SÚRNE !!! Hľadáme pre konkrétneho klienta 1,5 alebo 2-izbový byt s balkónom v Humennom.

Reality Humenné

2 izbový byt | Sídlisko I. | 60 m²

ACH016DOP Reality Smolko - realitná kancelária, súrne hľadá pre konkrétneho klienta 1,5 alebo 2

Publikované: 04.04.2023 Aktualizované: 16.10.2025
Byty na kúpa Humenné

Info v RK

Hľadám sklad, menší priestor pre podnikanie

Reality Sabinov

Skladový objekt | Nezadaná | 0 m²

EVB028S Reality Smolko - realitná kancelária - hľadáme pre konkrétneho klienta sklad, priestor

Publikované: 08.08.2025 Aktualizované: 16.12.2025
Objekty na kúpa Sabinov

Cena na vyžiadanie

Hľadám 2-3 izbový byt v Prešove.

Reality Prešov

3 izbový byt | 0 m²

EB001DOP Pre klienta s hotovosťou hľadáme 2-3 izbový byt v Prešove. Byt môže byť rekonštruovan

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 31.10.2025
Byty na kúpa Prešov

Cena na vyžiadanie

Hľadáme 1,2 izbový byt v okolí OC MAX

Reality Prešov

2 izbový byt | 0 m²

IA3DOP Hľadáme pre konkrétneho klienta 1,2 izbový prerobený byt v okolí OC MAX. Za ponuky vopre

Publikované: 01.05.2022 Aktualizované: 20.10.2025
Byty na kúpa Prešov

Cena dohodou

Ponúknite rodinný dom v PREŠOVE a bližšom okolí

Reality Prešov

Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²

IA1DOP Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom v Prešove a bližšom okolí. Dom môže byť aj

Publikované: 01.05.2022 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Prešov

250,000 €

Hľadáme pre konkrétnu klientku garsónku alebo 1 izbový byt byt v Humennom.

Reality okres Humenné

3 izbový byt | Nezadaná | 40 m²

ACH040DOP Reality Smolko - realitná kancelária hľadá súrne pre konkrétnu klientku: - neprerob

Publikované: 07.08.2023 Aktualizované: 16.10.2025
Byty na kúpa

65,000 € 1625 €/m²

Hľadám pre konkrétneho klienta rodinný dom

Reality Humenné

Rodinný dom | 17 m²

ACH014DOP Reality Smolko - realitná kancelária, súrne hľadá pre konkrétneho klienta rodinný do

Publikované: 17.03.2023 Aktualizované: 23.10.2025
Domy na kúpa Humenné

170,000 € 10000 €/m²

Pre overených klientov hľadáme 1,5i a 2i byty v Košiciach

Reality okres Košice II

2 izbový byt | 0 m²

PEV-101-D Pre našich overených klientov hľadáme 1,5izbový, prípadne 2 izbový byt v Košiciach-lo

Publikované: 03.05.2022 Aktualizované: 17.11.2025
Byty na kúpa

Cena dohodou

Ponúknite 1 izbový byt v Prešove

Reality Prešov

1 izbový byt | 0 m²

IA2DOP Hľadáme pre klienta 1 izbový byt v Prešove. Za ponuky vopred ďakujem. Ing. Iveta Adamov

Publikované: 01.05.2022 Aktualizované: 20.10.2025
Byty na kúpa Prešov

Cena dohodou

Hľadáme na kúpu RD do 750 000 EUR v Bratislave

Reality Bratislava

Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²

SÚRNE HĽADÁME! Pre viacerých našich klientov hľadáme 4-5 izbový rodinný dom v Bratislave, ideál

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Domy na kúpa Bratislava

Cena na vyžiadanie

člen NARKS

Kúpa obývateľný RD do 140 000,- eur, okolie Levíc

Reality Levice

Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom v okolí Levíc, do cca 20 km. Dom by mal byť obývate

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Levice

Cena na vyžiadanie

Novinka
Novinka

Kúpim garsónku v Trnave alebo v blízkom okolí.

Reality Trnava

Garsónka | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme garsónku v Trnave alebo blízkom okolí. Stav nerozhoduje. Platb

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na kúpa Trnava

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa garsonka Lučenec

Reality Lučenec

Garsónka | 1 m²

Hľadáme garzónku alebo 1 izbový byt v Lučenci pre klienta s vybaveným financovaním. Stav nerozh

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Lučenec

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | 60 m²

Pre konkrétny mladý pár súrne hľadáme 2 izbový byt na sídlisku Nábrežie v Liptovskom Mikuláši.

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Liptovský Mikuláš

110,000 € 1833 €/m²

HALO reality - Kúpa, trojizbový byt Kalná nad Hronom

Reality Kalná nad Hronom

3 izbový byt | 100 m²

Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0904 942 871 alebo na zuzanaago

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Kalná nad Hronom

90,000 € 900 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Zvolen

Reality Zvolen

1 izbový byt | 38 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme v meste Zvolen jednoizbový byt. Klient preferuje mesto, z

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Zvolen

100,000 € 2632 €/m²

HALO reality - Kúpa pozemok Bánov

Reality Bánov

Pozemok pre rodinné domy | 800 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme pozemok na stavbu rodinného domu v obci Bánov. Na pozemku

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na kúpa Bánov

40,000 € 50 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Partizánske

Reality Partizánske

3 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme trojizbový byt v Partizánskom príp. v priľahlých obciach. Za po

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Partizánske

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa rodinný dom Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

Rodinný dom | 250 m²

Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v meste Rimavská Sobota. Na stave domu nezáleží, tak

Publikované: 24.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Rimavská Sobota

205,000 € 820 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Kúty

Reality Kúty

2 izbový byt | 56 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v obci Kúty. Vyhovuje štandard, holobyt al

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Kúty

125,000 € 2232 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme garsónku resp. 1-izbový byt v Bratislave v mestskej časti

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

190,000 € 190000 €/m²

HALO reality - Kúpa štvorizbový byt Rača

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | 84 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 4 izbový byt v Bratislave, mestská čas Rača alebo Nové Me

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Rača

280,000 € 3333 €/m²

Novinka
Novinka

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Vrakuňa

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | 50 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Bratislave, mestská časť Vrakuňa. Celkov

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Vrakuňa

155,000 € 3100 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojgarsónka Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | 37 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojgarsonku v Bratislave, mestská časť Petržalka v pôvod

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Petržalka

165,000 € 4459 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23092)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Upresniť hľadanie