HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | 35 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Bratislave, mestská časť Ružinov v pôvo

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

165,000 € 4714 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | 35 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Bratislave, mestská časť Dúbravka v pôv

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Dúbravka

150,000 € 4286 €/m²

HALO reality - Kúpa štvorizbový byt Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | 1 m²

Hľadáme na kúpu štvorizbový byt v Banskej Bystrici, ideálne v lokalitách Sásová, Fončorda, Radv

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 1 m²

Hľadáme na kúpu dvojizbový byt v Banskej Bystrici, ideálne v lokalitách Sásová, Fončorda, Radva

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

1 izbový byt | 40 m²

Pre konkrétneho hotovostného klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v akomkoľvek stave, aj zadlž

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Dunajská Streda

75,000 € 1875 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Brezno

Reality Brezno

1 izbový byt | 1 m²

Hľadáme na kúpu väčší jednoizbový alebo menší dvojizbový byt priamo v meste Brezno. Rozpočet do

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Brezno

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Bratislava Záhorská Bystrica

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2-izbový byt v Bratislave, novostavbu alebo novší byt, re

Publikované: 19.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Záhorská Bystrica

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Bratislava Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme garsónku alebo 1-izbovy byt v Bratislave Dúbravke do 150

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Dúbravka

150,000 € 150000 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 55 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme pekný, zrekonštruovaný 2-izbový byt so samostatnou kuchyň

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

250,000 € 4545 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Nové Mesto

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | 55 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2-izbový byt, rozloha cca 55 m2, podmienkou je lodžia /

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Karlova Ves

210,000 € 3818 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | 55 m²

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Karlova Ves

200,000 € 3636 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Stupava

Reality Stupava

3 izbový byt | 68 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2- alebo 3-izbový byt, ideálne s lodžiou, nie prízemie, v

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Stupava

190,000 € 2794 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Rača

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | 70 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt v Bratislave, mestská časť Rača. Celková p

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Rača

400,000 € 5714 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Kameničná

Reality Kameničná

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme Rodinný dom v obci Kameničná. Dom môže byť aj v pôvodnom

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Kameničná

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa pozemok Pribylina

Reality Pribylina

Pozemok pre rodinné domy | 600 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme pozemok na výstavbu chaty alebo rodinného domu v obci Pri

Publikované: 01.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na kúpa Pribylina

60,000 € 100 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Partizánska Ľupča

Reality Partizánska Ľupča

Rodinný dom | 100 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Partizánska Ľupča. Pozemok môže byť aj

Publikované: 02.03.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Partizánska Ľupča

150,000 € 1500 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Levice

Reality Levice

1 izbový byt | 35 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme na kúpu 1 izbový byt v meste Levice. Preferovaná lokalita

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Levice

80,000 € 2286 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Liptovský Hrádok

Reality Liptovský Hrádok

3 izbový byt | 70 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3 izbový alebo 2 izbový iba pôvodnný neprerobený stav byt

Publikované: 26.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Liptovský Hrádok

100,000 € 1429 €/m²

HALO reality - Kúpa komerčný objekt Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Objekt pre obchod | 1,000 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme halu/komerčné priestory vhodné na umiestnenie prevádzky/v

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na kúpa Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa štvorizbový byt Levice

Reality Levice

4 izbový byt | 90 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 4 izbový byt v pôvodnom stave v meste Levice vhodný na re

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Levice

100,000 € 1111 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

2 izbový byt | 1 m²

Hľadáme 2 až 3 izbový byt v Rimavskej Sobote s balkónom pre mladý pár. Nemusí byť moderný, skôr

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Rimavská Sobota

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

3 izbový byt | 1 m²

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Rimavská Sobota

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Levice

Reality Levice

3 izbový byt | 75 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme na kúpu 3 izbový byt v meste Levice. Požiadavky: mesto Le

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Levice

123,000 € 1640 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Levice

Reality Levice

Rodinný dom | 200 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme na kúpu rodinný dom vo vyššej verzii prevedenia, resp. ro

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Levice

500,000 € 2500 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8553)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Reality v Martine (742)
Rodinné domy na predaj (23092)
Upresniť hľadanie