Na prenájom -haly pre ľahkú výrobu , Považská Bystrica

Reality Považská Bystrica

Priestor pre sklad | Centrum | 100 m²

Ponúkame na prenájom haly pre ľahkú NEOTRASOVÚ výrobu o výmere od 100 do (3x)1500 m2. Veľkosť a

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Považská Bystrica

1.9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na prenájom - sklady, Považská Bystrica

Reality Považská Bystrica

Priestor pre sklad | Centrum | 1,500 m²

Ponúkame na prenájom skladové priestory o výmere od 100 do (3x)1500 m2. Veľkosť aj vybavenie je

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Považská Bystrica

6.4 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

„BYT | 2-izbový byt s balkónom a parkovaním | Certifikát A | Tehla | PB Mládežnícka"

Reality Považská Bystrica

2 izbový byt | 51 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v tehlovej novostavbe z roku 2019 na ulici Mládežnícka v Považs

Publikované: 14.04.2021 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

139,000 € 11 €/m²

Stavebný pozemok 2 848 m² alebo 1424m2 – Milochov

Reality Považská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Milochov | 2,848 m²

Ponúkame na predaj priestranný stavebný pozemok o celkovej výmere 2 848 m², nachádzajúci sa v p

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

80 €/m2 80 €/m2

BUNGALOV V SRDCI PRÍRODY

Reality Považská Bystrica

Rodinný dom | 42 m²

Rekreačné bungalovy v srdci prírody – Manínska tiesňava Ponúkame jedinečnú príležitosť na kúpu

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Považská Bystrica

89,900 € 2140 €/m²

Na predaj - 3i BYT s loggiou - Považská Bystrica

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | Rozkvet | 68 m²

StorkReal Vám ponúka na predaj 3i BYT s výmerou 68m². Nachádza sa na prvom poschodí panelovej b

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 07.11.2025
Byty na predaj Považská Bystrica

114,000 € 1676 €/m²

Kúpou voľný - 3i BYT v obľúbenej časti - "HÁČKA" Pb

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | Nezadaná | 68 m²

StorkReal Vám ponúka na predaj 3i BYT s výmerou 68m². Nachádza sa na 6tom poschodí panelového b

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

134,000 € 1971 €/m²

Kancelárske priestory na prenájom (20 - 600 m2) / Považská Bystrica

Reality Považská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Hliny | 30 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v modernej budove HANT v komplexe AB Hliny v Pov

Publikované: 06.05.2024 Aktualizované: 07.04.2026
Priestory na prenájom Považská Bystrica

8.5 €/m2/mesiac 9 €/m2/mesiac

NA PREDAJ / Kompletne zrekonštruovaný 3+kk izbový byt / Rozkvet - Považská Bystrica

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | Helenská | 67 m²

NA PREDAJ: zrekonštruovaný 3+kk-izbový byt | Považská Bystrica – Rozkvet (pri Helenkách) Ponú

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

137,000 € 2045 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na prenájom Kancelárske priestory o celkovej výmere 102 m2

Reality Považská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Nezadaná | 102 m²

Ponuka na Prenájom kancelárskych priestorov s úžitkovou plochou 80 m2 v Považskej Bystrici v pr

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Priestory na prenájom Považská Bystrica

7 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Stavebný Pozemok Udiča

Reality Považská Bystrica

Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²

Exkluzívne Vám Ponúkame na predaj atraktívny investičný pozemok o výmere 2 362 m², nachádzajúci

Publikované: 28.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

33 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebný pozemok pre Obchodné centrum

Reality Považská Bystrica

Pozemok pre bytovú výstavbu | 3,362 m²

EXKLUZÍVNY POZEMOK V CENTRE POVAŽSKEJ BYSTRICE – S PROJEKTOM NA ADMINISTRATÍVNO-OBCHODNÉ CENTRU

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

300 €/m2 300 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok na veľkú záhradu

Reality Považská Bystrica

Iný poľnohosp. pozemok | 2,305 m²

Slnečný pozemok s celkovou rozlohou 2305m2 v obci Prečin v časti Lúky, pri Považskej Bystrici.

