Rodinný dom | 250 m²
Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v meste Rimavská Sobota. Preferujeme novostavbu aleb
280,000 € 1120 €/m²
Rodinný dom | 150 m²
Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v meste Hnúšťa. Na stave domu nezáleží, taktiež ani
80,000 € 533 €/m²
Rodinný dom | 150 m²
Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v obci Jesenské. Na stave domu nezáleží, taktiež ani
100,000 € 667 €/m²
Rodinný dom | 120 m²
Pre konkrétneho klienta hľadáme starší rodinný dom, veľkosť záhrady aj 10-20 árov. Okolie Senca
220,000 € 1833 €/m²
2 izbový byt | 60 m²
Pre klientov hľadáme 2-izbový byt v Rimavskej Sobote. Na stave nezáleží. Preferujeme lokalitu s
Cena dohodou
Rodinný dom | 1 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom s pozemkom cca od 600 do 900 m2 v okrese Spiš
150,000 € 150000 €/m²
3 izbový byt | 1 m²
Pre konkrétneho klienta hľadáme 3-izbový byt v Spišskej Novej Vsi, stav: aspoň čiastočne zrekon
120,000 € 120000 €/m²
3 izbový byt | 1 m²
Pre konkrétneho klienta hľadáme trojizbový byt v Spišskej Novej Vsi. Lokalita: Mier. Stav: min.
Cena dohodou
2 izbový byt | 60 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme väčší dvojizbový byt s balkónom a výťahom po kompletnej r
120,000 € 2000 €/m²
Rodinný dom | 150 m²
Pre konkrétneho klienta hľadáme novostavbu RD v okolí Žiliny, ktorý spĺňa nasledujúce kritériá:
350,000 € 2333 €/m²
Rodinný dom | 600 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme RD v lokalite: -Mostová -Čierna Voda -Čierna Brod -Košúty
200,000 € 333 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 2,000 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme pozemok v obciach v okolí Zlatých Moraviec, pohorie Tribe
30,000 € 15 €/m²
3 izbový byt | 75 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt v centre mesta, najlepšie ulica Janka Kráľ
160,000 € 2133 €/m²
Rodinný dom | 500 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme menší rodinný dom v okrese Kežmarok. Klient nemá preferov
200,000 € 400 €/m²
Rodinný dom | 500 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme menší rodinný dom v okrese Poprad. Klient nemá preferovan
200,000 € 400 €/m²
2 izbový byt | 1 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Banskej Štiavnici. Lokality - Drieňová,
90,000 € 90000 €/m²
1 izbový byt | 36 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Žiari nad Hronom, balkón alebo lodžia v
70,000 € 1944 €/m²
Rodinný dom | 1 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme Rodinný dom s úžitkovou plochou max do 120m2, blízke okol
Cena dohodou
Rodinný dom | 1 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom. Bližšie informácie Vám radi poskytneme n
Cena dohodou
3 izbový byt | 65 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3 izbovy byt v Sali v akomkolvek stave, v cene do 110.000
110,000 € 1692 €/m²
2 izbový byt | 62 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2 izbový byt v lokalite medzi Ivankou pri Dunaji a Sládko
130,000 € 2097 €/m²
2 izbový byt | 1 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme v ideálnom prípade, prerobený, minimálne 2 izbový byt s b
150,000 € 150000 €/m²
3 izbový byt | 72 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt vo Zvolene, v ktorejkoľvek časti okrem sek
150,000 € 2083 €/m²
3 izbový byt | 1 m²
Pre konkrétneho klienta hľadám 3-izbový byt v Leopoldove. Cena do 140.000€. Ak máte na predaj t
140,000 € 140000 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.