HALO reality - Kúpa chata Prievidza

Reality Prievidza

Chalupa, rekreačný domček | 1 m²

Pre konkrétneho hotovostného klienta súrne hľadáme chatu, chalupu, nie malú záhradnú chatku v z

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na kúpa Prievidza

90,000 € 90000 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Handlová

Reality Handlová

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Handlovej, cena podľa rekonštrukcie.

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Handlová

65,000 € 65000 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Partizánske

Reality Partizánske

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2-izbový byt v Partizánskom, tiché prostredie, na najvyšš

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Partizánske

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Partizánske

Reality Partizánske

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt s balkónom v Partizánskom. Za ponuky ďakuj

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Partizánske

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa rodinný dom Horná Ves

Reality Horná Ves

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme obývateľný rodinný dom v obci Horná Ves, Čereňany, Oslany

Publikované: 20.07.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Horná Ves

95,000 € 95000 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Prievidza

Reality Prievidza

1 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho hotovostného klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Prievidzi cena podľa stavu

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Prievidza

58,000 € 58000 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Prešov

Reality Prešov

2 izbový byt | 55 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Prešove s balkónom Bližšie informáci

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Prešov

170,000 € 3091 €/m²

HALO reality - Kúpa pozemok Prievidza

Reality Prievidza

Pozemok pre rodinné domy | 3,000 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme veľký pozemok v Prievizi a okolí. Platba v hotovosti, rýc

Publikované: 01.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na kúpa Prievidza

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa rodinný dom Pezinok

Reality Pezinok

Rodinný dom | 100 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme prerobený štvorizbový rodinný dom, nie poschodový, s pozemkom

Publikované: 27.07.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Pezinok

280,000 € 2800 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

1 izbový byt | 40 m²

Pre klientov hľadáme 1-izbový byt v Rimavskej Sobote. Na stave nezáleží. Preferujeme lokalitu s

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Rimavská Sobota

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Považská Bystrica

Reality Považská Bystrica

2 izbový byt | 50 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2-izbový byt s balkónom v Považskej Bystrici o výmere asp

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Považská Bystrica

125,000 € 2500 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Prievidza

Reality Prievidza

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v pôvodnom stave na starom sídlisku v Prie

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Prievidza

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Nováky

Reality Nováky

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2+1 byt v Novákoch. Bližšie informácie Vám radi posky

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Nováky

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa rodinný dom Tomášov

Reality Tomášov

Rodinný dom | 150 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme samostatne stojací dom, minimálne 5.izbový. Novostavba, a

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Tomášov

400,000 € 2667 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

Rodinný dom | 250 m²

Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v meste Rimavská Sobota. Preferujeme novostavbu aleb

Publikované: 22.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Rimavská Sobota

255,000 € 1020 €/m²

HALO reality - Kúpa pozemok Borský Mikuláš

Reality Borský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | 800 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme pozemok určený na výstavbu RD v obciach Borský Mikuláš, Lakšárs

Publikované: 22.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na kúpa Borský Mikuláš

60,000 € 75 €/m²

HALO reality - Kúpa štvorizbový byt Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

4 izbový byt | 92 m²

Pre viacerých klientov hľadáme 4 izbový byt v meste Rimavská Sobota. Preferujeme aby bol byt v

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Rimavská Sobota

85,000 € 924 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Brezová pod Bradlom

Reality Brezová pod Bradlom

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom v Brezovej pod Bradlom. Môže byť v pôvodnom stave,

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Brezová pod Bradlom

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Krompachy

Reality Krompachy

1 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme v meste Krompachy, okres Spišská Nová Ves jedno izbový by

Publikované: 21.07.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Krompachy

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Krompachy

Reality Krompachy

3 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme v meste Krompachy, okres Spišská Nová Ves troj izbový byt

Publikované: 27.07.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Krompachy

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa rodinný dom Most pri Bratislave

Reality Most pri Bratislave

Rodinný dom | 120 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme samostatne stojací dom, ktorý chce využívať na podnikanie

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Most pri Bratislave

300,000 € 2500 €/m²

HALO reality - Kúpa pozemok Sabinov

Reality Sabinov

Pozemok pre rodinné domy | 1,000 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rovinatý stavebný pozemok v časti okresného mesta Sabino

Publikované: 30.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na kúpa Sabinov

90,000 € 90 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Senica

Reality Senica

1 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme byt vhodný na kompletnú rekonštrukciu. Ak máte byt v pôvodnom s

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Senica

85,000 € 85000 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Brezová pod Bradlom

Reality Brezová pod Bradlom

3 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3-izbový, alebo 4-izbový byt na predaj v Brezovej pod Bra

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Brezová pod Bradlom

Cena dohodou

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23092)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Reality v Martine (742)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Upresniť hľadanie