HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Poprad

Reality Poprad

2 izbový byt | 45 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Poprade neďaleko vlakovej stanice, prípa

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Poprad

130,000 € 2889 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Trenčianska Teplá

Reality Trenčianska Teplá

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Trenčianska Teplá. Podmienkou je pozem

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Trenčianska Teplá

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Zvolen

Reality Zvolen

3 izbový byt | 75 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3 izbový byt do 190.000 eur, najlepšie centrum mesta. Za

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Zvolen

190,000 € 2533 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | 1 m²

Hľadáme na kúpu jednoizbový byt v Banskej Bystrici, ideálne v lokalitách Sásová, Fončorda, Radv

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 1 m²

Hľadáme na kúpu trojizbový byt v Banskej Bystrici, ideálne v lokalitách Sásová, Fončorda, Radva

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | 40 m²

IHNEĎ KÚPIME, PLATBA V HOTOVOSTI! Pre klienta hľadám 1-izbový byt v Liptovskom Mikuláši, kľudne

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Liptovský Mikuláš

100,000 € 2500 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

1 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v lokalite Etapa, Centrum...uprednostňuje

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Žiar nad Hronom

65,000 € 65000 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Most pri Bratislave

Reality Most pri Bratislave

Rodinný dom | 150 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme samostatne stojací dom, minimálne 5-izbový. Novostavba, a

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Most pri Bratislave

400,000 € 2667 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

3 izbový byt | 75 m²

Pre klientov hľadáme 3-izbový byt v Rimavskej Sobote. Na stave nezáleží. Preferujeme lokalitu s

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Rimavská Sobota

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | 75 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3 izbový byt v Bratislave, mestská časť Nové Mesto. Klien

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Nové Mesto

290,000 € 3867 €/m²

Novinka
Novinka

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme garsónku resp. 1-izbový byt v Bratislave v mestskej časti

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Petržalka

190,000 € 190000 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | 1 m²

Pre seriózneho záujemcu s vyriešeným financovaním súrne hľadáme 1-izbový byt v Banskej Bystrici

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 1 m²

Pre seriózneho záujemcu s vyriešeným financovaním súrne hľadáme 2-izbový byt v Banskej Bystrici

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa štvorizbový byt BA - Dúbravka (Bratislava IV)

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | 75 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 4-izbový byt s lodžiou, lokalita Bratislava - Dúbravka. N

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Dúbravka

250,000 € 3333 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 1 m²

Pre seriózneho záujemcu s vyriešeným financovaním súrne hľadáme rodinný dom v Banskej Bystrici.

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Banská Bystrica

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa pozemok Plavecký Štvrtok

Reality Plavecký Štvrtok

Pozemok pre rodinné domy | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme stavebný/rekreačný pozemok v oblasti Vampíl pri Plaveckom

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na kúpa Plavecký Štvrtok

Cena dohodou

Novinka
Novinka

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Zvolen

Reality Zvolen

1 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1-izbový byt s čiastočnou, alebo kompletnou rekonštrukcio

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Zvolen

Cena dohodou

Novinka
Novinka

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | 36 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1 izbový byt v Bratislave v Ružinove. Ideálne novostavba.

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

150,000 € 4167 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Sereď

Reality Sereď

3 izbový byt | 68 m²

Pre nášho overeného klienta súrne hľadáme 3 -izbový byt s balkónom v Seredi. Klient má záujem o

Publikované: 13.07.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Sereď

130,000 € 1912 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Galanta

Reality Galanta

2 izbový byt | 1 m²

HĽADÁM PRE KLIENTA: 2i byt Galanta – WEST – Pre môjho konkrétneho a bonitného klienta hľadám na

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Galanta

150,000 € 150000 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Levice

Reality Levice

Rodinný dom | 100 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme na kúpu rodinný dom meste Levice, prípadne v lokalite vzdialene

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Levice

200,000 € 2000 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Levice

Reality Levice

2 izbový byt | 49 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme na kúpu 2 izbový byt v meste Levice. Požiadavky: balkón a

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Levice

95,000 € 1939 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Levice

Reality Levice

Rodinný dom | 120 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme na kúpu minimálne 4 izbový dom v meste Levice. Lokalita: len me

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Levice

220,000 € 1833 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Poprad

Reality Poprad

3 izbový byt | 71 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3 izbový byt, môže byť aj pôvodný stav. Za ponuky vopred

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Poprad

150,000 € 2113 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Reality v Martine (742)
Rodinné domy na predaj (23092)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Upresniť hľadanie