PB2990 REZERVOVANÝ Rodinný dom Jelšové Považská Bystrica

Reality Považská Bystrica

Rodinný dom | Šoltésovej | 160 m²

Ponúkame Vám rodinný dom v tesnej blízkosti centra mesta Považská Bystrica - mestská časť Jelšo

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Domy na predaj Považská Bystrica

149,000 € 931 €/m²

Obchodný priestor na Štefánikovej ulici pri kruháči.

Reality Považská Bystrica

Obchodné priestory | Štefánikova ulica | 66 m²

Ponúkame na prenájom lukratívny obchodný priestor o výmere 66 m2, nachádzajúci sa v tesnej blíz

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Považská Bystrica

Cena dohodou

Rezervované! Ponúkame na predaj 3 izbový byt v Považskej Bystrici.

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | Helenská | 68 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt na sídlisku Rozkvet v Považskej Bystrici. Byt disponuje rozloho

Publikované: 29.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

139,000 € 2044 €/m²

Ponúkame na predaj výrobno - skladové priestory v Podvaží. Možnosť predaja celej firmy.

Reality Považská Bystrica

Výrobný objekt | 480 m²

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruované výrobno-skladové priestory nachádzajúce sa v lokal

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Považská Bystrica

750,000 € 1563 €/m²

TOKA - PREDANÉ - Príjemný 4 izbový byt - Považská Bystrica

Reality Považská Bystrica

4 izbový byt | Rozkvet | 81.7 m²

PREDANÉ Na predaj príjemný 4-izbový byt nachádzajúci sa v pokojnej časti sídliska Rozkvet v Po

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

Info v RK

ZNÍŽENÁ CENA - NA PREDAJ - Príjemný 3 izbový byt - Považská Bystrica

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | Rozkvet | 68 m²

Ponúkame na predaj svetlý a príjemný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Rozkvetu v Považskej

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

134,000 € 1971 €/m²

PRENÁJOM: VÝROBNO-SKLADOVÝ PRIESTOR V STROJÁRŇACH V PB

Reality Považská Bystrica

Priestor pre výrobu | 236 m²

Hľadáte priestor, ktorý podčiarkne prestíž Vášho podnikania? Jacek reality s.r.o. Vám ponúka

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 20.02.2026
Priestory na prenájom Považská Bystrica

Info v RK

PRAKTICKÁ GARÁŽ NA ULICI SLÁDKOVIČOVA V PB 

Reality Považská Bystrica

Garáž | Sládkovičova | 21 m²

Viac než parkovanie. Bezpečie, pohodlie a istota pre vaše vozidlo. Jacek reality s.r.o. ponúka

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 20.02.2026
Objekty na predaj Považská Bystrica

25,000 € 1190 €/m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ - SLOBODÁRKA S NÁJOMCOM

Hľadáte dostupnú investičnú nehnuteľnosť s okamžitým výnosom? Máme pre Vás zaujímavú ponuku. J

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 20.02.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

Info v RK

PRENÁJOM SVETLÝ 3-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM NA ROZKVETE

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | Rozkvet | 64 m²

Hľadáte bývanie s príjemnou atmosférou, kde sa môžete ihneď nasťahovať a kochať sa krásnymi výh

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na prenájom Považská Bystrica

650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

PRIESTRANNÝ 4-IZBOVÝ BYT NA SNP S VEĽKÝM POTENCIÁLOM

Reality Považská Bystrica

4 izbový byt | Nezadaná | 85 m²

Hľadáte bývanie, ktoré si môžete dotvoriť podľa vlastných predstáv? Chcete priestranný byt v z

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

Info v RK

TECHNICKÝ OBJEKT S POTENCIÁLOM PODNIKANIA NA HLlNÁCH - POVAŽSKÁ BYSTRICA

Reality Považská Bystrica

Objekt pre obchod | Nezadaná | 44 m²

Hľadáte priestor pre svoje podnikanie, investíciu alebo multifunkčný objekt s možnosťou ďalšieh

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Objekty na predaj Považská Bystrica

46,000 € 1045 €/m²

PRIESTRANNÝ 3-IZBOVÝ BYT NA SNP – BALKÓN, PIVNICA A KOMFORTNÉ BÝVANIE

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | Nezadaná | 70 m²

Nastal pre Vás čas nájsť si vlastné bývanie alebo rozšíriť svoje portfólio investícií? Nech už

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 13.03.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

