo multifunkčný objekt s možnosťou ďalšieh

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Objekty na predaj Považská Bystrica

46,000 € 1045 €/m²

PRIESTRANNÝ 3-IZBOVÝ BYT NA SNP – BALKÓN, PIVNICA A KOMFORTNÉ BÝVANIE

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | Nezadaná | 70 m²

Nastal pre Vás čas nájsť si vlastné bývanie alebo rozšíriť svoje portfólio investícií? Nech už

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 13.03.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

145,000 € 2071 €/m²

VÝNIMOČNÝ STAVEBNÝ POZEMOK S PANORAMATICKÝM VÝHĽADOM NA CELÉ MESTO

Reality Považská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | 2,462 m²

Hľadáte unikátny stavebný pozemok s atmosférou histórie a nádherným výhľadom? Jacek reality s.r

Publikované: 20.05.2025 Aktualizované: 30.09.2025
Pozemky na predaj Považská Bystrica

99 €/m2 99 €/m2

ÚTULNÝ 2-IZBOVÝ BYT VHODNÝ NA INVESTÍCIU/PRENÁJOM V POVAŽSKEJ BYSTRICI

Reality Považská Bystrica

2 izbový byt | 55 m²

Spoločnosť Jacek reality, s. r. o. Vám predstavuje 2-izbový byt na ulici Krížnej ulici v Považs

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 24.07.2025
Byty na predaj Považská Bystrica

Info v RK

Reality Považská Bystrica

Pozemok pre bytovú výstavbu | 2,462 m²

Publikované: 20.05.2025 Aktualizované: 20.05.2025
Pozemky na predaj Považská Bystrica

99 €/m2 99 €/m2

NOVOSTAVBA RODINNÉHO DOMU S MODERNOU ARCHITEKTÚROU

Reality Považská Bystrica

Rodinný dom | 120 m²

NOVOSTAVBA RODINNÉHO DOMU S MODERNOU ARCHITEKTÚROU PRIAMO V POVAŽSKEJ BYSTRICI Jacek reality,

Publikované: 22.05.2025 Aktualizované: 14.02.2026
Domy na predaj Považská Bystrica

Info v RK

Luxusný pozemok pre RD v Orlovom na predaj

Reality Považská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,058 m²

Ponúkame na predaj pozemok o výmere 2058m2 (cca 32m x 63m) + podiel na súkromnej prístupovej c

Publikované: 02.09.2025 Aktualizované: 29.09.2025
Pozemky na predaj Považská Bystrica

225,000 € 109 €/m²

3-izbový byt s balkónom – Mládežnícka ulica

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | Mládežnícka | 68.55 m²

Ponúkame Vám na predaj nový, svetlý a udržiavaný 3-izbový byt situovaný vo tichej lokalite Stro

Publikované: 11.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

147,910 € 2158 €/m²

Ponúkame Vám na predaj rekreačný les v Považskej Bystrici.

Reality Považská Bystrica

Rekreačný pozemok | Družstevná | 67,000 m²

Ponúkame Vám na predaj rekreačný les v Považskej Bystrici v chatovej oblasti Dráhy. Pozemok má

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 09.01.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

Cena dohodou

REKREAČNÝ BUNGALOV v srdci prírody – Manínska tiesňava

Reality Považská Bystrica

Chalupa, rekreačný domček | 42 m²

Rekreačné bungalovy v srdci prírody – Manínska tiesňava Ponúkame jedinečnú príležitosť na kúpu

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Považská Bystrica

89,900 € 2140 €/m²

Rodinný dom v Považskom Podhradí na predaj

Reality Považská Bystrica

Rodinný dom | Považské Podhradie | 250 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom s garážou, hospodárskou budovou a záhradou, nachádzajúci sa v ce

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Domy na predaj Považská Bystrica

184,000 € 736 €/m²

FINREA│Predaj rodinný dom na pozemku 1602 m² - Pov. Bystrica

Reality Považská Bystrica

Rodinný dom | Šoltésová | 198.95 m²

Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom nachádzajúci sa v pokojnej časti mesta Považská Byst

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Považská Bystrica

180,000 € 905 €/m²

Výrobno - skladová hala Horný Moštenec

Reality Považská Bystrica

Priestor pre sklad | 382 m²

Hala pre priemyselné využitie v Hornom Moštenci ( 7 km Považská Bystrica ) Hala má 383 m2 (vo

Publikované: 13.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Považská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

Byt po rekonštrukcii, Považská Bystrica

Reality Považská Bystrica

2 izbový byt | Krížna | 46 m²

NA PREDAJ | Realitná kancelária ZARA PROPERTIES ponúka na predaj priestranný byt po kompletnej

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Krásny svetlý 3-izbový byt v tichej lokalite PB

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | 70.72 m²

Spoločnosť TUreality ponúka na predaj krásny a útulný 3-izbový byt v tichej lokalite Považskej

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

185,000 € 2616 €/m²

🔥 PRIPRAVUJEME: Veľký 2,5-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – 65 m²

Reality Považská Bystrica

2 izbový byt | PB | 65 m²

EXPERT BÝVANIA Vám ponúka : 🔥 PRIPRAVUJEME: Veľký 2,5-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii –

Publikované: 05.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

160,000 € 2462 €/m²

Garsónka 27 m² v pôvodnom stave – veľký potenciál, pripravujeme do predaja

Reality Považská Bystrica

Garsónka | PB | 27 m²

EXPERT BÝVANIA Vám ponúka : Pripravujeme do predaja garsónku 27 m² – pôvodný stav, ideálna na

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

73,000 € 2704 €/m²

UŽ ČOSKORO V PONUKE TOP 1 IZBOVÝ BYT

Reality Považská Bystrica

1 izbový byt | PB | 1 m²

EXPERT BÝVANIA Vám ponúka : 🚧 UŽ ČOSKORO V PONUKE 🚧 1 IZBOVÝ BYT | Považská Bystrica Priprav

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

Cena dohodou

Na predaj | Veľký rodinný dom | SNP P. Bystrica

Reality Považská Bystrica

Rodinný dom | Nezadaná | 300 m²

Luca & Doren ponúka na predaj veľkorysý dom bez susedov na jednej z najlepších adries v Považsk

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Domy na predaj Považská Bystrica

330,000 € 1100 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30311)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (773)
Rodinné domy na predaj (23059)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8518)
Upresniť hľadanie