Predaj | Moderný 1,5-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Trebišova | BÝVAJTE s nami

Reality Trebišov

1 izbový byt | 38 m²

Realitná kancelária Bývajte s nami vám ponúka na predaj prakticky riešený 1,5-izbový byt, kt

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Trebišov

74,900 € 1971 €/m²

Exkluzívne | Rekreačné pozemky na predaj | Zemplínska Šírava, časť Hôrky, stredisko Lúč | Realitná kancelária Bývajte s NAMI!

Reality Vinné

Pozemok pre bytovú výstavbu | Lúč, Hôrka | 540 m²

Realitná kancelária Bývajte s Nami vám exkluzívne ponúka na predaj rekreačné pozemky situova

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Vinné

65,000 € 120 €/m²

Pozemok Lučkovce | miesto pre výstavbu vášho domu | Realitná kancelária Bývajte s NAMI!

Reality Michalovce

Pozemok pre rodinné domy | 900 m²

Hľadáte ideálne miesto, kde začnete stavať svoj nový domov? Realitná kancelária Bývajte s N

Publikované: 18.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Michalovce

24,000 € 27 €/m²

Predaj modernej novostavby 4-izbového rodinného domu v obci Plechotice | BÝVAJTE s nami

Reality Plechotice

Rodinný dom | 123 m²

Realitná kancelária Bývajte s nami vám exkluzívne ponúka na predaj novostavbu 4-izbového rod

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Plechotice

Cena dohodou

Vranov nad Topľou | 2-izbový byt v tichej lokalite | Bývajte s NAMI

Reality Vranov nad Topľou

2 izbový byt | Domašská | 46 m²

Realitná kancelária Bývajte s Nami Vám exkluzívne ponúka na predaj dvojizbový byt nachádzajú

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Vranov nad Topľou

59,900 € 1302 €/m²

INVESTIČNÝ PROJEKT: Multifunkčný objekt so širokým komerčným potenciálom – len 6 km od Humenného

Reality Humenné

Objekt pre obchod | 540 m²

Realitná kancelária Bývajte s Nami Vám exkluzívne predstavuje strategickú investičnú príleži

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Humenné

119,000 € 220 €/m²

Exkluzívna ponuka | Kompletne zrekonštruovaný rodinný dom v Strážskom | Bývajte s Nami

Reality Strážske

Rodinný dom | 400 m²

Realitná kancelária Bývajte s Nami Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný, dvojpodlažný

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Strážske

255,000 € 638 €/m²

Dva domy za cenu jedného | rodinný dom s prístavbou v obci Lekárovce | Bývajte s NAMI

Reality Lekárovce

Rodinný dom | 140 m²

Realitná kancelária Bývajte s Nami ponúka na predaj rodinný dom so samostatnou prístavbou (v

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Lekárovce

40,000 € 286 €/m²

Na predaj | Komerčný objekt na sídlisku Stráňany v Michalovciach | BÝVAJTE s nami

Reality Michalovce

Obchodné priestory | 200 m²

Realitná kancelária Bývajte s nami v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj zaujíma

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na predaj Michalovce

210,000 € 1050 €/m²

NA PREDAJ | Kompletne zrekonštruovaný rodinný dom v maďarskej obci Boldogkőújfalu | BÝVAJTE s nami

Reality Boldogkőújfalu

Rodinný dom | Maďarsko | Boldogkőújfalu

Realitná kancelária Bývajte s nami vám exkluzívne ponúka na predaj vkusne zrekonštruovaný ro

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Boldogkőújfalu

78,900 € 986 €/m²

PRENÁJOM | Slnečný 3-izbový byt so samostatným vstupom | Michalovce, Pod Hrádkom | Exkluzívne

Reality Michalovce

3 izbový byt | Pod Hrádkom | 60 m²

Realitná kancelária Bývajte s Nami Vám exkluzívne ponúka na prenájom kompletne zariadený 3-i

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Michalovce

630 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Predaj slnečného stavebného pozemku v tichej lokalite | Plechotice | BÝVAJTE s nami

Reality Plechotice

Pozemok pre rodinné domy | 812 m²

Realitná kancelária Bývajte s nami Vám exkluzívne ponúka na predaj atraktívny stavebný pozem

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Plechotice

49,500 € 61 €/m²

Na predaj | Kompletne zrekonštruovaný 1-izbový byt s balkónom v Trebišove | BÝVAJTE s nami

Reality Trebišov

1 izbový byt | 39 m²

Realitná kancelária Bývajte s nami Vám exkluzívne ponúka na predaj vkusne zrekonštruovaný 1-

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Trebišov

Cena dohodou

REZERVOVANÉ!

