NA PREDAJ ! Záhradka 358m2 SNP Považská Bystrica

Reality Považská Bystrica

Záhrada | Sídlisko SNP | 358 m²

🌿 Záhradka s pivnicou v obľúbenej lokalite SNP – Považská Bystrica 🍇 oddych, pestovanie alebo v

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

23,990 € 67 €/m²

Na predaj! 3-izbový byt s garážou Považská Bystrica-centrum

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | . | 85 m²

✨ Na predaj 3 izbový byt v Považskej Bystrici – TOP lokalita blízko centra ✨ Hľadáte ideálne b

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

178,999 € 2106 €/m²

IBA U NÁS! Byt s benefitmi domu, 4i, terasa a pozemok 450m2

Reality Považská Bystrica

4 izbový byt | Sládkovičova | 196 m²

🌿 VIANEMA | Moderné bývanie s atmosférou domu | 4-izbový byt s terasasou a vlastným pozemkom 45

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

299,900 € 1530 €/m²

IBA U NÁS! Moderný 4i rodinný dom s dvojgarážou, 770m2,PB

Reality Považská Bystrica

Rodinný dom | Sládkovičova 685 | 138 m²

Hľadáte pokojné bývanie obklopené zeleňou, no zároveň s výbornou dostupnosťou do mesta? Máme ho

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Považská Bystrica

344,900 € 2499 €/m²

IBA U NÁS! Na prenájom poschodie v budove v Považskej Bystrici

Reality Považská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Robotnícka | 950 m²

Vianema exkluzívne ponúka na prenájom zaujímavú budovu v priemyselnej zóne Považskej Bystrici v

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Považská Bystrica

5,900 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! Na predaj priestranný 3i byt, Považská Bystrica

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | Sládkovičova 985 | 71 m²

🆕 Nádherná novostavba 3 izbového bytu s výhľadom, ktorý si zamilujete na prvý pohľad! Byt je s

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

194,900 € 2745 €/m²

IBA U NÁS! Na prenájom 3-podlažná budova, Považská Bystrica

Reality Považská Bystrica

Objekt pre obchod | Robotnícka | 2,850 m²

Vianema exkluzíve ponúka na prenájom zaujímavú 3 podlažnú budovu v priemyselnej zóne Považskej

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Považská Bystrica

13,900 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj komerčný objekt s reštauráciou Manínska Tiesňava

Reality Považská Bystrica

Chalupa, rekreačný domček | Považská Teplá | 300 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj komerčný priestor v atraktívnej turistickej pr

Publikované: 01.11.2022 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Považská Bystrica

880,000 € 2933 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ - POZEMOK NA SAMOTE DOLNÝ MILOCHOV OKRES POVAŽSKÁ BYSTRICA

Reality Považská Bystrica

Orná pôda | 4,565 m²

Ponúkame na predaj veľkorysý pozemok situovaný v prímestskej časti mesta Považská Bystrica, v D

Publikované: 16.08.2022 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

36,900 € 8 €/m²

PREDAJ - ZÁHRADA S CHATKOU, DOLINKY, POVAŽSKÁ BYSTRICA

Reality Považská Bystrica

Záhradná chatka | Považská Bystrica | 19 m²

Ponúkame na predaj záhradu so záhradkárskou chatkou v osobnom vlastníctve situovanú v záhradkár

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Považská Bystrica

47,000 € 2474 €/m²

PRENÁJOM OBCHODNÉ, KANCELÁRSKE A SKLADOVÉ PRIESTORY, CENTRUM PB

Reality Považská Bystrica

Obchodné priestory | Centrum | 100 m²

Ponúkame na prenájom obchodné (reštauračné), kancelárske alebo skladové priestory, situované na

Publikované: 14.05.2019 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Považská Bystrica

8 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

KÚPA 3 IZBOVÝ BYT POVAŽSKÁ BYSTRICA

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | Stred | 70 m²

Hľadáme pre nášho klienta 3-izbový byt v Považskej Bystrici, lokalita Stred alebo Lánska. Byt

Publikované: 13.03.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

140,000 € 2000 €/m²

PRENÁJOM - 1 IZBOVÝ BYT STRED POVAŽSKÁ BYSTRICA

Reality Považská Bystrica

1 izbový byt | Stred | 35 m²

Ponúkame na prenájom 1 - izbový byt v Považskej Bystrici na sídlisku Stred. Byt je čiastočne z

