PREDAJ slnečný stavebný pozemok 926 m2 s krásnym výhľadom na Tatry

Reality Vysoké Tatry

Pozemok pre rodinné domy | Mlynica | 926 m²

Realitná kancelária AV REALITY Poprad-Tatry vám ponúka na predaj rovinatý stavebný pozemok s IS

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Vysoké Tatry

148,160 € 160 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom, 1 izbový byt s loggiou, Nitra-Čermáň

Reality Nitra

1 izbový byt | Južná | 37 m²

Hľadáte pokojné bývanie v Nitre, kde vám k nasťahovaniu stačia len osobné veci? Máme pre vás sk

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Nitra

590 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

2+kk byt - WatsoNova Košice

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Nezadaná | 49.5 m²

WatsoNova Košice – moderné mestské bývanie s víziou WatsoNova je nový rezidenčný projekt v cen

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

253,900 € 5129 €/m²

Novinka
Novinka

Luxusná Vila – výnimočné bývanie v Prešove

Reality Prešov

Rodinný dom | 433 m²

Hľadáte niečo viac než len dom? Vila 212 vám prináša spojenie moderného dizajnu, komfortu a jed

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Prešov

990 € 2 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Bungalov s garážou v srdci Ružinova – Štedrá ulica

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Štedrá | 100 m²

Na predaj moderne riešený, samostatne stojaci rodinný dom (kolaudácia 2012) v tichej a vyhľadáv

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

442,000 € 4420 €/m²

člen NARKS

Cabanova ul. 2 izbový byt s balkónom v nadstavbe na predaj

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Cabanova | 38.14 m²

Dúbravka, Cabanova ulica 2 izbový byt s výmerou 38,14 m2 na predaj. Bytový dom sa nachádza v ti

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

180,000 € 4719 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj, 3 izbový byt nová strecha, kúrenie a elektrina, Ivanka pri Nitre

Reality Ivanka pri Nitre

3 izbový byt | Konopárenská | 70 m²

Hľadáte bývanie s pocitom rodinného domu, ale za cenu bytu? Máme pre vás 3-izbový byt (z dispoz

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Ivanka pri Nitre

124,900 € 1784 €/m²

Novinka
Novinka

Štýlová chalupa na Záhorí v obci ZÁVOD

Reality Závod

Chalupa, rekreačný domček | Štúrova | 65 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj štýlovú rekreačnú chalupu na Záhorí, v c

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Závod

107,900 € 1660 €/m²

Novinka
Novinka

PRENÁJOM - 2-izbový priestranný byt, terasa a parkovanie, Svätoplukovo

Reality Svätoplukovo

2 izbový byt | Nezadaná | 73.8 m²

Spoločnosť Findigo ponúka na prenájom priestranný, kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt (byt

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Svätoplukovo

500 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ – Garáž na predaj v meste Galanta za kaštieľom

Reality Galanta

Garáž | Nezadaná | 19 m²

Spoločnosť Findigo Vám ponúka na predaj garáž v meste Galanta – lokalita za kaštieľom, v blízko

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Galanta

22,900 € 1205 €/m²

Novinka
Novinka

NA PREDAJ CHATA SO ZÁHRADOU, OBEC SOKOĽ , KOŠICE - OKOLIE

Reality Sokoľ

Záhradná chatka | 72 m²

Na predaj chata so záhradou v obci Sokoľ – lokalita Uhrinč. Ponúkame na predaj slnečnú záhradu

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Sokoľ

99,000 € 1375 €/m²

Novinka
Novinka

3 izb. byt v úplnom centre pri Šafárikovom námestí

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Dobrovičova | 70 m²

Ponúkame na prenájom 3-izbový byt v úplnom centre Starého mesta na Dobrovičovej ulici neďaleko

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

900 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Rodinný dom na predaj v obci Povoda.

Reality Povoda

Rodinný dom | 120 m²

Na predaj novostavba 4-izbového rodinného domu v obci Povoda – len pár minút od Dunajskej Stred

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Povoda

225,000 € 1875 €/m²

Novinka
Novinka

Nové rodinné domy, 5 min do centra Banskej Bystrice

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Slnečné Stráne | 149 m²

Objavte prémiové bývanie v novom projekte SLNEČNÉ STRÁNE v Banskej Bystrici! Tieto moderné rodi

Publikované: 15.08.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

Na predaj priestranný bungalov v obci Lackovce

Reality Lackovce

Rodinný dom | Lackovce | 135 m²

3D obhliadka: https://my.matterport.com/show/?m=2z4SGGJ2QAL video obhliadka: https://www.youtu

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Lackovce

295,000 € 2185 €/m²

člen NARKS
Novinka 3D prehliadka Video prehliadka
Novinka 3D prehliadka Video prehliadka

GRAVITAS | Kancelárie na Prenájom | CITY Park Ružinov, Plynárenská

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 115 m²

GRAVITAS vám exkluzívne ponúka kancelársky priestor na prenájom vo vyhľadávanej biznis lokalite

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

2,105 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

GRAVITAS | NA PREDAJ | investičný pozemok | Rusovce | výborná poloha

Reality Bratislava-Rusovce

Pozemok pre rodinné domy | Pri Pieskovom Hone | 7,346 m²

GRAVITAS vám ponúka na predaj súbor pozemkov o celkovej výmere 20001 m2, ktoré sa nachádzajú v

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rusovce

125 €/m2 125 €/m2

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

GRAVITAS | Veľkometrážny rodinný dom s investičným potenciálom

Reality Ivanka pri Dunaji

Hotel, penzión, ubytovňa | SNP | 635 m²

Videoobhliadka: https://my.matterport.com/show/?m=nihQmFbnRYh Ponúkame na predaj rozľahlý dvo

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na predaj Ivanka pri Dunaji

Cena dohodou

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

GRAVITAS | Na PREDAJ | 4izb. veľkometrážny ateliér | Prístavná ulica

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Prístavná | 146.3 m²

GRAVITAS vám ponúka na predaj veľkometrážny nadštandardný 4 izb. byt/ateliér v najrýchlejšie sa

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

849,900 € 5809 €/m²

Novinka
Novinka

Na prenájom 1,5-izbový byt s výhľadom v obľúbenej časti Trnavy

Reality Trnava

2 izbový byt | Ulica Andreja Kubinu | 35 m²

Ponúkame na prenájom pekný, svetlý a moderne zariadený 1,5-izbový byt na ulici Andreja Kubinu v

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Trnava

600 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

GRAVITAS | Kancelárie na Prenájom od 20m2 | Jarabinková ulica

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Jarabinková | 20 m²

GRAVITAS vám ponúka kancelárske priestory na prenájom. Predmetom prenájmu je administratívna bu

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

8 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

GRAVITAS | Na PREDAJ | nebytový priestor | Prístavná ulica

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Prístavná | 171 m²

GRAVITAS vám ponúka atraktívny nebytový priestor na predaj o výmere 171,00 m2 v novom a jedineč

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

3,000 €/m2 18 €/m2

Novinka
Novinka

GRAVITAS | Veľkometrážny dom s wellness, bazénom

Reality Ivanka pri Dunaji

Rodinný dom | SNP | 635 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Ivanka pri Dunaji

Cena dohodou

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

GRAVITAS | Kancelárie od 20m2 na PRENÁJOM | TOP biznis lokalita

Reality Bratislava-Ružinov