FINREA│Predaj rodinný dom na pozemku 1602 m² - Pov. Bystrica

Reality Považská Bystrica

Rodinný dom | Šoltésová | 198.95 m²

Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom nachádzajúci sa v pokojnej časti mesta Považská Byst

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Považská Bystrica

180,000 € 905 €/m²

Výrobno - skladová hala Horný Moštenec

Reality Považská Bystrica

Priestor pre sklad | 382 m²

Hala pre priemyselné využitie v Hornom Moštenci ( 7 km Považská Bystrica ) Hala má 383 m2 (vo

Publikované: 13.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Považská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

Prenájom - Kancelárske priestory - Považská Bystrica

Reality Považská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Nám. A. Hlinku | 320 m²

V prípade záujmu, alebo akýchkoľvek otázok nás kontaktujte na tel. č. 0903 895 241 alebo na sek

Publikované: 02.08.2021 Aktualizované: 21.04.2026
Priestory na prenájom Považská Bystrica

Cena dohodou

Prenájom - ostatné priestory - Považská Bystrica

Reality Považská Bystrica

Iný priestor | Námestie Andreja Hlinku | 4,151 m²

Publikované: 31.10.2023 Aktualizované: 21.04.2026
Priestory na prenájom Považská Bystrica

Cena dohodou

Prenájom -Dom/kancelárske/bytové priestory, PB

Reality Považská Bystrica

Rodinný dom | Jesenského | 227.77 m²

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na prenájom Považská Bystrica

Cena dohodou

Prenájom - Kancelárske priestory 100 m2 - Považská Bystrica

Reality Považská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Námestie Andreja Hlinku | 100 m²

Publikované: 01.08.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Priestory na prenájom Považská Bystrica

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom - Kancelárske priestory 40 m2 - Považská Bystrica

Reality Považská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Námestie Andreja Hlinku | 40 m²

Publikované: 01.08.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Priestory na prenájom Považská Bystrica

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Na prenájom kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt.

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | 85 m²

Priestranný a kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt s dvoma loggiami.Dajte prednosť bývaniu, k

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Považská Bystrica

490 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

PRENÁJOM 1-IZBOVÉHO BYTU NA STREDE: MESTSKÉ BÝVANIE S DVOMA BALKÓNMI – VOĽNÉ IHNEĎ

Reality Považská Bystrica

1 izbový byt | Nezadaná | 36 m²

„Užite si pohodlie mesta a relax na vlastnom balkóne každý deň. Hľadáte príjemný byt v centre

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Považská Bystrica

480 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

PRENÁJOM 2 PARKOVACÍCH MIEST V KRYTEJ GARÁŽI V 2DUBOCH

Ste unavení po celom dni v práci a nebaví Vás neustále hľadať parkovacie miesto ? Chcete mať sv

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na prenájom Považská Bystrica

75 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Byt po rekonštrukcii, Považská Bystrica

Reality Považská Bystrica

2 izbový byt | Krížna | 46 m²

NA PREDAJ | Realitná kancelária ZARA PROPERTIES ponúka na predaj priestranný byt po kompletnej

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

PRIESTRANNÝ 3-IZBOVÝ BYT NA PRENÁJOM V TOP LOKALITE STRED

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | Nezadaná | 83 m²

PRIESTRANNÝ 3-IZBOVÝ BYT S DVOMI BALKÓNMI NA PRENÁJOM V TOP LOKALITE STRED – POVAŽSKÁ BYSTRICA

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na prenájom Považská Bystrica

750 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Krásny svetlý 3-izbový byt v tichej lokalite PB

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | 70.72 m²

Spoločnosť TUreality ponúka na predaj krásny a útulný 3-izbový byt v tichej lokalite Považskej

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

185,000 € 2616 €/m²

🔥 PRIPRAVUJEME: Veľký 2,5-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – 65 m²

Reality Považská Bystrica

2 izbový byt | PB | 65 m²

EXPERT BÝVANIA Vám ponúka : 🔥 PRIPRAVUJEME: Veľký 2,5-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii –

Publikované: 05.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

160,000 € 2462 €/m²

Garsónka 27 m² v pôvodnom stave – veľký potenciál, pripravujeme do predaja

Reality Považská Bystrica

Garsónka | PB | 27 m²

EXPERT BÝVANIA Vám ponúka : Pripravujeme do predaja garsónku 27 m² – pôvodný stav, ideálna na

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

73,000 € 2704 €/m²

UŽ ČOSKORO V PONUKE TOP 1 IZBOVÝ BYT

Reality Považská Bystrica

1 izbový byt | PB | 1 m²

EXPERT BÝVANIA Vám ponúka : 🚧 UŽ ČOSKORO V PONUKE 🚧 1 IZBOVÝ BYT | Považská Bystrica Priprav

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

Cena dohodou

REZERVOVANÝ - NA PRENÁJOM | Priestranný 3-izbový byt s balkónom | Nemocničná ul., Považská Bystrica | Ihneď voľný

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | Nemocničná | 63 m²

REZERVOVANÝ Ponúkame na prenájom svetlý a priestranný 3-izbový byt s balkónom (3,5 m²) v jednej

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 16.03.2026
Byty na prenájom Považská Bystrica

550 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Na predaj | Veľký rodinný dom | SNP P. Bystrica

Reality Považská Bystrica

Rodinný dom | Nezadaná | 300 m²

Luca & Doren ponúka na predaj veľkorysý dom bez susedov na jednej z najlepších adries v Považsk

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Domy na predaj Považská Bystrica

330,000 € 1100 €/m²

2iz. byt - sídlisko Stred, PB

Reality Považská Bystrica

2 izbový byt | 66 m²

TUreality vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj veľký 2 izbový byt v pôvodnom stave s celkovo

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

120,000 € 1818 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Súbor samostatných kancelárií 190m2

Reality Považská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Robotnícka | 190 m²

Prenájom nových priestorov na 3. podlaží s výťahom v kompletne zrekonštruovanej administratívne

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Priestory na prenájom Považská Bystrica

1,520 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Miestnosť 56,34m2

Reality Považská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | 56.34 m²

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Priestory na prenájom Považská Bystrica

560 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Miestnosť 27,56m2

Reality Považská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | 27.56 m²

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Priestory na prenájom Považská Bystrica

275 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

PRIESTRANNÝ 3-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM, GARÁŽOU A ZÁHRADKOU V POVAŽSKEJ BYSTRICI

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | M. Kukučína | 83 m²

Bývanie, ktoré spája komfort bytu s výhodami rodinného domu. Ponúkame na predaj výnimočný 3-i

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

Info v RK

ÚTULNÝ 2-IZBOVÝ BYT NA LÁNSKEJ V PB

Reality Považská Bystrica

2 izbový byt | Nezadaná | 55 m²

„Investícia, ktorá vám začne zarábať od prvého dňa. Realitná kancelária Jacek reality, s. r.

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

110,000 € 2000 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1418)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Reality v Martine (773)
Rodinné domy na predaj (23064)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Byty na predaj v Bratislave (8523)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Upresniť hľadanie