HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Prešov

Reality Prešov

2 izbový byt | 55 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Prešove. Bližšie informácie Vám radi

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Prešov

150,000 € 2727 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Hul

Reality Hul

Rodinný dom | 120 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom v obci Hul. Môže ísť o starší rodinný dom (prípadne

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Hul

80,000 € 667 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Nitra

Reality Nitra

2 izbový byt | 60 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2-izbový byt v meste Nitra. Lokalitu nemáme presne defino

Publikované: 17.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Nitra

120,000 € 2000 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Nové Zámky

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | 65 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2 - izbový byt v meste Nové Zámky. Môže byť aj v pôdovnom

Publikované: 17.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Nové Zámky

90,000 € 1385 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Čechy

Reality Čechy

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho klienta z BA súrne hľadáme rodinný dom - chalupu v obci Dedinka. RD by mal byť

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Čechy

80,000 € 80000 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Nové Zámky

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3-izbový byt v meste Nové Zámky. Požiadavky: minimálne či

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Nové Zámky

120,000 € 120000 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Smolinské

Reality Smolinské

Rodinný dom | 1,000 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme aspoň čiastočne zrekonštruovaný rodinný dom v obývateľno

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Smolinské

160,000 € 160 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Partizánske

Reality Partizánske

3 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3 alebo 3,5 izbový byt s balkónom v Partizánskom, sídlisk

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Partizánske

87,000 € 87000 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Handlová

Reality Handlová

1 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho hotovostného klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Prievidzi cena podľa stavu

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Handlová

38,000 € 38000 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Partizánske

Reality Partizánske

1 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Partizánskom s balkónom, v dobrom stave

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Partizánske

68,000 € 68000 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Nitra

Reality Nitra

3 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3-izbový byt (príp. 4-izbový) v Nitre, výmera od 74 m2, l

Publikované: 02.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Nitra

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Topoľčany

Reality Topoľčany

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2- alebo 3-izbový byt v pôvodnom stave v celom okrese Top

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Topoľčany

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa rodinný dom Bánovce nad Bebravou

Reality Bánovce nad Bebravou

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme obývateľný rodinný dom s pozemkom, môže byť aj menší, v l

Publikované: 30.03.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Bánovce nad Bebravou

90,000 € 90000 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Prešov

Reality Prešov

2 izbový byt | 53 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Prešove Bližšie informácie Vám radi

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Prešov

150,000 € 2830 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Prievidza

Reality Prievidza

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v okrese Prievidza. Pozemok okolo 600 m2 +, d

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Prievidza

200,000 € 200000 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Nedožery - Brezany

Reality Nedožery-Brezany

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v okrese Prievidza, ideálne smerom na MT.

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Nedožery-Brezany

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa rodinný dom Kráľová pri Senci

Reality Kráľová pri Senci

Rodinný dom | 120 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme starší rodinný dom, veľkosť záhrady aj 10-20 árov. Okolie Senca

Publikované: 11.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Kráľová pri Senci

220,000 € 1833 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

2 izbový byt | 60 m²

Pre klientov hľadáme 2-izbový byt v Rimavskej Sobote. Na stave nezáleží. Preferujeme lokalitu s

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Rimavská Sobota

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa rodinný dom Hrabušice

Reality Hrabušice

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom s pozemkom cca od 600 do 900 m2 v okrese Spiš

Publikované: 16.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Hrabušice

150,000 € 150000 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme trojizbový byt v Spišskej Novej Vsi. Lokalita: Mier. Stav: min.

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Spišská Nová Ves

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 3-izbový byt v Spišskej Novej Vsi, stav: aspoň čiastočne zrekon

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Spišská Nová Ves

120,000 € 120000 €/m²

HALO reality - Kúpa chata Jakubov

Reality Jakubov

Chalupa, rekreačný domček | 300 m²

Pre klienta hľadáme chatu na záhorí, skôr niečo prízemné, resp s pár schodmi - vhodnú aj pre st

Publikované: 08.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na kúpa Jakubov

100,000 € 333 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Nová Dedinka

Reality Nová Dedinka

Rodinný dom | 150 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme samostatne stojací dom, minimálne 5-izbový. Novostavba, a

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Nová Dedinka

400,000 € 2667 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Štvrtok na Ostrove

Reality Štvrtok na Ostrove

Rodinný dom | 150 m²

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Štvrtok na Ostrove

400,000 € 2667 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Reality v Martine (742)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Rodinné domy na predaj (23092)
Upresniť hľadanie