Reality Michalovce

Priemyselná zóna | 1,966 m²

Realitná kancelária Bývajte s Nami vám exkluzívne ponúka na predaj pozemok určený na podnika

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Michalovce

68,000 € 35 €/m²

EXKLUZÍVNE | Kompletne zrekonštruovaná chata na Medvedej hore | Zemplínska šírava | Realitná kancelária Bývajte s Nami

Reality Vinné

Chalupa, rekreačný domček | Medvedia hora | 190 m²

Realitná kancelária Bývajte s Nami Vám exkluzívne ponúka na predaj murovanú chatu situovanú

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Vinné

184,900 € 973 €/m²

EXKLUZÍVNE | Štýlová garzónka s výhľadom na Tatry – Poprad, centrum | Bývajte s Nami

Reality Poprad

Garsónka | 20.7 m²

Realitná kancelária Bývajte s Nami Vám exkluzívne ponúka na predaj modernú garzónku v priamo

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Poprad

99,900 € 4826 €/m²

Moderný 2-izbový byt v projekte Rudiny II – ideálny pre mladý pár alebo investíciu

Reality Žilina

2 izbový byt | Lenčova | 51 m²

Lokalita: Žilina – Rudiny, Lenčova ulica Typ: 2-izbový byt Výmera: 51 m² + balkón Stav: novosta

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Žilina

217,000 € 4255 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

SHARK REAL Vám ponúka na prenájom 2-izbový byt s balkónom a garážovým státím v projekte Slnečnice Mesto

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | 59 m²

Ponúkame vám krásny a moderne zariadený 2-izbový byt v obľúbenom projekte Slnečnice – časť Mes

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

950 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Prenájom, 2 izbový byt s balkónom a parkovacím miestom, Nitra-centrum

Reality Nitra

2 izbový byt | Coboriho | 48 m²

Ponúkame Vám na prenájom svetlý 2 izbový byt na Coboriho ulici, Nitra – Staré mesto. Byt má úži

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Nitra

690 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt s balkónom a pivnicou | Michalovce – Juh

Reality Michalovce

3 izbový byt | Okružná | 84 m²

ID:521 GE-MAX Reality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s výmerou 84 m² v obľúbenej lok

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Michalovce

159,900 € 1904 €/m²

Novinka
Novinka

Slnečný pozemok s panoramatickým výhľadom na Zemplínsku Šíravu - rekreačná oblasť Lúč

Reality Vinné

Rekreačný pozemok | Lúč | 669 m²

Hľadáte pokojné miesto na výstavbu rekreačnej chaty alebo rodinného domu s nádherným výhľadom n

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Vinné

59,000 € 88 €/m²

Obchodný priestor 400 m2, s oknami na ulicu, na 1. poschodí OD DARGOV, Košice - centrum

Reality Košice-Staré Mesto

Obchodné priestory | Hlavná | 400 m²

Na prenájom krásny, presvetlený obchodný priestor na 1. poschodí OD DARGOV, priamo v centre mes

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Staré Mesto

20 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite!!

Reality Senica

Rodinný dom | 250 m²

Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom v pôvodnom ale zachovalom stave na vyhľadávanej ulic

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Senica

204,900 € 820 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Prenájom 2. izbového bytu s veľkou loggiou, novostavba „BLUMENTÁL“, BA - Staré Mesto, Radlinského ul

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Radlinského | 62 m²

Ponúkame na prenájom slnečný 2. izbový byt v exkluzívnej rezidencii BLUMENTÁL na Radlinského u

Publikované: 29.05.2024 Aktualizované: 08.09.2025
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

950 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30331)
Rodinné domy na predaj (22943)
Reality v Martine (746)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8522)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Byty v Banskej Bystrici (1404)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Upresniť hľadanie