Polyfunkčný objekt | 1,200 m²
Realitná kancelária HALO reality a Marcel Brezničan, kontakt: 0903 379 488, nehnuteľnosť s ID:
Cena dohodou
2 izbový byt | M. Kukučína | 56 m²
114,000 € 2036 €/m²
Záhrada | 1,852 m²
55 €/m2 55 €/m2
Rodinný dom | 682 m²
Veľkorysá 8 izbová vila v alpskom štýle s panoramatickým výhľadom na Vážsku kaskádu a okolité l
Info v RK
2 izbový byt | 41 m²
Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt v Považskej Bystrici na Mládežníckej ulici, v bytovke ktorá
1 € 0 €/m²
Orná pôda | Milochov | 3,229 m²
Na predaj pozemok o veľkosti 3229m2 v obci Dolný Milochov. Pozemok sa nachádza v blízk
Cena dohodou
Iný poľnohosp. pozemok | 1,340 m²
Realitná kancelária RED ponúka slnečný Investičný pozemok, parcela “C” trvalý trávnatý porast,
Cena dohodou
3 izbový byt | 81 m²
Ponúkame na predaj 3-izbový byt v Považskej Bystrici. Nachádza sa v širšom centre mesta, v malo
179,000 € 2210 €/m²
4 izbový byt | 83 m²
Rezerovovaný. Nadčasový a priestranný 4-izbový byt po rekonštrukcii – Rozkvet, Považská Bystri
172,000 € 2072 €/m²
3 izbový byt | 71 m²
Ponúkame na predaj 3-izbový byt v novostavbe Helenky na Rozkvete. Byt má výmeru 71m2 a nachádz
189,000 € 2662 €/m²
Komerčná zóna | 3,850 m²
Ponúkame na predaj slnečný pozemok na južnej strane okraja mesta Považská Bystrica. Pozemok na
231,000 € 60 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Hliny | 792 m²
TARGETreal Vám exkluzívne ponúka na predaj 4 stavebné pozemky vo vyhľadávanej lokalite mesta Po
134,400 € 170 €/m²
Obchodné priestory | Nezadaná | 132 m²
LUHOVA reality Vám výhradne ponúka na predaj „Projekt 5 kontajnerov“ nachádzajúci sa pri Superm
149,900 € 1208 €/m²
3 izbový byt | Rozkvet | 69 m²
LUHOVA reality Vám výhradne ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s obľúbenou dispozíciou,
138,000 € 2000 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Ďurďové | 1,159 m²
LUHOVA reality Vám vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj pozemok na výstavbu rodinného domu v
55,000 € 47 €/m²
4 izbový byt | Nezadaná | 87 m²
Ponúkame Vám na predaj priestranný a slnečný 4-izbový byt, ktorý sa nachádza v Považskej Bystri
167,000 € 1920 €/m²
Rekreačný pozemok | Nezadaná | 655 m²
Ponúkame Vám exkluzívne na predaj krásny rekreačný pozemok, ktorý sa nachádza v Považskej Bystr
35,000 € 53 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 904 m²
Ponúkame Vám na predaj krásny stavebný pozemok o výmere 904 m2 z čoho 146 m2 je podiel na súkro
93,900 € 104 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 392 m²
Ponúkam na predaj pozemok v nádhernom prostredí Horného Považia v obci Považské Podhradie. Na p
45,000 € 115 €/m²
Lúka, pasienok | Dolný Moštenec | 4,975 m²
Ponúkame Vám na predaj lesný pozemok v Považskej Bystrici - Dolný Moštenec. Plocha pozemku 497
45,000 € 9 €/m²
3 izbový byt | Lánska | 65 m²
AstonReal so súhlasom majiteľa ponúka na predaj tento veľmi pekný, zariadený 3-izbový byt na ul
137,000 € 2108 €/m²
Rodinný dom | Sládkovičova 685 | 138 m²
Hľadáte pokojné bývanie obklopené zeleňou, no zároveň s výbornou dostupnosťou do mesta? Máme ho
334,900 € 2427 €/m²
Rodinný dom | Sládkovičova 685 | 158 m²
374,900 € 2373 €/m²
3 izbový byt | Sládkovičova 685 | 84 m²
🌿 Ticho, výhľad a priestor, ktorý si zamilujete – tento byt je už v predaji! ✨ Jedinečný 3 izb
204,900 € 2439 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.