HALO reality - Kúpa rodinný dom Hrachovo

Reality Hrachovo

Rodinný dom | 150 m²

Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v obci Hrachovo. Na stave domu nezáleží, taktiež ani

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Hrachovo

80,000 € 533 €/m²

HALO reality - Kúpa štvorizbový byt Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

4 izbový byt | 92 m²

Pre viacerých klientov hľadáme 4 izbový byt v meste Rimavská Sobota. Na stave bytu nezáleží, ta

Publikované: 24.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Rimavská Sobota

92,000 € 1000 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Jesenské

Reality Jesenské

Rodinný dom | 150 m²

Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v obci Jesenské. Na stave domu nezáleží, taktiež ani

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Jesenské

70,000 € 467 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Myjava

Reality Myjava

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme menší rodinný dom v lokalite Myjava, Stará Myjava, Turá L

Publikované: 01.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Myjava

80,000 € 80000 €/m²

HALO reality - Kúpa štvorizbový byt Hnúšťa

Reality Hnúšťa

4 izbový byt | 85 m²

Pre klientov hľadáme 4-izbový byt v meste Hnúšťa. Na stave nezáleží. Preferujeme lokalitu s prí

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Hnúšťa

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa rodinný dom Leopoldov

Reality Leopoldov

Rodinný dom | 100 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom, Leopoldov alebo Šulekovo. Platba v hotovosti.

Publikované: 24.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Leopoldov

185,000 € 1850 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Trnava

Reality Trnava

2 izbový byt | 50 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme dvojizbový byt v Trnave, platba v hotovosti. Bližšie inform

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Trnava

170,000 € 3400 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

Rodinný dom | 250 m²

Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v meste Rimavská Sobota. Na stave domu nezáleží, tak

Publikované: 22.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Rimavská Sobota

185,000 € 740 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Krompachy

Reality Krompachy

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v meste Krompachy, okres Spišská Nová Ves, id

Publikované: 06.07.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Krompachy

140,000 € 140000 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

Rodinný dom | 250 m²

Publikované: 24.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Rimavská Sobota

155,000 € 620 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Štvrtok na Ostrove

Reality Štvrtok na Ostrove

Rodinný dom | 130 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme samostatne stojací dom. Môže to byť dom aj na rekonštrukc

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Štvrtok na Ostrove

250,000 € 1923 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Poprad

Reality Poprad

1 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme investičný jednoizbový byt v Poprade, na lokalite nezálež

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Poprad

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa rodinný dom Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

Rodinný dom | 250 m²

Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v okrese Rimavská Sobota. Preferujeme novostavbu ale

Publikované: 24.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Rimavská Sobota

210,000 € 840 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Skalica

Reality Skalica

Rodinný dom | 80 m²

Hľadám pre konkrétneho klienta menší pozemok alebo starší rodinný dom určený na zbúranie priamo

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Skalica

100,000 € 1250 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Rovinka

Reality Rovinka

Rodinný dom | 130 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dom, ktorý môže byť aj súčasťou dvojdomu, trojdomu, ale p

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Rovinka

370,000 € 2846 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Most pri Bratislave

Reality Most pri Bratislave

2 izbový byt | 45 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt. Podmienkou je vaňa v kúpeľni. Klientka má

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Most pri Bratislave

135,000 € 3000 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Bernolákovo

Reality Bernolákovo

2 izbový byt | 45 m²

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Bernolákovo

135,000 € 3000 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Malacky

Reality Malacky

2 izbový byt | 50 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2 izbový alebo 3 izbový byt po rekonštrukcii v Malackách.

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Malacky

150,000 € 3000 €/m²

HALO reality - Kúpa pozemok Poprad

Reality Poprad

Pozemok pre rodinné domy | 1,000 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme pozemkom určený na výstavbu rodinného domu cca do 1000 m2

Publikované: 01.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na kúpa Poprad

80,000 € 80 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

1 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 1-izbový byt v Spišskej Novej Vsi. Podmienka: zrekonštruovaný s

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Spišská Nová Ves

85,000 € 85000 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom v okrese Spišská Nová Ves a blízke okolie (Jamník,

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Spišská Nová Ves

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

1 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 1-izbový byt v Spišskej Novej Vsi, okrem sídliska Západ. Podmie

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Spišská Nová Ves

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Krompachy

Reality Krompachy

1 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 1 alebo 2 - izbový byt okrese Spišská Nová Ves: Krompachy, Spiš

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Krompachy

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves