HALO reality - Kúpa rodinný dom Baška

Reality Baška

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom. Bližšie informácie Vám radi poskytneme n

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Baška

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | 80 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme abecedný trojizbový tehlový byt v centre mesta Žiar nad H

Publikované: 03.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Žiar nad Hronom

150,000 € 1875 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Krupina

Reality Krupina

3 izbový byt | 76 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt v Krupine, v prípade že nehnuteľnosť chcet

Publikované: 01.06.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Krupina

97,000 € 1276 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Trakovice

Reality Trakovice

Rodinný dom | 700 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám samostatne stojaci rodinný dom, ktorý leží na minimálne 700m2 po

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Trakovice

170,000 € 243 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Leopoldov

Reality Leopoldov

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám 2-izbový byt v Leopoldove. Cena do 140.000€. Ak máte na predaj t

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Leopoldov

140,000 € 140000 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Trenčianske Teplice

Reality Trenčianske Teplice

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v meste Trenčianske Teplice. Podmienkou je po

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Trenčianske Teplice

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa rodinný dom Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

Rodinný dom | 500 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v Žiari nad Hronom do 200.000 eur. Za každú p

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Žiar nad Hronom

190,000 € 380 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Krupina

Reality Krupina

2 izbový byt | 67 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme dvojizbový byt v Krupine v pôvodnom stave alebo po rekonštrukci

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Krupina

75,000 € 1119 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Kremnica

Reality Kremnica

1 izbový byt | 36 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Kremnici. Platba v hotovosti. Ďakujem z

Publikované: 24.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Kremnica

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa chalupa Jedľové Kostoľany

Reality Jedľové Kostoľany

Chalupa, rekreačný domček | 1 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme ihneď obytnú chalupu na peknom mieste v okrese Zlaté Moravce. C

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na kúpa Jedľové Kostoľany

160,000 € 160000 €/m²

HALO reality - Kúpa pozemok Šamorín

Reality Šamorín

Pozemok pre rodinné domy | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme garáž v lokalite Školská ulica v Šamoríne. Bližšie in

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na kúpa Šamorín

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Levice

Reality Levice

2 izbový byt | 50 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme na kúpu 2 izbový byt (prípadne 3i) v Leviciach. Stav a p

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Levice

80,000 € 1600 €/m²

HALO reality - Kúpa pozemok Horná Seč

Reality Horná Seč

Pozemok pre rodinné domy | 450 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme na kúpu pozemok vhodný pre stavbu rodinného domu. Pozemok

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na kúpa Horná Seč

45,000 € 100 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

Rodinný dom | 250 m²

Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v meste Rimavská Sobota. Preferujeme novostavbu aleb

Publikované: 24.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Rimavská Sobota

235,000 € 940 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Levice

Reality Levice

Rodinný dom | 90 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v pôvodnom stave v meste Levice vhodný na rek

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Levice

100,000 € 1111 €/m²

HALO reality - Kúpa pozemok Suchá Hora

Reality Suchá Hora

Pozemok pre rodinné domy | 600 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme na kúpu pozemok v lokalite Suchá hora, prípadne v jej blí

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na kúpa Suchá Hora

30,000 € 50 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Levice

Reality Levice

Rodinný dom | 100 m²

Pre viac ako 15 konkrétnych klientov hľadáme na kúpu rodinný dom v meste Levice alebo v okolí m

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Levice

200,000 € 2000 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Hnúšťa

Reality Hnúšťa

Rodinný dom | 150 m²

Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v meste Hnúšťa. Na stave domu nezáleží, taktiež ani

Publikované: 24.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Hnúšťa

100,000 € 667 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

1 izbový byt | 36 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Žiari nad Hronom, balkón alebo lodžia v

Publikované: 24.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Žiar nad Hronom

69,000 € 1917 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Zvolen

Reality Zvolen

1 izbový byt | 36 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1 izbový byt vo Zvolene. Platba v hotovosti. Ďakujem za k

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Zvolen

90,000 € 2500 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Partizánske

Reality Partizánske

3 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt v Partizánskom - centrum, Luhy v pôvodnom

Publikované: 16.05.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Partizánske

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Galanta

Reality Galanta

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2 alebo 3 izbový byt v Galante. Preferujeme lokalitu blí

Publikované: 23.03.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Galanta

100,000 € 100000 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | 50 m²

Pre konkrétneho hotovostného klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v akomkoľvek stave, aj zadlže

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Dunajská Streda

90,000 € 1800 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Šamorín

Reality Šamorín

2 izbový byt | 50 m²

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Šamorín

125,000 € 2500 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1391)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Reality v Martine (742)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Rodinné domy na predaj (23092)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie