IBA U NÁS! Vkusný 2-izbový ateliér, 58m, Pod Sokolice,Trenčín

Reality Trenčín

2 izbový byt | Pod Sokolice | 58 m²

AstonReal ponúka v exkluzívnom zastúpení majiteľa na predaj pekný, priestranný a vkusný 2-izbov

Publikované: 25.03.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Trenčín

137,000 € 2362 €/m²

člen NARKS

PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 88.46 m²

PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť!!! AstonReal Vám ponúka exkluzívne na pred

Publikované: 19.03.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

Rezervované! stavebný pozemok 375m2 Lipt. Kľačany okres Lipt. Mikuláš

Reality Liptovské Kľačany

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 375 m²

AstonReal ponúka exkluzívne na predaj stavebný pozemok v obci Liptovské Kľačany – ideálne miest

Publikované: 03.02.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Liptovské Kľačany

38,000 € 101 €/m²

člen NARKS

IBA U NÁS! Vinohrad s chatkou, 2 862m2, parkovanie, Nové Mesto n/Váhom

Reality Nové Mesto nad Váhom

Vinica, chmelnica | Čachtická | 2,862 m²

AstonReal ponúka vo výhradnom zastúpení majiteľa na predaj vinohrad so záhradnou murovanou chat

Publikované: 10.01.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Nové Mesto nad Váhom

63,000 € 22 €/m²

člen NARKS

Prevádzkový priestor, rozlohou 120 m2 - centrum B. Bystrica

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | Skuteckého | 120 m²

AstonReal ponuka na prenájom priestory na ul. Skuteckého, pri "kine Hviezda" - centrum Banskej

Publikované: 30.11.2023 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

660 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

člen NARKS

PREDANÉ: byt NOVOSTAVBA, ozvite sa mi a predám aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Banská Bystrica

5 a viac izbový byt | Nezadaná | 144 m²

AstonReal ponúka EXKLUZÍVNE na predaj krásny 5-izbový PENTHOUSE v NOVOSTAVBE - lokalita BANSKÁ

Publikované: 08.01.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ! Vkusný 3+1,61m2,lodžia,kompl. rekonštrukcia,Sihoť,Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | Gagarinova | 61 m²

Pripravujeme do ponuky! AstonReal pripravuje, vo výhradnom zastúpení majiteľa, do ponuky na pr

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Trenčín

159,800 € 2620 €/m²

člen NARKS

PRENÁJOM: Kancelárie 2x 50m2, Kapitulská ul.Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | 100 m²

AstonReal ponúka na prenájom priestor, ktorý pozostáva z dvoch kancelárií o rozlohe 2x 50m2, (

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

470 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

člen NARKS

REZERVOVANÉ! Nový 2-izb. byt s park. miestom,loggia,2.p.,Rača-Krasňany

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Vrbenského | 56 m²

AstonReal ponúka vo výhradnom zastúpení majiteľa na predaj moderný, vkusne zariadený 2-izbový b

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

225,000 € 4018 €/m²

člen NARKS

HĽADÁM pre klienta: 1izbový byt - RUŽOMBEROK

Reality Ružomberok

1 izbový byt | Ružomberok | 0 m²

AstonReal hľadá pre klienta 1-izbový byt v RUŽOMBERKU. Lokalita Polík, centrum, Plavisko. Rozl

Publikované: 07.02.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na kúpa Ružomberok

90,000 €

člen NARKS

HĽADÁM: 2i-izbový byt, cca 62 m2, do 87.000,- €, SKALICA

Reality Skalica

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

AstonReal súrne hľadá pre klienta 2-izbový byt v lokalite SKALICA. Celková rozloha cca 62 m2.

Publikované: 01.02.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na kúpa Skalica

87,000 €

člen NARKS

KÚPIM 2-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM V POPRADE,MATEJOVCE,VEĹKA

Reality Poprad

2 izbový byt | Poprad | 0 m²

AstonReal - Súrne hľadám pre konkrétneho klienta, 2-izbový byt. Neprerobený, alebo čiastočne pr

Publikované: 27.02.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na kúpa Poprad

Cena dohodou

člen NARKS

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ ! historická budova v CENTRE mesta B. Bystrica

Reality Banská Bystrica

Polyfunkčný objekt | Centrum | 1,300 m²

Výborná INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ ! ! AstonReal ponúka na predaj exkluzívnu nehnuteľnosť, a to his

