HALO reality - Kúpa rodinný dom Levice

Reality Levice

Rodinný dom | 100 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme na kúpu rodinný dom v blízkosti mesta Levice. Lokalita: priori

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Levice

180,000 € 1800 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | 1 m²

SÚRNE! Pre konkrétneho klienta máme pripravené financovanie a okamžite hľadáme 2-izbový byt v L

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Liptovský Mikuláš

150,000 € 150000 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Revúca

Reality Revúca

2 izbový byt | 1 m²

Dobrý deň, pre konkrétnych klientov hľadáme 2 až 3 izbový byt v Revúcej s balkónom alebo lodžio

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Revúca

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa rodinný dom Kolta

Reality Kolta

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho klienta z BA súrne hľadáme rodinný dom - chalupu v obci Kolta. RD by mal byť v

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Kolta

80,000 € 80000 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Čechy

Reality Čechy

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom - chalupu v obci Čechy. Chalupa by mala byť v

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Čechy

65,000 € 65000 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Gbelce

Reality Gbelce

Rodinný dom | 130 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Gbelce. Dom by mohol mať plochu do 130

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Gbelce

65,000 € 500 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Dolný Ohaj

Reality Dolný Ohaj

Rodinný dom | 120 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom v obci Dolný Ohaj. Dom môže byť v pôvodnom stave al

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Dolný Ohaj

70,000 € 583 €/m²

HALO reality - Kúpa pozemok Hurbanovo (Komárno)

Reality Hurbanovo

Pozemok pre rodinné domy | 1 m²

Hľadám pozemok Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0950 659 834 aleb

Publikované: 20.04.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na kúpa Hurbanovo

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa rodinný dom Dolný Ohaj

Reality Dolný Ohaj

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Dolný Ohaj. RD by mal mať max. 4 obytn

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Dolný Ohaj

120,000 € 120000 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Palárikovo

Reality Palárikovo

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v Palárikovej. RD by mal byť čiastočne zrekon

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Palárikovo

150,000 € 150000 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Komjatice

Reality Komjatice

Rodinný dom | 110 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Komjatice. Nehnuteľnosť môže byť aj v

Publikované: 17.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Komjatice

80,000 € 727 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v Nových Zámkoch. Dom by mal byť po kompletne

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Nové Zámky

300,000 € 300000 €/m²

HALO reality - Kúpa pozemok Hurbanovo

Reality Hurbanovo

Pozemok pre rodinné domy | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadám pozemok pre rodinný dom o rozlohe cca 1000 m2, v Hurbanove

Publikované: 24.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na kúpa Hurbanovo

60,000 € 60000 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Prešov

Reality Prešov

2 izbový byt | 55 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Prešove Bližšie informácie Vám radi

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Prešov

150,000 € 2727 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Prievidza

Reality Prievidza

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2+1 byt v okolí Korza, pôvodný stav. Bližšie informác

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Prievidza

80,000 € 80000 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Nováky

Reality Nováky

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadám dvojizbový byt v meste Nováky na prízemí alebo v bytovke s

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Nováky

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa rodinný dom Handlová

Reality Handlová

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho hotovostného klienta súrne hľadáme chatu, chalupu, nie malú záhradnú chatku v P

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Handlová

125,000 € 125000 €/m²

HALO reality - Kúpa štvorizbový byt Bánovce nad Bebravou

Reality Bánovce nad Bebravou

4 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme štvorizbový byt v Bánovciach nad Bebravou. Za ponuky ďaku

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Bánovce nad Bebravou

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa rodinný dom Sobotište

Reality Sobotište

Rodinný dom | 2,000 m²

Hľadáme RD, chalupu na kopaniciach, pozemok nemusí byť príliš veľký. Platba v hotovosti. Bl

Publikované: 20.07.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Sobotište

80,000 € 40 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Rimavské Janovce

Reality Rimavské Janovce

Rodinný dom | 150 m²

Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v obci Rimavské Janovce. Na stave domu nezáleží, tak

Publikované: 24.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Rimavské Janovce

80,000 € 533 €/m²

HALO reality - Kúpa štvorizbový byt Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

4 izbový byt | 95 m²

Pre viacerých klientov hľadáme 4 izbový byt v meste Rimavská Sobota. Preferujeme aby bol byt pr

Publikované: 24.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Rimavská Sobota

110,000 € 1158 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Topoľčany

Reality Topoľčany

3 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2- alebo 3-izbový byt v pôvodnom stave v celom okrese Top

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Topoľčany

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Prievidza

Reality Prievidza

3 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3 izbový byt v Prievidzi iba sídlisko Zapotôčky. Bli

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Prievidza

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Prievidza

Reality Prievidza

1 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1 izbový byt, stav nerozhoduje. Platba - vlastné zdroje.

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Prievidza

Cena dohodou

Rýchly výber

Reality v Martine (742)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Rodinné domy na predaj (23092)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Upresniť hľadanie