Výnimočný 4-izbový zariadený byt v NESTE: svetlo, súkromie a kvalita bez kompromisov

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | 101 m²

Niektoré byty ponúkajú metre štvorcové. Tento ponúka niečo hodnotnejšie – pokoj, svetlo, priest

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

538,850 € 5335 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Rodinný dom v pôvodnom stave pár krokov od námestia – Nové Mesto nad Váhom

Reality Nové Mesto nad Váhom

Rodinný dom | Júliusa Gábriša | 220 m²

Výnimočná nehnuteľnosť v srdci Nového Mesta nad Váhom – dva domy, absolútne centrum, široké mož

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Nové Mesto nad Váhom

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Rodinný dom na predaj v Trenčíne

Reality Trenčín

Rodinný dom | Poľovnícka | 363.1 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v Trenčíne, ul. Poľovnícka. Dom bol daný do užívania v r. 1984,

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Trenčín

330,000 € 909 €/m²

Novinka
Novinka

Moderný 3izb. mezonetový byt so zimnou záhradou v RD, samostatný vstup, vlastné parkovanie, voľný, Platanová ul., Stupava.

Reality Stupava

Mezonet | Platanová | 92.76 m²

Ponúkame Vám na predaj časť RD s tromi samostatnými bytovými jednotkami, s veľkou 49 m2 terasou

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Stupava

270,000 € 2911 €/m²

Predaj samostatná časť RD so zimnou záhradou, vlastné parkovanie, voľný, Platanová ul., Stupava.

Reality Stupava

Rodinný dom | Platanová | 92.76 m²

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Stupava

Cena dohodou

Predaj MUROVANÁ, podpivničená záhradná chata so slnečný pozemkom - Vrakuňa, Levanduľová ulica

Reality Bratislava-Vrakuňa

Záhradná chatka | Levanduľová | 17 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj murovanú, podpivničenú záhradnú chatku so VEĽKÝM slnečný poze

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Vrakuňa

145,000 € 8529 €/m²

Na prenájom moderný 2-izbový byt s predzáhradkou a parkovaním v Senci

Reality Senec

2 izbový byt | Slávičia | 36 m²

Realitná kancelária Briliant Reality Vám ponúka na prenájom moderný 2-izbový byt s predzáhradko

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Senec

700 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Hľadám 2 - izbový byt v Nitre

Reality Nitra

2 izbový byt | x | 55 m²

Hľadám 2-izbový byt v Nitre - pre konkrétneho klienta Lokalita: centrum, Párovce, Chrenová, .

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na kúpa Nitra

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Hľadám 1 - izbový byt v Nitre

Reality Nitra

1 izbový byt | x | 35 m²

Hľadám 1-izbový byt v Nitre - pre konkrétneho klienta Lokalita: centrum, Párovce, Chrenová, .

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na kúpa Nitra

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Prenájom samostatný celok 3 kancelárií/ viacúčelových miestností 80m2 s kuchynkou! + parkovanie, Bulharská ul., BA II., Trnávka.

Reality Bratislava-Ružinov

Priestor pre výrobu | Bulharská | 80 m²

Prenájom samostatný celok 3 kancelárií/ viacúčelových miestností 80m2 s kuchynkou! + parkovanie

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Lev Reality - Moderné bývanie v centre Levíc – Priestranný 3 izbový byt s veľkou loggiou

Reality Levice

3 izbový byt | Ul. Čsl. armády | 79 m²

Byt sa nachádza v modernom bytovom dome, kde necítite anonymitu veľkých projektov. Kombinuje me

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Levice

600 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Klimatizovaný moderný 2-izbový byt v centre, Skalica - Pivovarská

Reality Skalica

2 izbový byt | Pivovarská | 54 m²

Ponúkame Vám na prenájom krásny, svetlý a moderne zariadený 2-izbový byt v okresnom meste Skali