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Považská Bystrica

390 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

PREDAJ-POZEMOK JELŠOVÉ-POVAŽSKÁ BYSTRICA,VHODNÝ NA BILLBOARD AJ REKREÁCIU

Reality Považská Bystrica

Iný poľnohosp. pozemok | Považská Bystrica | 3,577 m²

Ponúkame na predaj veľkorysý pozemok situovaný v prímestskej časti mesta Považská Bystrica, v J

Publikované: 03.04.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

5 € 0 €/m²

PREDAJ - POZEMOK 1102 m2 PRAZNOV POVAŽSKÁ BYSTRICA

Reality Považská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Praznov | 1,102 m²

BuBy reality ponúkame na predaj jedinečný pozemok situovaný v prímestskej časti mesta Považská

Publikované: 17.04.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

45,000 € 41 €/m²

PRENÁJOM-3 IZBOVÝ NEBYTOVÝ PRIESTOR 73 m2,POVAŽSKÁ BYSTRICA

Reality Považská Bystrica

Objekt pre obchod | Sládkovičova | 73 m²

Ponúkame na prenájom veľkorysý nebytový priestor v Považskej Bystrici na ulici Sládkovičova. P

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Považská Bystrica

650 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

PRENÁJOM-3 IZBOVÝ BYT,73 m2, ul. SLÁDKOVIČOVA, POV. BYSTRICA

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | Sládkovičova | 73 m²

Ponúkame na prenájom veľkorysý, nový 3 - izbový byt v Považskej Bystrici na ulici Sládkovičova.

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Považská Bystrica

650 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

PREDAJ OBCHODNÉ PRIESTORY, CENTRUM POV. BYSTRICA, ZĽAVA!

Reality Považská Bystrica

Objekt pre obchod | STRED | 61 m²

Ponúkame na predaj obchodné priestory v centre mesta - Stred v Považskej Bystrici. Priestory o

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Považská Bystrica

113,000 € 1852 €/m²

KÚPA 3 IZBOVÝ BYT POVAŽSKÁ BYSTRICA

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | Stred | 70 m²

Publikované: 07.10.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

135,000 € 1929 €/m²

KÚPA 1 IZBOVÝ BYT POVAŽSKÁ BYSTRICA

Reality Považská Bystrica

1 izbový byt | 36 m²

Hľadáme súrne pre nášho klienta 1-izbový byt v Považskej Bystrici. Cena nehnuteľnosti do 90 00

Publikované: 01.10.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

90,000 € 2500 €/m²

PREDAJ - POZEMOK PRAZNOV POVAŽSKÁ BYSTRICA 7346 m2

Reality Považská Bystrica

Orná pôda | 7,346 m²

Ponúkame na predaj pozemok situovaný v prímestskej časti mesta Považská Bystrica, v Praznove.

Publikované: 28.04.2022 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

15 €/m2 15 €/m2

PREDAJ-TOP 3 IZBOVÝ BYT S 2 BALKÓNMI,STRED,POVAŽSKÁ BYSTRICA

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | Stred | 81 m²

BuBy reality ponúka na predaj 3 - izbový byt s veľkorysou výmerou s dvoma balkónmi, s výbornou

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

171,900 € 2122 €/m²

KÚPA 2 IZBOVÝ BYT POVAŽSKÁ BYSTRICA

Reality Považská Bystrica

2 izbový byt | Stred | 60 m²

Hľadáme súrne pre nášho klienta 2-izbový byt v Považskej Bystrici. Lokalita: Stred, Lánska. Ce

Publikované: 01.10.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

130,000 € 2167 €/m²

PRENÁJOM OBCHODNÉ PRIESTORY CENTRUM POVAŽSKÁ BYSTRICA

Reality Považská Bystrica

Obchodné priestory | centrum | 85 m²

Ponúkame na prenájom obchodné/ aministratívne priestory, situované v centre mesta Považská Byst

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Považská Bystrica

1,500 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (773)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Byty na predaj v Bratislave (8523)
Rodinné domy na predaj (23061)
Upresniť hľadanie