HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Krompachy

Reality Krompachy

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v meste Krompachy, okres Spišská Nová Ves,

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Krompachy

60,000 € 60000 €/m²

HALO reality - Kúpa pozemok Sabinov

Reality Sabinov

Pozemok pre rodinné domy | 1,000 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rovinatý stavebný pozemok v časti okresného mesta Sabino

Publikované: 30.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na kúpa Sabinov

90,000 € 90 €/m²

HALO reality - Kúpa štvorizbový byt Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

4 izbový byt | 92 m²

Pre viacerých klientov hľadáme 4 izbový byt v meste Rimavská Sobota. Preferujeme aby bol byt v

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Rimavská Sobota

85,000 € 924 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Brezová pod Bradlom

Reality Brezová pod Bradlom

3 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3-izbový, alebo 4-izbový byt na predaj v Brezovej pod Bra

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Brezová pod Bradlom

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa rodinný dom Brezová pod Bradlom

Reality Brezová pod Bradlom

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom v Brezovej pod Bradlom. Môže byť v pôvodnom stave,

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Brezová pod Bradlom

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Trnava

Reality Trnava

3 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta s pripraveným financovaním súrne hľadáme 3-izbový byt v Trnave do 178 0

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Trnava

178,000 € 178000 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Poprad

Reality Poprad

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Poprade, ideálne centrum alebo sídlisko

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Poprad

150,000 € 150000 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Poprad

Reality Poprad

3 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme trojizbový byt v Poprade. Lokalita: Starý Juh. Stav: min. čias

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Poprad

165,000 € 165000 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Levoča

Reality Levoča

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v meste Levoča a blízkom okolí. Cena: do 200.

Publikované: 07.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Levoča

200,000 € 200000 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme trojizbový byt v Spišskej Novej Vsi, ideálne sídlisko Tarča ale

Publikované: 14.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Spišská Nová Ves

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Krompachy

Reality Krompachy

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 2-izbový byt s balkónom v meste Krompachy, okres Spišská Nová V

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Krompachy

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa štvorizbový byt Levoča

Reality Levoča

4 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 4-izbový byt v meste Levoča, cena závisí od stavu nehnuteľnosti

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Levoča

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

2 izbový byt | 50 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2 izbový byt v lokalite Pod Vŕškami v Žiari nad Hronom. P

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Žiar nad Hronom

85,000 € 1700 €/m²

Novinka
Novinka

HALO reality - Kúpa chata Bátovce

Reality Bátovce

Chalupa, rekreačný domček | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme chatu/chalupu, menší rodinný dom v pôvodnom stave s menší

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na kúpa Bátovce

30,000 € 30000 €/m²

HALO reality - Kúpa pozemok Veľký Slavkov

Reality Veľký Slavkov

Pozemok pre rodinné domy | 600 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme stavebný pozemok s inžinierskymi sieťami v okrese Poprad,

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na kúpa Veľký Slavkov

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa garsonka Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

Garsónka | 29 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme garsónku v dobrej lokalite. Ul. Chrásteka. Platba bez hy

Publikované: 01.06.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Žiar nad Hronom

40,000 € 1379 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Banská Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

2 izbový byt | 50 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Banskej Štiavnici. Za ponuky Vám vopred

Publikované: 22.06.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Banská Štiavnica

85,000 € 1700 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v lokalite Etapa, Centrum...uprednostňujem

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Žiar nad Hronom

85,000 € 85000 €/m²

HALO reality - Kúpa garsonka Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

Garsónka | 25 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme garsónku v Žiari nad Hronom, platba v hotovosti. Cena zál

Publikované: 18.02.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Žiar nad Hronom

42,000 € 1680 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Žilina

Reality Žilina

2 izbový byt | 65 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 2i byt v širšom centre Žiliny. Preferované sú tichšie lokality

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Žilina

170,000 € 2615 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Veľké Úľany

Reality Veľké Úľany

Rodinný dom | 600 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme RD v lokalite: -Mostová -Čierna Voda -Čierna Brod -Košúty

Publikované: 18.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Veľké Úľany

200,000 € 333 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Žilina

Reality Žilina

3 izbový byt | 80 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2 alebo 3i byt v centre Žiliny. Preferované sú tichšie lo

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Žilina

190,000 € 2375 €/m²

HALO reality - Kúpa chalupa Jedľové Kostoľany

Reality Jedľové Kostoľany

Chalupa, rekreačný domček | 1 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme ihneď obytnú chalupu na peknom mieste v okrese Zlaté Moravce. C

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na kúpa Jedľové Kostoľany

160,000 € 160000 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Hodruša - Hámre

Reality Hodruša-Hámre

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme ihneď obytný rodinný dom v obci Hodruša-Hámre, časť Dolné

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Hodruša-Hámre

130,000 € 130000 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Rodinné domy na predaj (23092)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Upresniť hľadanie