PRENÁJOM KANCELÁRSKE NOVÉ PRIESTORY, POVAŽSKÁ BYSTRICA

Reality Považská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | 33 m²

Ponúkame na prenájom nové kancelárske priestory v Považskej Bystrici, blízko centra mesta a ďia

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Považská Bystrica

9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

PREDAJ POZEMOK POVAŽSKÁ BYSTRICA, JELŠOVÉ, Znížená cena !

Reality Považská Bystrica

Iný stavebný pozemok | Jelšové | 1,452 m²

Ponúkame na predaj pozemok blízko centra mesta Považská Bystrica, prímestská časť Jelšové. Poz

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

82,600 € 57 €/m²

PREDAJ 3 IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM A PARKOVANÍM, POV.BYSTRICA

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | Strojárska štvrť | 73 m²

Ponúkame na predaj útulný nový 3-izbový byt s balkónom a s vlastným parkovacím miestom v Považs

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

153,600 € 2104 €/m²

PRENÁJOM NOVÉ KANCELÁRSKE PRIESTORY, POVAŽSKÁ BYSTRICA

Reality Považská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | 22 m²

Publikované: 13.03.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Považská Bystrica

9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

PRENÁJOM - 2 IZBOVÝ BYT STRED POVAŽSKÁ BYSTRICA

Reality Považská Bystrica

2 izbový byt | 66 m²

Ponúkame na prenájom priestranný 2 - izbový byt s 2 balkónmi situovaný v centre mesta Považská

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Považská Bystrica

500 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

PREDAJ 3 IZB.BYT S PARKOVACÍM MIESTOM, POV.BYSTRICA, ZĽAVA!

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | Strojárska štvrť | 73 m²

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

153,600 € 2104 €/m²

PREDAJ 3IZB. BYT STRED, POVAŽSKÁ BYSTRICA, ZĽAVA !

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | STRED | 61 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt - evidovaný ako nebytový priestor v centre mesta - Stred v Po

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

113,000 € 1852 €/m²

Prenájom rodinného domu

Reality Považská Bystrica

Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²

Dream Reality Vám exkluzívne ponúka na prenájom 4 izbový rodinný dom v Považskej Bystrici v čas

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na prenájom Považská Bystrica

850 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

člen NARKS

Investičné pozemky na predaj PRAMIENKY - Rajecké Teplice

Reality Považská Bystrica

Rekreačný pozemok | Dielnice | 758 m²

www.pramienky.sk Dream Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj 41 parciel s možnosťou budúcej

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 19.11.2025
Pozemky na predaj Považská Bystrica

23 €/m2 23 €/m2

člen NARKS

3i byt Lánska komplet prerobený

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | 72 m²

TUreality ponúka na predaj krásny a kompletne moderne zrekonštruovaný 3 izbový byt na Lánskej v

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

155,000 € 2153 €/m²

2 izbový byt v pôvodnom stave na Rozkvete na predaj

Reality Považská Bystrica

2 izbový byt | Vajanského | 48 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt s lóggiou a pivnicou o výmere 48m2 situovaný na 1. poschodí byt

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

103,000 € 2146 €/m²

Záhradka s chatou na Kalsovom na predaj

Reality Považská Bystrica

Záhradná chatka | M. Kukučína | 60 m²

Ponúkame na predaj terasovitú záhradku o výmere 564m2 v záhradkovej osade Kalsové. Na pozemku

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Považská Bystrica

33,000 € 550 €/m²

Investičná príležitosť* Na predaj Pozemok Považská Bystrica - 10000 m2

Reality Považská Bystrica

Rekreačný pozemok | 10,000 m²

189421 V okrese Považská Bystrica, kataster Klieština predáme krásny pozemok ohraničený malým p

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

11 €/m2 11 €/m2

Kancelárske a prevádzkové priestory- Dubnica nad Váhom (52 m2, 104 m2)

Reality Považská Bystrica

Administratívny objekt | 52 m²

VAŠE REALITY - realitná kancelária - ponúkame Vám zaujímavé priestory na podnikanie, vhodné ako

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Považská Bystrica

490 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ v Manínskej tiesňave – Rekreačné 2.izbové bungalov v srdci prírody

Reality Považská Bystrica

Chalupa, rekreačný domček | 100 m²

TUreality ponúka na predaj unikátny investičný projekt murovaných rekreačných bungalovov v exkl

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Považská Bystrica

Cena dohodou

rkDOM | 4-izbový zariadený rodinný dom na predaj 38 km od Považskej Bystrice

Reality Považská Bystrica

Rodinný dom | 111 m²

Ponúkam na predaj kompletne zariadený dvojpodlažný rodinný dom s úžitkovou plochou 111 m² na

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Považská Bystrica

220,000 € 1982 €/m²

Prenájom obchod/kancelária NP nová kompletná rekonštrukcia, centrum PB

Reality Považská Bystrica

Obchodné priestory | Moyzesova | 53 m²

REALITY PV s.r.o. Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na prenájom kancelárske/obchodné

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Považská Bystrica

9.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Prenájom kanc./obchodné priestory, nová kompl. rekonšt., centrum PB

Reality Považská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Moyzesova | 53 m²

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Považská Bystrica

9.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Pozemok na predaj, Považska Bystrica - Jelšové

Reality Považská Bystrica

Orná pôda | Nezadaná | 1,022 m²

Ponúkame na predaj pozemok o celkovej výmere 1 022 m², z toho úžitková plocha 936 m² a podiel n

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

99,900 € 98 €/m²

Výrobné priestory, Považská Bystrica

Reality Považská Bystrica

Priestor pre sklad | Nezadaná | 100 m²

Ponúkame na prenájom haly pre ľahkú, neotrasovú výrobu s rozlohou od 100 m² do 3×1500 m². Pries

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Považská Bystrica

1.9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Pivničné skladové priestory, Považská Bystrica

Reality Považská Bystrica

Priestor pre sklad | Nezadaná | 212.75 m²

Ponúkame na prenájom pivničné skladové priestory s výmerou 100 m² a 112,75 m², ktoré sa nachádz

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Považská Bystrica

2.15 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Technické kancelárie, Považská Bystrica

Reality Považská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Nezadaná | 50 m²

Ponúkame na prenájom technické kancelárie s výmerou od 50 m², ktoré sa nachádzajú v administrat

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Považská Bystrica

1.9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Výrobná hala s kanceláriami, Považská Bystrica

Reality Považská Bystrica

Polyfunkčný objekt | Bajzova | 666.21 m²

Ponúkame na prenájom výrobnú halu s kancelárskymi priestormi nachádzajúcu sa v priemyselnej zón

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Považská Bystrica

2,816 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Na prenájom -haly pre ľahkú výrobu , Považská Bystrica

Reality Považská Bystrica

Priestor pre sklad | Centrum | 1,500 m²

Ponúkame na prenájom haly pre ľahkú NEOTRASOVÚ výrobu o výmere od 100 do (3x)1500 m2. Veľkosť a