MODERNE ZARIADENÝ 2 - IZBOVÝ BYT PRÁVE SKOLAUDOVANEJ NOVOSTAVBE

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Jurská | 60.04 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka na predaj nedávno zariadený 2-izbový byt v projekte Rezidencia Jurská.

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 22.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

376,341 € 6268 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NÁDHERNÝ PRÉMIOVO ZARIADENÝ 2-IZBOVÝ BYT V SKY PARKU

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Továrenská | 46.6 m²

FEDORS GROUP exkluzívne ponúka na predaj naozaj elegantný 2-izbový byt v Sky Parku . Byt sa n

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 10.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

390,000 € 8369 €/m²

MODERNÁ VILA S BAZÉNOM, SAUNOU, JACUZZI A KRÁSNYM VÝHĽADOM

Reality Bratislava-Rača

Rodinný dom | Potočná | 229.55 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka Ponúkame Vám na predaj luxusný 4-izbový rodinný dom (možnosť zmeny disp

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 23.10.2025
Domy na predaj Bratislava-Rača

Info v RK

LUXUSNÝ 4-IZBOVÝ BYT V EUROVEA RIVERSIDE S DVOMI TERASAMI A KRÁSNYM VÝHĽADOM

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Pribinova | 195 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka na predaj luxusný 4-izbový byt v prémiovom projekte Eurovea Riverside n

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 22.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

REZERVOVANÉ ! VILA S PANORAMATICKÝMI VÝHĽADMI A PRIVÁTNYM WELLNESS V UZATVORENEJ ČASTI KOLIBY

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Vosková | 510.8 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka exkluzívnu vilu v uzavretej časti Koliby s panoramatickými výhľadmi a v

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 27.01.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

1,590,000 € 3113 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

MODERNÝ 4-IZBOVÝ RODINNÝ DOM PRI PIEŠŤANOCH

Reality Sokolovce

Rodinný dom | Školská | 105 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka široké portfólio atraktívnych nehnuteľností, ktoré nájdete na webstránk

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 06.08.2025
Domy na predaj Sokolovce

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

NOVOSTAVBA 4-IZBOVÉHO RODINNÉHO DOMU SO ZÁHRADOU V TICHEJ ČASTI SENCA

Reality Senec

Rodinný dom | Nezadaná | 110 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka exkluzívne na predaj dom na celoročné bývanie, v tichej časti mesta Sen

Publikované: 30.07.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Senec

Info v RK

PRÉMIOVÉ 3-IZBOVÉ APARTMÁNY V STAR6 RESIDENCE – KOMFORTNÉ BÝVANIE BEZ KOMPROMISOV

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Staromestská | 75.73 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka prémiový 3-izbový apartmán vo výnimočnom projekte STAR6 RESIDENCE na St

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 09.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

435,000 € 5744 €/m²

ADMINISTRATÍVNA BUDOVA S 15-TIMI APARTMÁNMY PRI CENTRALI

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Levická | 627 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj päťpodlažnú, tehlovú, administratívnu budovu po hĺbkovej, kom

Publikované: 11.06.2024 Aktualizované: 30.11.2025
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Priestranný 4-izbový v obľúbenej časti Rača – Cigeľská

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | Cígeľská | 79 m²

Ponúkame na prenájom priestranný 4-izbový v obľúbenej časti Rača. Byt je kompletne zariadený a

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

900 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Pozemok na stavebné účely-Nová cena!!!

Reality Nesluša

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

WealthGroup ponúka Exkluzívne na predaj v obci Nesluša pozemok, ktorý je určený na stavebné úče

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Nesluša

91,220 €

Novinka
Novinka

FINREA │ Jednoizbový byt Martin-Podháj, 30m2

Reality Martin

1 izbový byt | Timravy 7 | 30 m²

Hľadáte vlastné štartovacie bývanie? Príďte si pozrieť jednoizbový byt na prenájom v Martine v

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Martin

400 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Rodinný dom na predaj – Veľká Lehota (okres Žarnovica)

Reality Veľká Lehota

Rodinný dom | 160 m²

Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom po čiastočnej rekonštrukcii, nachádzajúci sa v pokoj

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Veľká Lehota

Cena dohodou

Novinka
Novinka

PREDAJ STREŠNÝ 4 IZBOVÝ BYT S VEĽKOU TERASOU BRATISLAVA RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Bajkalská 45 | 87 m²

Realitná kancelária – ponúka na predaj...