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Skalica

550 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

NA PREDAJ Stavebný pozemok v obci Žitavce

Reality Žitavce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,275 m²

Hľadáte ideálne miesto pre svoj nový domov bez zbytočných starostí? Ponúkame Vám na predaj veľk

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Pozemky na predaj Žitavce

43,000 € 34 €/m²

NA PREDAJ stavebný pozemok Nitra - Zobor

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Narcisová | 450 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v Nitre, lokalita Zobor - Narcisová ul. Parametre ponu

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 31.10.2025
Pozemky na predaj Nitra

114,000 € 253 €/m²

NA PREDAJ rodinný dom s veľkým pozemkom Nitra-Zobor

Reality Nitra

Rodinný dom | Orechová | 285 m²

NA PREDAJ: Rodinný dom s výnimočným potenciálom na Zobore – Orechová ul., Nitra Hľadáte bývani

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj Nitra

369,000 € 1295 €/m²

NA PREDAJ Stavebný pozemok v obci Dolné Obdokovce

Reality Dolné Obdokovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 877 m²

Ponúkame Vám NA PREDAJ stavebný pozemok ideálnych rozmerov v obci Dolné Obdokovce PARAMETRE:

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Dolné Obdokovce

59,990 € 68 €/m²

NA PREDAJ stavebné pozemky Nevidzany

Reality Nevidzany

Pozemok pre rodinné domy | 543 m²

V Exkluzívnom zastúpení vlastníka Vám ponúkame NA PREDAJ 7 stavebných pozemkov rôznych výmer na

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 17.11.2025
Pozemky na predaj Nevidzany

50 €/m2 50 €/m2

NA PREDAJ stavebný pozemok pri Nitre

Reality Neverice

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 761 m²

Ponúkame Vám NA PREDAJ stavebný pozemok pre stavbu rodinného domu za výnimočnú cenu. Pozemok sa

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 02.03.2026
Pozemky na predaj Neverice

35,000 € 46 €/m²

NA PREDAJ stavebný pozemok v obci Čeľadice

Reality Čeľadice

Pozemok pre rodinné domy | 1,351 m²

V zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj krásny stavebný pozemok v obci Čeľadice. - výmera

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 27.11.2025
Pozemky na predaj Čeľadice

71,000 € 53 €/m²

NA PREDAJ rodinný dom v obci Dolné Obdokovce

Reality Dolné Obdokovce

Rodinný dom | Nezadaná | 104 m²

VÝBORNÁ CENA! V Exkluzívnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj starší rodinný dom v obci

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Domy na predaj Dolné Obdokovce

99,990 € 961 €/m²

NA PREDAJ stavebný pozemok Jelenec

Reality Jelenec

Pozemok pre rodinné domy | 710 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 susediace stavebné pozemky v novej ulici v obci Jelenec - výmera každé

Publikované: 01.04.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Pozemky na predaj Jelenec

64,900 € 91 €/m²

NA PREDAJ 1-izbový investičný byt pri lanovke

Reality Ružomberok

1 izbový byt | Hrabovská dolina | 29.5 m²

V Exkluzívnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame 1-izbový byt s balkónom v bytovom dome pod rekrea

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

99,790 € 3383 €/m²

Predaj 4 izb. domu na Slnečných jazerách v Senci

Reality Senec

Rodinný dom | Slnečné jazerá | 110 m²

Predaj 2 podlažného celoročne obývateľného murovaného rekreačného domu v Senci na Slnečných jaz

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Senec

300,000 € 2727 €/m²

Novinka
Novinka

2-izbový byt (108) so záhradou v projekte Scenéria Žilina

Reality Žilina

2 izbový byt | Hôrecká cesta | 44.04 m²

V projekte Scenéria Žilina ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt s vlastnou záhradou a t

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Žilina

200,900 € 3542 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (746)
Rodinné domy na predaj (22952)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8528)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Byty v Banskej Bystrici (1406)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30328)
Upresniť hľadanie