Publikované: 14.04.2022 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na predaj Banská Bystrica

1,500,000 € 1154 €/m²

člen NARKS

St. pozemky Vysoké Tatry - Veľ. Lomnica

Reality Vysoké Tatry

Pozemok pre rodinné domy | 880 m²

AstonReal ponúka veľmi lukratívne pozemky vo Vysokých Tatrách - Veľká Lomnica. Pozemky sa nachá

Publikované: 14.04.2022 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Vysoké Tatry

200 €/m2 200 €/m2

člen NARKS

Veľmi súrne hľadám 3-izbový byt v Púchove a blízke okolie do 10km

Reality Beluša

3 izbový byt | Beluša | 62 m²

AstonReal súrne hľadá pre nášho klienta 3-izbový byt v Púchove a blízkom okolí do 10km. Byt sa

Publikované: 14.04.2022 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na kúpa Beluša

140,000 € 2258 €/m²

člen NARKS

Súrne hľadám pre našu klientku 1-izbový byt v Púchove

Reality Púchov

1 izbový byt | Moravská | 40 m²

AstonReal súrne hľadá pre klientku 1-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii s balkónom/loggiou

Publikované: 14.04.2022 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na kúpa Púchov

100,000 € 2500 €/m²

člen NARKS

Súrne hľadám 1-izbový byt v meste Dolný Kubín. Ďakujem za ponuky

Reality Dolný Kubín

1 izbový byt | Dolný Kubín | 45 m²

Hľadám 1-izbový byt v meste Dolný Kubín, najlepšie v lokalite Brezovec, Bysterec. Byt môže byť

Publikované: 14.04.2022 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na kúpa Dolný Kubín

95,000 € 2111 €/m²

člen NARKS

Hľadám pre klienta 4-izbový byt v Dolnom Kubíne. Ponúknite prosím.

Reality Dolný Kubín

4 izbový byt | Bysterec | 80 m²

AstonReal súrne hľadá pre klienta 4 izbový byt v meste Dolný Kubín. Hľadáme byt po kompletnej,

Publikované: 14.04.2022 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na kúpa Dolný Kubín

170,000 € 2125 €/m²

člen NARKS

Na predaj rodinný dom v zachovalom stave- Lysá pod Makytou

Reality Lysá pod Makytou

Rodinný dom | Lysá pod Makytou | 180 m²

AstonReal ponúka na predaj veľkorysý rodinný dom s príjemnou záhradou, v tichej lokalite s plno

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Lysá pod Makytou

119,000 € 661 €/m²

člen NARKS

PREDANÁ CHATA pod lesom, Veľká Lúka

Reality Banská Bystrica

Chalupa, rekreačný domček | 85 m²

AstonReal ponúka v zastúpení majiteľa na predaj zrubovú rekreačnú chatu, v krásnom prostredí po

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

PREDANÝ 3i BYT, Banská Bystrica,zavolajte PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Ružová | 74 m²

PREDANÝ 3i BYT, Banská Bystrica,zavolajte PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť. AstonReal ponúka v zastú

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

Predaj:RD, rozdelený na 2 Byty s pozemkom 713 m2 Vrútky

Reality Martin

Rodinný dom | Hájska | 130 m²

Exkluzívne ! ! ! AstonReal ponúka na predaj 5 izbový Rodinný Dom s pozemkom 713 m2 na Karvaša

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Martin

229,000 € 1762 €/m²

člen NARKS

REZERVOVANÉ 1izbový byt + loggia Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Nezadaná | 28 m²

REZERVOVANÉ!!!! AstonReal ponúka v zastúpení majiteľa na predaj krásny, slnečný 1izbový byt. Na

Publikované: 29.04.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

Investičný lesný pozemok, rozloha: 30 ha, Kokava Nad Rimavicou

Reality Kokava nad Rimavicou

Orná pôda | Kokava nad Rimavicou | 300,000 m²

Realitná kancelária: AstonReal v zastúpení klientov ponúka na predaj lesný pozemok o rozlohe: 3

Publikované: 16.04.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Kokava nad Rimavicou

0.72 €/m2 1 €/m2

člen NARKS

Rýchly výber

Reality v Martine (747)
Byty v Banskej Bystrici (1406)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30336)
Rodinné domy na predaj (22993)
Byty na predaj v Bratislave (8529)
Upresniť hľadanie