Rodinný dom – Bratislava Rusovce, Ilýrska ulica

Reality Bratislava-Rusovce

Rodinný dom | Ilýrska | 181 m²

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný a zariadený 6-izbový rodinný dom situovaný v žiada

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 19.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Rusovce

895,000 € 4945 €/m²

člen NARKS
Top
Top

Rusovce – stavebný pozemok pár krokov od jazier | VIS | uzatvorená zóna

Reality Bratislava-Rusovce

Pozemok pre rodinné domy | 649 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v Bratislave – Rusovce, situovaný v pokojnej uzatvorenej zó

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rusovce

620 €/m2 620 €/m2

člen NARKS
Top
Top

V neverejnej ponuke ponúkame na predaj rodinný dom v Rusovciach, v lokalite Gaštanová alej v zóne za Melrose Rusovce.

Reality Bratislava-Rusovce

Rodinný dom | Pri gaštanovej aleji | 220 m²

V neverejnej ponuke ponúkame na predaj krásny nový zariadený rodinný dom v Rusovciach, v lokali

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Rusovce

1,089,000 € 4950 €/m²

člen NARKS
Top
Top

Rodinný dom v Ružinove – Trávniky | súkromné átrium, záhrada, wellness a klubová miestnosť | možnosť využitia aj ako sídlo firmy

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Šalviová | 178 m²

V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj trojpodlažný rodinný dom situovaný na pokojnej Šalvi

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

750,000 € 4213 €/m²

člen NARKS
Top
Top

Výnimočný 4-izbový byt s veľkou lodžiou, pivnicou a parkovaním v projekte Cubicon II

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Ulica Rudolfa Mocka | 88.02 m²

Ponúkame na predaj výnimočný moderný 4-izbový byt v obľúbenom rezidenčnom projekte Cubicon II,

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

409,900 € 4657 €/m²

člen NARKS
Top
Top

1-izbový byt s balkónom a výťahom | Blumentálska ulica – Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Blumentálska | 30.2 m²

Ponúkame na predaj 1-izbový byt s balkónom na Blumentálskej ulici v Bratislave – Staré Mesto. I

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

199,500 € 6606 €/m²

člen NARKS
Top Novinka
Top Novinka

Na predaj penzión pre podnikanie aj bývanie pri Malom Dunaji

Reality Blahová

Hotel, penzión, ubytovňa | - | 397 m²

Moderný maklér ponúka na predaj výnimočný penzión v malebnom prírodnom prostredí obce Blahová,

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Blahová

460,000 € 1159 €/m²

Top
Top

Na predaj rodinný dom s rozľahlým pozemkom v obci Blahová

Reality Blahová

Rodinný dom | - | 120 m²

Moderný maklér ponúka na predaj nezariadený dom v obci Blahová ktorý predstavuje ideálnu prílež

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Blahová

140,000 € 1167 €/m²

Top
Top

Priestranný 2-izbový byt s veľkou terasou v „novostavbe BOROVICOVÝ HÁJ – Košice, Terasa, 2 x parkovanie

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Popradská | 83 m²

Exkluzívne na predaj ponúkame moderný, priestranný 2-izbový byt s veľkou terasou v obľúbenom re

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

259,000 € 3120 €/m²

Top
Top

Priestranný 5 izbový, RD Barca, 14 ročný, zariadený, pozemok 740m2, dobrá investícia

Reality Košice-Barca

Rodinný dom | Močiarna | 178 m²

EXKLUZÍVNE – Predaj 5 izbového rodinného domu, 14 ročná "NOVOSTAVBA", Košice – Barca, vhodný na

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Košice-Barca

560,000 € 3146 €/m²

Top
Top

Kompletne zariadený 3- izb. byt po rekonštrukcii (73 m2+ 6 m2 balkón) s parkovaním v staršej novostavbe v pokojnej uličke malebnej obce Berg, Rakúsko

Reality Rakúsko

3 izbový byt | Rakúsko

Ponúkame na predaj zariadený 3-izb.byt na začiatku pohraničnej obce Berg, Rakúsko- Niederösterr

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj

229,000 € 2899 €/m²

člen NARKS
Top Novinka
Top Novinka

Prenájom, útulný a slnečný 3- izb. byt po rekonštrukcii (66 m2) v Hainburgu, ul. Jägergasse

