HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Zvolen

Reality Zvolen

1 izbový byt | 36 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme zrekonštruovaný jednoizbový byt vo Zvolene. Za každú ponu

Publikované: 24.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Zvolen

105,000 € 2917 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Zvolen

Reality Zvolen

1 izbový byt | 35 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v pôvodnom stave vo Zvolene. Za každú pon

Publikované: 24.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Zvolen

105,000 € 3000 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Zvolen

Reality Zvolen

1 izbový byt | 39 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme jednoizbový byt vo Zvolene, pôvodnom stave alebo po rekonštrukc

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Zvolen

85,000 € 2179 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Svinná

Reality Svinná

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Svinná. Podmienkou je pozemok s výmero

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Svinná

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Zvolen

Reality Zvolen

2 izbový byt | 62 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme dvojizbový byt vo Zvolene, pôvodnom stave alebo po rekonštrukci

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Zvolen

125,000 € 2016 €/m²

HALO reality - Kúpa chalupa Veľká Lehota

Reality Veľká Lehota

Chalupa, rekreačný domček | 1 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme ihneď obytnú chalupu na peknom mieste v okrese Žarnovica. Cena

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na kúpa Veľká Lehota

160,000 € 160000 €/m²

HALO reality - Kúpa chalupa Malá Lehota

Reality Malá Lehota

Chalupa, rekreačný domček | 1 m²

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na kúpa Malá Lehota

160,000 € 160000 €/m²

HALO reality - Kúpa pozemok Malá Lehota

Reality Malá Lehota

Pozemok pre rodinné domy | 2,000 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme pozemok v okolí Novej Bane,vhodný na výstavbu rekreačnej

Publikované: 26.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na kúpa Malá Lehota

30,000 € 15 €/m²

HALO reality - Kúpa chata Malá Lehota

Reality Malá Lehota

Chalupa, rekreačný domček | 1 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme ihneď obývateľnú chalupu s menším pozemkom,ktorá je na samote,

Publikované: 23.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na kúpa Malá Lehota

60,000 € 60000 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Levice

Reality Levice

2 izbový byt | 50 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme na kúpu 2 izbový byt (prípadne 3i) v Leviciach. Stav a p

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Levice

80,000 € 1600 €/m²

HALO reality - Kúpa pozemok Horná Seč

Reality Horná Seč

Pozemok pre rodinné domy | 450 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme na kúpu pozemok vhodný pre stavbu rodinného domu. Pozemok

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na kúpa Horná Seč

45,000 € 100 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

Rodinný dom | 250 m²

Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v meste Rimavská Sobota. Preferujeme novostavbu aleb

Publikované: 24.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Rimavská Sobota

235,000 € 940 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | 1 m²

Hľadáme na kúpu jednoizbový byt v Banskej Bystrici, ideálne v lokalitách Sásová, Fončorda, Radv

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Devínska Nová Ves

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2-izbový byt v lokalite Bratislava - Devínska Nová Ves. I

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Devínska Nová Ves

200,000 € 4000 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme garsónku resp. 1-izbový byt v Bratislave v mestskej časti

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Nové Mesto

190,000 € 190000 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Zvolen

Reality Zvolen

1 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 1-izbový byt v rozsahu Zvolen až po Sliač. Požiadavky: - stav b

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Zvolen

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Rača

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | 75 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3 izbový byt v Bratislave, mestská čas Rača alebo Nové Me

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Rača

270,000 € 3600 €/m²

Novinka
Novinka

HALO reality - Kúpa rodinný dom Bratislava II Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme na kúpu rodinný dom v Bratislave II Ružinov Bližšie i

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 42 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2 izbový byt v Bratislave v Ružinove. Ideálne novostavba.

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

180,000 € 4286 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Šamorín

Reality Šamorín

1 izbový byt | 35 m²

Pre konkrétneho hotovostného klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v akomkoľvek stave, aj zadlž

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Šamorín

105,000 € 3000 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2-izbový byt v Bratislave v mestskej časti Ružinov. Pôvod

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

220,000 € 220000 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Kameničná

Reality Kameničná

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Kameničná, po kompletnej rekonštrukcii

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Kameničná

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Levice

Reality Levice

1 izbový byt | 35 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme na kúpu 1 izbový byt, prípadne väčšiu garsónku s balkónom

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Levice

68,000 € 1943 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1 izbový iba pôvodnný neprerobený stav bytu. Ak plánujet

Publikované: 26.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Rodinné domy na predaj (23092)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Reality v Martine (742)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie