Priestranný rodinný dom s veľkou záhradou: dve podlažia + suterén, obývateľný záhradný domček, garáž, vínna pivnica, ihneď k dispozícii

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Nálepkova | 188 m²

Predáme v Bernolákove nehnuteľnosti na väčšom pozemku: - veľký tehlový rodinný dom z roku 1971

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Domy na predaj Bernolákovo

350,000 € 1862 €/m²

člen NARKS

Nadštandardný dom Vajnory: ÚP 314 m2, pozemok 839 m2, bazén v záhrade, pohoda, relax, úsporné technológie (A/A1), nová ulica .....

Reality Bratislava-Vajnory

Rodinný dom | Za mlynom | 314 m²

Predáme nadštandardný novší (2009) rodinný dom vo Vajnoroch v tichej slepej ulici len s novými

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vajnory

729,000 € 2322 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Klimatizovaná kancelária 21,7 m2 pri POLUS-e na Pluhovej ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Pluhová | 21.7 m²

Prenájom klimatizovaného kancelárskeho priestoru v Bratislave - Novom meste neďaleko OC POLUS n

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

6.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Novinka
Novinka

BV REAL Na predaj pozemok Chrenovec-Brusno FM2235

Reality Chrenovec-Brusno

Pozemok pre rodinné domy | - | 1,565 m²

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj pozemok v obci C

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Chrenovec-Brusno

57 €/m2 57 €/m2

Novinka
Novinka

ALL INCLUSIVE | Na predaj 2-izbový byt s balkónom, Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Panónsky Háj | 55 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj 2-izbový byt s balkónom v obľúbenej

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

136,000 € 2473 €/m²

Novinka
Novinka

PRENÁJOM, KANCELÁRSKY PRIESTOR, ROĽNÍCKA – VAJNORY

Reality Bratislava-Vajnory

Kancelárie, administratívne priestory | Roľnícka | 1 m²

Ponúkame Vám na prenájom jedinečný kancelársky priestor nachádzajúci sa v nádhernom prostredí r

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Vajnory

645 €/mesiac 645 €/mesiac/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

ASSENZIO-PREDAJ - 3 Izbový Rodinný dom - Miloslavov Alžbetin dvor

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Klinčeková | 71.95 m²

Assenzio ponuka na predaj moderný 3-izbový rodinný dom v prevedení dvojdomu, bo vyhľadávanej lo

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

308,900 € 4293 €/m²

Novinka
Novinka

Rodinné bývanie s možnosťou farmárčenia v obci Dobroč okres Lučenec

Reality Dobroč

Rodinný dom | Nezadaná | 180 m²

Na predaj rodinný poschodový dom v obci Dobroč, situovaný v krásnom prírodnom prostredí, obklop

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Dobroč

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Klimatizované kancel. priestory 167 m2 na Starej Vajnorskej

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Stará Vajnorská | 167 m²

Prenájom klimatizovaných kancelárskych priestorov na Starej Vajnorskej neďaleko hotela COLOR 2

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,400 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Na prenájom čistý, pekný a moderne zariadený 1,5-izbový byt TOP

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

2 izbový byt | Michala Bučiča | 43 m²

Ponúkame Vám na prenájom čistý, pekný a moderne zariadený 1,5-izbový byt v obľúbenom projekte B

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Devínska Nová Ves

750 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Na prenájom 1 izbový byt Slepčany

Reality Slepčany

1 izbový byt | Slepčany | 23 m²

Ponúkame na prenájom 1 izbový byt v obci Slepčany v 2 podlažnom bytovom dome, v ktorom sa nachá

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Slepčany

360 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Lev Reality - Slnečný 3-izbový byt s balkónom na Vinohradoch v Leviciach

Reality Levice

3 izbový byt | Pri tehelni | 65 m²

Tento útulný 3-izbový byt ponúka kombináciu praktickej dispozície, kompletne zariadeného interi

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Levice

88,000 € 1354 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj rekreačného pozemku v Banskej Bystrici Suchý vrch

