3 izbový byt | Nezadaná | 78 m²
AstonReal ponúka na predaj čiastočne prerobený 3 izbový Byt o výmere 78 m2 v Žabokrekoch s Balk
134,000 € 1718 €/m²
2 izbový byt | Letná | 50 m²
AstonReal súrne hľadá pre klienta 2-izbový byt v Poprade na Novom juhu - ulica nerozhoduje. Sta
150,000 € 3000 €/m²
Rodinný dom | Lysá pod Makytou | 180 m²
AstonReal ponúka na predaj veľkorysý rodinný dom s príjemnou záhradou, v tichej lokalite s plno
119,000 € 661 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | 100 m²
AstonReal ponúka na prenájom priestor, ktorý pozostáva z dvoch kancelárií o rozlohe 2x 50m2, (
470 €/mesiac 5 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Palúdzka | 82 m²
AstonReal! Vám ponúka exkluzívne na predaj priestranný a moderne zrekonštruovaný, štýlový 3-izb
Cena dohodou
Rodinný dom | Turč. Kľačany | 70 m²
AstonReal ponúka na predaj prerobený 2 izbový Rodinný Dom s pozemkom 173 m2 v Tučianskych Kľača
199,900 € 2856 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nižné Matejkovo | 60 m²
- ZNÍŽENÁ CENA+DOHODA- AstonReal ponúka na predaj rekreačnú chatu nachádzajúcu sa v časti Nižné
139,000 € 2317 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | J. Jančeka | 200 m²
AstonReal ponúka na prenájom moderné priestory o výmere 200m2 v novopostavenej budove na ulici
2,400 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Banská | 1,257 m²
ASTONREAL - EXKLUZÍVNE PONÚKA: Na predaj: slnečný stavebný pozemok, v pokojnej tichej časti o
210 €/m2 210 €/m2
2 izbový byt | Za cintorínom | 59 m²
Realitná kancelária AstonReal Vám exkluzívne ponúka na PRENÁJOM útulný zariadený 2-izbový byt v
600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
1 izbový byt | 41 m²
AstonReal hľadá pre klienta 1-izbový byt v Banskej Bystrici - časť Radvaň / Fončorda. Platba v
120,000 € 2927 €/m²
3 izbový byt | Fončorda | 0 m²
AstonReal: hľadám pre klienta 4 izbový byt v mestskej časti Fončorda alebo Radvaň. Cena bytu z
Cena dohodou
2 izbový byt | Národná | 64 m²
Astonreal Ponúka na prenájom 2 izbový byt v centre mesta na ulici Národná. Byt má rozlohu 64m2
700 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Vrbenského | 56 m²
AstonReal ponúka vo výhradnom zastúpení majiteľa na predaj moderný, vkusne zariadený 2-izbový b
225,000 € 4018 €/m²
2 izbový byt | Tulská | 54 m²
PREDANÉ!!!! AstonReal ponúka na predaj 2-izbový byt v zateplenom bytovom dome. Byt sa nachádza
Cena dohodou
Chalupa, rekreačný domček | Stráne | 180 m²
AstonReal ponúka na predaj zariadenú 6-izbovú CHATU v Martine pod Lanovkou na vstupe na Martins
439,000 € 2439 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Veľký Slavkov | 7,500 m²
AstonReal ponúka na predaj vo Vysokých Tatrách - kataster Veľký Slavkov, investičný pozemok s r
84 €/m2 84 €/m2
Kancelárie, administratívne priestory | M. Madačova | 27 m²
-PREDANÉ- AstonReal ponúka na predaj priestor vhodný na kanceláriu alebo obchod. Priestor sa na
Cena dohodou
Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 70 m²
AstonReal Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj REKREAČNÚ CHATU vo vyhľadávanej lokalite Nízkych Tati
126,500 € 1807 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Liptovská Štiavnica | 1,176 m²
AstonReal vo výhradnom zastúpení klienta ponúka na predaj pozemok o výmere 1.176m2 určený na vý
99,000 € 84 €/m²
2 izbový byt | Pod Sokolice | 58 m²
AstonReal ponúka v exkluzívnom zastúpení majiteľa na predaj pekný, priestranný a vkusný 2-izbov
137,000 € 2362 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²
RK AstonReal hľadá pre klienta RODINNÝ DOM, lokalita Trenčín - celé mesto. Dom môže byť aj v p
330,000 €
2 izbový byt | Nezadaná | 65 m²
AstonReal hľadá pre klienta 2-izbový byt v Liptovskom Mikuláši. Celková rozloha bytu 50 m2 - 6
145,000 € 2231 €/m²
Priestor pre sklad | Priemyselná | 4,000 m²
AstonReal ponúka na prenájom skladové priestory v hale Priemyselného parku Matejovce. Nejedná
Cena dohodou
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.