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

439,000 € 5046 €/m²

Novinka
Novinka

NA PREDAJ ZAUJÍMAVÝ PRIESTOR S POZEMKOM A PARKOVANÍM BRATISLAVA VRAKUŇA

Reality Bratislava-Vrakuňa

1 izbový byt | Pod gaštanmi | 25 m²

Na predaj nebytový priestor...

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

Cena na vyžiadanie

Novinka
Novinka

Velkorysý apartmán blízko pláže, historie i moře – váš třípokojový domov v Nesebaru

Reality Bulharsko

3 izbový byt | Bulharsko

Tohle je nemovitost pro ty, kdo nechtějí dělat kompromisy mezi prostorem, pohodlím a skvělou lo

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj

154,000 € 1176 €/m²

Novinka
Novinka

Rodinný dom s predajňou | bývanie aj podnikanie | Liptov – Pribylina

Reality Pribylina

Rodinný dom | Hlavná ulica | 299 m²

Dom, ktorý vám nedáva jednu možnosť – ale hneď niekoľko. Bývanie alebo podnikanie v jednej nehn

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Pribylina

198,000 € 662 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

2-izbový apartmán v rezorte Villa Erdödy | Oravská Lesná – Orava Snow

Reality Oravská Lesná

Apartmán | Nezadaná | 60 m²

Do detailov premyslená novostavba 2-izbového apartmánu v horskom rezorte Villa Erdödy v Oravske

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Oravská Lesná

215,000 € 3583 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Donovaly – 186 m² priestoru, 6 izieb a ticho

Reality Donovaly

Apartmán | Nezadaná | 186 m²

Na Donovaloch sú apartmány rôzne. Ale len máloktorý vám ponúkne taký priestor, taký pokoj a tak

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Donovaly

249,000 € 1339 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

5-izbový rodinný dom s veľkou záhradou, 10 min od Žiliny – Snežnica

Reality Snežnica

Rodinný dom | Nezadaná | 330 m²

Predstavte si, že po desiatich minútach cesty zo Žiliny zatvoríte za sebou dvere auta a namiest

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Snežnica

335,000 € 1015 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

2-izbový byt v tichej lokalite blízko centra | Martin

Reality Martin

2 izbový byt | Nám. protifašistických bojovníkov | 61 m²

Ak hľadáte bývanie v príjemnej a tichej lokalite, s výbornou dostupnosťou do centra mesta a kom

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Martin

135,000 € 2213 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

SVOBODA & WILLIAMS | 113312 | Predaj pozemku o výmere 1 245 m² s právoplatným stavebným povolením

Reality Veľká Lomnica

Pozemok pre rodinné domy | Kamenná | 1,245 m²

Predaj pozemku o výmere 1 245 m² s právoplatným stavebným povolením v mimoriadne žiadanej lokal

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Lomnica

320 €/m2 320 €/m2

Novinka
Novinka

Na prenájom slnečná garsónka, vybavená nábytkom a hlavnými spotrebičmi - Bratislava V TOP

Reality Bratislava-Petržalka

Garsónka | Rovniankova | 28 m²

Ponúkame Vám na prenájom slnečnú garsónku, vybavenú nábytkom a hlavnými spotrebičmi, pripravenú

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

500 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Mestský byt, ktorý dýcha priestorom - 4 izby, šatník, lodžia, garážové miesto - širšie centrum

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Košická | 149.8 m²

Predáme vo výbornej lokalite širšieho centra – Nivy – Košická ul. priestranný moderný byt s veľ

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

539,000 € 3598 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30329)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Byty na predaj v Bratislave (8527)
Byty v Banskej Bystrici (1406)
Reality v Martine (746)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (22953)
Upresniť hľadanie