Reality Banská Bystrica

Rekreačný pozemok | Pod Suchým vrchom | 1,102 m²

Ponúkame na predaj rekreačný pozemok v lokalite Suchý vrch v Banskej Bystrici. Pozemok s pekným

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

24,000 € 22 €/m²

Novinka
Novinka

Prenájom 2-izbového bytu Mierová, Ružinov | lodžia, parkovanie

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mierová | 57 m²

Ponúkame na prenájom moderný, útulný, priestranný 2-izbový byt na Mierovej ulici v Ružinove. Te

Publikované: 07.11.2024 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

800 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Exkluzívne-predaj 3iz.byt 82m2, špajza-komora-balkón SEVER-Bánovce n/B

Reality Bánovce nad Bebravou

3 izbový byt | 5. apríla | 82 m²

⨳⨳⨳ VYHĽADÁVANÁ LOKALITA ▻ PRIESTRANNÝ BYT ▻ POKOJNÉ PROSTREDIE PLNÉ ZELENE ⨳⨳⨳ Hľadáte bývani

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

110,000 € 1341 €/m²

Novinka
Novinka

Prenájom 2 izbový byt na TERASA, ul. Pražská.

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Pražská | 54 m²

Na prenájom: Komfortný 2-izbový byt v najžiadanejšej lokalite Košíc – Terasa, ul. Pražská Ponú

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Luxusný apartmán, novostavba Hagovia, Vysoké Tatry

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | Nezadaná | 58 m²

Ponúkame na predaj 2-izbového bytu v Rezidencii Hagovia, Vysoké Tatry Video obhliadka tu http

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

299,628 € 5166 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Sklad. priestor 85 m2 (čistý, suchý, vykurovaný) na Starej Vajnorskej

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | Stará Vajnorská | 85 m²

Prenájom vykurovaného skladového priestoru na Starej Vajnorskej: Výmera: 85 m2 svetlá výška:

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Novinka
Novinka

Rodinný dom s bazénom - Pečovská Nová Ves

Reality Pečovská Nová Ves

Rodinný dom | Pečovská Nová Ves | 0 m²

🏡 Rodinný dom s bazénom, veľkou záhradou(986m2) – Pečovská Nová Ves Hľadáte dokonalé spojenie r

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Pečovská Nová Ves

Cena dohodou

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Trojpodlažná chata na celoročné bývanie - Košické Olšany

Reality Košické Oľšany

Chalupa, rekreačný domček | 169.2 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj priestrannú novostavbu rekreačnej chaty v ob

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Košické Oľšany

150,000 € 887 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Administratívna budova v historickom centre Banskej Bystrice

Reality Banská Bystrica

Polyfunkčný objekt | Horná 97/41 | 736.2 m²

Dovoľujeme si Vám ponúknuť na predaj štvorpodlažnú administratívnu budovu situovanú priamo v sr

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na predaj Banská Bystrica

980,000 € 1331 €/m²

Rekonštruovaný, kompletne zariadený penzión

Reality Mýto pod Ďumbierom

Hotel, penzión, ubytovňa | Mýto pod Ďumbierom 174 | 1,490 m²

Predstavujeme Vám kompletne zariadený a zrekonštruovaný penzión v obľúbenej turistickej oblasti

Publikované: 18.05.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na predaj Mýto pod Ďumbierom

749,000 € 503 €/m²

Novostavba penziónu s nádhernými výhľadmi na Horehroní

Reality Polomka

Rodinný dom | Štúrova 171/31 | 454.4 m²

Dovoľujeme si ponúknuť na predaj výnimočnú nehnuteľnosť nachádzajúcu sa v malebnej horehronskej

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Polomka

260,000 € 572 €/m²

Nadštandardný rodinný dom v pokojnej časti Banskej Bystrice

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | čerešňová 4483/70 | 210.7 m²

Dovoľujeme si ponúknuť na predaj kompletne rekonštruovaný, štýlový dvojpodlažný rodinný dom so

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

550,000 € 2610 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Byty v Banskej Bystrici (1406)
Reality v Martine (746)
Byty na predaj v Bratislave (8527)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30329)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Rodinné domy na predaj (22953)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie