HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Prievidza

Reality Prievidza

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2 izbový byt ideálne prerobený. Bližšie informácie V

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Prievidza

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Handlová

Reality Handlová

1 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Handlovej cena do 48.000€. Bližšie

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Handlová

46,000 € 46000 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Handlová

Reality Handlová

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho hotovostného klienta súrne hľadáme chatu, chalupu, nie malú záhradnú chatku v P

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Handlová

125,000 € 125000 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Topoľčany

Reality Topoľčany

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme menší, starší rodinný dom vhodný na rekonštrukciu, môže b

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Topoľčany

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa pozemok Trenčín

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme menší pozemok pre umiestnenie predajného stánku vo frekve

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na kúpa Trenčín

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa rodinný dom Partizánske

Reality Partizánske

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme poldom v centre mesta Partizánske. Dom môže byť v pôvodno

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Partizánske

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Topoľčany

Reality Topoľčany

3 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2- alebo 3-izbový byt v pôvodnom stave v celom okrese Top

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Topoľčany

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa štvorizbový byt Bánovce nad Bebravou

Reality Bánovce nad Bebravou

4 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme štvorizbový byt v Bánovciach nad Bebravou. Za ponuky ďaku

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Bánovce nad Bebravou

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Prievidza

Reality Prievidza

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Prievidzi. Za ponuky vopred ďakujem.

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Prievidza

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Prievidza

Reality Prievidza

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2+1 byt v okolí Korza, pôvodný stav. Bližšie informác

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Prievidza

80,000 € 80000 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Nováky

Reality Nováky

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadám dvojizbový byt v meste Nováky na prízemí alebo v bytovke s

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Nováky

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

3 izbový byt | 75 m²

Pre viacerých klientov hľadáme 3-izbový byt v meste Rimavská Sobota v pôvodnom stave alebo po č

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Rimavská Sobota

95,000 € 1267 €/m²

HALO reality - Kúpa štvorizbový byt Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

4 izbový byt | 95 m²

Pre viacerých klientov hľadáme 4 izbový byt v meste Rimavská Sobota. Preferujeme aby bol byt pr

Publikované: 24.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Rimavská Sobota

110,000 € 1158 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Jesenské

Reality Jesenské

Rodinný dom | 150 m²

Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v obci Jesenské. Na stave domu nezáleží, taktiež ani

Publikované: 24.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Jesenské

80,000 € 533 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Sobotište

Reality Sobotište

Rodinný dom | 2,000 m²

Hľadáme RD, chalupu na kopaniciach, pozemok nemusí byť príliš veľký. Platba v hotovosti. Bl

Publikované: 20.07.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Sobotište

80,000 € 40 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Rimavské Janovce

Reality Rimavské Janovce

Rodinný dom | 150 m²

Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v obci Rimavské Janovce. Na stave domu nezáleží, tak

Publikované: 24.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Rimavské Janovce

80,000 € 533 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Gajary

Reality Gajary

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme RD v okolí Malaciek Bližšie informácie Vám radi poskytneme

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Gajary

240,000 € 240000 €/m²

HALO reality - Kúpa pozemok Hrabušice

Reality Hrabušice

Pozemok pre rodinné domy | 1,000 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme pozemkom určený na výstavbu rodinného domu cca do 1000 m2

Publikované: 16.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na kúpa Hrabušice

80,000 € 80 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Poprad

Reality Poprad

3 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme trojizbový byt v Poprade. Lokalita: Starý Juh. Byt môže byť v

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Poprad

170,000 € 170000 €/m²

HALO reality - Kúpa pozemok Sabinov

Reality Sabinov

Pozemok pre rodinné domy | 2,000 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rovinatý stavebný pozemok v časti okresného mesta Sabino

Publikované: 30.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na kúpa Sabinov

180,000 € 90 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

1 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadám jednoizbový byt v Spišskej Novej Vsi, klient uprednostňuje

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Spišská Nová Ves

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa, dvojizbový byt Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | 52 m²

Pre klienta hľadáme 2-izbový byt v Spišskej Novej Vsi, uprednostňuje sa byt v tehlovom bytovom

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Spišská Nová Ves

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Malacky

Reality Malacky

2 izbový byt | 50 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2 izbový byt. Bližšie informácie Vám radi poskytneme

Publikované: 02.03.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Malacky

110,000 € 2200 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Čerenčany

Reality Čerenčany

Rodinný dom | 180 m²

Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v obci Čerenčany. Na stave domu nezáleží, taktiež an

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Čerenčany

135,000 € 750 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Rodinné domy na predaj (23092)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Reality v Martine (742)
Upresniť hľadanie