Publikované: 13.02.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

17,000 € 7 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok v projekte: 572 m² v exkluzívnej komunite 4 domov, Svederník - Marček pri Žiline, Cena: 108.097€

Reality Považská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Marček | 0 m²

EXKLUZÍVNE! PREČO JE PROJEKT MEDOVÁ LÚKA INÝ? Plánovaná výstavba iba 4 rodinných domov. Vlastná

Publikované: 09.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

108,097 €

PRENÁJOM KRÁSNEHO ZARIADENÉHO 1-IZBOVÉHO BYTU

Reality Považská Bystrica

1 izbový byt | 38 m²

Spoločnosť Jacek reality, s. r. o. Vám ponúka možnosť prenajať si krásny 1-izbový byt po komple

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na prenájom Považská Bystrica

445 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

ÚTULNÝ 1-IZBOVÝ BYT S DVOMA BALKÓNMI VO VYHĽADÁVANEJ LOKALITE STRED V POVAŽSKEJ BYSTRICI

Reality Považská Bystrica

1 izbový byt | Nezadaná | 36 m²

„Bývanie v srdci mesta – všetko na dosah, stačí vyjsť z dverí! Vyhovuje Vám mestský život, kde

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

102,500 € 2847 €/m²

PRIESTRANNÝ 4-IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE V OBĽÚBENEJ ČASTI ZAKVAŠOV – POVAŽSKÁ BYSTRICA

Reality Považská Bystrica

4 izbový byt | Nezadaná | 100 m²

Snívate o modernom bývaní, ktoré spája komfort rodinného domu s výhodami bytu? Túžite po priest

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

174,900 € 1749 €/m²

MENŠÍ 2-IZBOVÝ BYT NA LÁNSKEJ – IDEÁLNY ŠTART ALEBO INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ

Reality Považská Bystrica

2 izbový byt | Nezadaná | 43 m²

Ak hľadáte útulný byt v dobrej lokalite, ktorý si môžete prispôsobiť podľa seba alebo ho využiť

Publikované: 05.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

101,990 € 2372 €/m²

NOVOSTAVBA - 4IZ BUNGALOV V HORNOM MOŠTENCI S PEKNÝM VÝHĽADOM

Reality Považská Bystrica

Rodinný dom | Horný Moštenec | 89 m²

Realitná kancelária MADreal Vám vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj novostavbu 4-izbového b

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 25.04.2026
Domy na predaj Považská Bystrica

235,000 € 2640 €/m²

Skladovo-výrobné priestory 823m2 na prenájom

Reality Považská Bystrica

Priestor pre sklad | Robotnícka | 823.4 m²

Ponúkame na prenájom skladovo-výrobné priestory v Považskej Bystrici v časti strojárne. Priesto

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 15.01.2026
Priestory na prenájom Považská Bystrica

Cena dohodou

Samostatná kancelária 35m2 v Považskej Bystrici

Reality Považská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | 35.28 m²

Ponúkame na prenájom novú samostatnú kanceláriu na 2. poschodí kompletne zrekonštruovanej admin

Publikované: 13.08.2025 Aktualizované: 20.10.2025
Priestory na prenájom Považská Bystrica

Cena dohodou

Skladovo-výrobné priestory 823m2 na prenájom

Reality Považská Bystrica

Priestor pre výrobu | Robotnícka | 823.4 m²

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 15.01.2026
Priestory na prenájom Považská Bystrica

Cena dohodou

Výrobná hala - Považská Bystrica

Reality Považská Bystrica

Výrobný objekt | Považské Podhradie | 4,625 m²

Nehnuteľnosť pozostáva z výrobných - skladových priestorov s celkovou podlahovou plochou cca. 4

Publikované: 16.07.2025 Aktualizované: 16.07.2025
Objekty na predaj Považská Bystrica

Cena dohodou

PARKING-zastrešený, centrum PB

Reality Považská Bystrica

Garáž | Nezadaná | 20 m²

Ponúkame na prenájom veľký PARKING zastrešený- v centre Považskej Bystrice. - nachádza sa v no

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026