145,000 € 2071 €/m²

VÝNIMOČNÝ STAVEBNÝ POZEMOK S PANORAMATICKÝM VÝHĽADOM NA CELÉ MESTO

Reality Považská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | 2,462 m²

Hľadáte unikátny stavebný pozemok s atmosférou histórie a nádherným výhľadom? Jacek reality s.r

Publikované: 20.05.2025 Aktualizované: 30.09.2025
Pozemky na predaj Považská Bystrica

99 €/m2 99 €/m2

ÚTULNÝ 2-IZBOVÝ BYT VHODNÝ NA INVESTÍCIU/PRENÁJOM V POVAŽSKEJ BYSTRICI

Reality Považská Bystrica

2 izbový byt | 55 m²

Spoločnosť Jacek reality, s. r. o. Vám predstavuje 2-izbový byt na ulici Krížnej ulici v Považs

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 24.07.2025
Byty na predaj Považská Bystrica

Info v RK

Reality Považská Bystrica

Pozemok pre bytovú výstavbu | 2,462 m²

Publikované: 20.05.2025 Aktualizované: 20.05.2025
Pozemky na predaj Považská Bystrica

99 €/m2 99 €/m2

NOVOSTAVBA RODINNÉHO DOMU S MODERNOU ARCHITEKTÚROU

Reality Považská Bystrica

Rodinný dom | 120 m²

NOVOSTAVBA RODINNÉHO DOMU S MODERNOU ARCHITEKTÚROU PRIAMO V POVAŽSKEJ BYSTRICI Jacek reality,

Publikované: 22.05.2025 Aktualizované: 14.02.2026
Domy na predaj Považská Bystrica

Info v RK

NADŠTANDARDNÝ 2-IZBOVÝ BYT S TERASOU, BALKÓNOM A 2 PARKOVACÍMI MIESTAMI PANORÁMA – POVAŽSKÁ BYSTRICA 75 m²

Reality Považská Bystrica

2 izbový byt | Rozkvet | 75 m²

Ponúkame Vám na prenájom exkluzívne zariadený dvojizbový byt v prestížnom projekte Panoráma, kt

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 09.12.2025
Byty na prenájom Považská Bystrica

900 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Luxusný pozemok pre RD v Orlovom na predaj

Reality Považská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,058 m²

Ponúkame na predaj pozemok o výmere 2058m2 (cca 32m x 63m) + podiel na súkromnej prístupovej c

Publikované: 02.09.2025 Aktualizované: 29.09.2025
Pozemky na predaj Považská Bystrica

225,000 € 109 €/m²

3-izbový byt s balkónom – Mládežnícka ulica

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | Mládežnícka | 68.55 m²

Ponúkame Vám na predaj nový, svetlý a udržiavaný 3-izbový byt situovaný vo tichej lokalite Stro

Publikované: 11.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

147,910 € 2158 €/m²

Exkluzívne u nás. Ponúkame na prenájom výrobno-skladový areál nachádzajúci sa v priemyselnej zóne pri ceste na Milochov.

Reality Považská Bystrica

Skladový objekt | Milochov | 280 m²

Exkluzívne u nás. Ponúkame na prenájom výrobno-skladový areál nachádzajúci sa v priemyselnej zó

Publikované: 16.02.2023 Aktualizované: 02.07.2025
Objekty na prenájom Považská Bystrica

6,900 €/mesiac 25 €/mesiac/m²

Ponúkame Vám na predaj rekreačný les v Považskej Bystrici.

Reality Považská Bystrica

Rekreačný pozemok | Družstevná | 67,000 m²

Ponúkame Vám na predaj rekreačný les v Považskej Bystrici v chatovej oblasti Dráhy. Pozemok má

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 09.01.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

Cena dohodou

REKREAČNÝ BUNGALOV v srdci prírody – Manínska tiesňava

Reality Považská Bystrica

Chalupa, rekreačný domček | 42 m²

Rekreačné bungalovy v srdci prírody – Manínska tiesňava Ponúkame jedinečnú príležitosť na kúpu

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Považská Bystrica

89,900 € 2140 €/m²

Rodinný dom v Považskom Podhradí na predaj

Reality Považská Bystrica

Rodinný dom | Považské Podhradie | 250 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom s garážou, hospodárskou budovou a záhradou, nachádzajúci sa v ce

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Domy na predaj Považská Bystrica

184,000 € 736 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Byty na predaj v Bratislave (8523)
Rodinné domy na predaj (23064)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Reality v Martine (773)
Upresniť hľadanie