Reality Rakúsko

3 izbový byt | Rakúsko

Ponúkame na prenájom kompletne zariadený 3- izb. byt o výmere 66 m2 (60 m2 byt + 6 m2 murovaná

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na prenájom

500 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

člen NARKS
Top Novinka
Top Novinka

Slnečný, priestranný a klimatizovaný 3- izb. byt po rekonštrukcii vo vyhľadávanej lokalite, ul. Adámiho, Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Adámiho | 82 m²

Ponúkame na predaj slnečný, priestranný a klimatizovaný 3-izb. byt v pokojnom prostredí Karlove

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

273,900 € 3340 €/m²

člen NARKS
Top Novinka Video prehliadka
Top Novinka Video prehliadka

Berg & Bauman – PREDAJ - 3-izbový byt, TOP REKONŠTRUKCIA, KARLOVA VES

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Kuklovská | 71 m²

Berg & Bauman Vám ponúka na predaj krásny, novo zrekonštruovaný 3-izbový byt, na Kuklovskej uli

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

264,900 € 3731 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

Novostavba 3 izb. Rodinného domu v Seredi -Trnavská cesta

Reality Sereď

Rodinný dom | Trnavská cesta | 70 m²

Ponúkame na predaj novostavbu 3-izbového rodinného domu v radovej zástavbe na Trnavskej ceste v

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Sereď

177,000 € 2529 €/m²

Top
Top

Novostavba 2-izbového bytu so záhradkou a parkovaním v Seredi

Reality Sereď

2 izbový byt | Trnavská cesta | 44 m²

Ponúkame na predaj novostavbu 2 izbového bytu zo záhradkou a parkovaním v Cene! Byt sa nachádz

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Sereď

145,000 € 3295 €/m²

Top
Top

ALL INCLUSIVE I KRÁSNY 5 IZBOVÝ RD S MNOHÝMI BENEFITMI GALANTA KOLÓNIA

Reality Galanta

Rodinný dom | Topoľová | 112.5 m²

NOVÁ ZNÍŽENÁ CENA! 3D OBHLIADKA A VIDEO! Spoločnosť ALL INCLUSIVE REAL Slovakia Vám exkluzívn

Publikované: 23.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Galanta

279,000 € 2480 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

HERRYS - Na predaj 3-izbový byt v pôvodnom stave na Krížnej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Krížna | 86.8 m²

HERRYS - Na predaj 3-izbový byt v pôvodnom stave na Krížnej ulici Realitná kancelária HERRYS p

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

339,000 € 3906 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj 3-izbový nebytový priestor/kancelária v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Trnavská cesta | 115 m²

HERRYS - Na predaj 3-izbový nebytový priestor/kancelária v Ružinove Realitná kancelária HERRYS

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

265,000 € 2304 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj veľkometrážny 3 izbový byt vo vilovej štvrti pri Slavíne

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Boženy Němcovej | 185.7 m²

HERRYS - Na predaj veľkometrážny 3 izbový byt vo vilovej štvrti pri Slavíne Realitná kancelári

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

799,000 € 4303 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj tichý 4-izbový byt s unikátnou dispozíciou – Ružinov Trávniky, jazero Rohlík

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Sedmokrásková | 86.41 m²

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Top
Top

HERRYS - Na predaj exkluzívny 5 izbový rodinný dom v atraktívnom projekte Záhorské sady

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Jabloňový sad | 205 m²

HERRYS - Na predaj exkluzívny 5 izbový rodinný dom v atraktívnom projekte Záhorské sady Realit

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

1,250,000 € 6098 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

HERRYS - Na predaj priestranný 3 izbový byt s balkónom, pivnicou a dobrými možnosťami parkovania

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Šancová | 100.41 m²

HERRYS - Na predaj priestranný 3 izbový byt s balkónom, pivnicou a dobrými možnosťami parkovani

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

430,000 € 4282 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

HERRYS - Na prenájom priestranný 1,5 izbový byt pri Prezidentskom paláci s garážovým státím

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Banskobystrická | 52.83 m²

HERRYS - Na prenájom priestranný 1,5 izbový byt pri Prezidentskom paláci s garážovým státím Re

Publikované: 18.12.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

710 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Byty v Banskej Bystrici (1404)
Reality v Martine (746)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30335)
Byty na predaj v Bratislave (8526)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (22943)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Upresniť hľadanie