Chalupa, rekreačný domček | 400 m²
TUreality ponúka na predaj kompletne zrekonštruovanú rekreačnú chatu v tichom prostredí pri Dev
124,900 € 312 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 200 m²
TUreality ponúka na predaj chatu v srdci prírody nachádzajúcu sa v tichom a krásnom prostredí p
115,990 € 580 €/m²
Záhradná chatka | 430 m²
Na predaj záhradka s murovanou chatkou v tichej lokalite s krásnym výhľadom. Pozemok má 430 m²,
32,400 € 76 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 65 m²
TUreality ponúkajú čarovné miesto s 2 izbovým rekreačným domčekom s úžitkovou plochou 65 m2, po
244,000 € 3754 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 65 m²
TUreality ponúka 3 izbový murovaný rekreačný dom na 530 m2 rovinatom pozemku v krásnej lužnej p
199,000 € 3062 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 57 m²
TUreality ponúkajú celoročne obývateľnú 3 izbovú murovanú rekreačnú chatu s úžitkovou plochou 5
155,000 € 2719 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 45 m²
TUreality ponúka na predaj útulnú drevenú chalupu v srdci Liptova – Liptovská Kokava Len 5 mi
84,990 € 1889 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 271 m²
TUreality Vám exkluzívne ponúka na predaj túto nehnuteľnosť, ktorá je na liste vlastníctva evid
169,000 € 624 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 54 m²
TUreality ponúka na predaj exkluzívny bungalov – Jasná, Lúčky Ponúkame na predaj útulný bungalo
Cena dohodou
Chalupa, rekreačný domček | Belecká | 216 m²
Ponúkame na predaj kompletne zariadenú, celoročne prenajímanú rekreačnú chatu v mimoriadne vyhľ
420,000 € 1944 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Mierová | 75 m²
Predané ! Ing. Vladimír Koscelanský a spoločnosť DiamondReality ponúka na predaj rodinný dom v
75,000 € 1000 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Ružín | 104 m²
Hľadáte miesto, kde si rodina oddýchne, spomalí a načerpá novú energiu? Ponúkame na predaj muro
158,990 € 1529 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 156 m²
AndelZachar pridáva do ponuky 4-izbový rodinný dom / rozprávkovú chalupu s jazierkom v srdci Bi
284,900 € 1826 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 35 m²
Nezmeškajte túto jedinečnú príležitosť! Či už hľadáte miesto na víkendové úniky s rodinou alebo
39,000 € 1114 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 120 m²
NOVÁ CENA !!! Realitná kancelária OREA ponúka exkluzívne na predaj rekreačnú chatu situovanú
140,400 € 1170 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 175 m²
Realitná kancelária OREA ponúka exkluzívne pôvodnú drevenicu v mestskej časti Mokraď len pár mi
49,000 € 280 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Riečka | 209 m²
Predaj trojpodlažnej chaty v krásnej lokalite Oravská Jasenica – Riečka Túžite po mieste, kde
Cena dohodou
Záhradná chatka | Nezadaná | 40 m²
Chcete uniknúť z mestského ruchu a tráviť víkendy v pokojnej prírode? Hľadáte miesto, kde si mô
37,000 € 925 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Šaľa | 38 m²
Ak hľadáte miesto pre oddych a relax avšak stále neďaleko mesta, táto ponuka je pre Vás ako st
76,000 € 2000 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Kubínska hoľa | 350 m²
Ponúkame Vám na predaj chatu TRAFO na Kubínskej holi. Chata sa nachádza v najlukratívnejšej lok
598,000 € 1709 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Podbanské | 150 m²
Ponúkame na predaj exkluzívnu 4-podlažnú luxusnú chatu vo vyhľadávanej lokalite Podbanské, na h
499,000 € 3787 €/m²
Záhradná chatka | Chočská | 326 m²
Na predaj ponúkame udržiavanú záhradnú chatku v tichej lokalite Banisko v Dolnom Kubíne. Chatka
28,000 € 104 €/m²
Záhradná chatka | Banisko | 15 m²
Hľadáte únik z ruchu mesta, miesto pokoja, oddychu a krásnych výhľadov? Máme pre vás jedinečnú
24,900 € 1660 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Bully | 638 m²
Realitná kancelária OREA Vám exkluzívne ponúka rekreačnú historickú chalupu s hosťovským domček
299,900 € 470 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.